人间 The Lost We Lost Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

人间 The Lost We Lost

人间 The Lost We Lost Sistem Gereksinimleri nedir? 人间 The Lost We Lost kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada 人间 The Lost We Lost oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz 人间 The Lost We Lost fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı 人间 The Lost We Lost PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda 人间 The Lost We Lost oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ilişkin Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini tekrar sitemizin oyun sayfalarında incele.

ile alakalıÇin’deki minik bir şehirde yaşayan küçük insanların “yalnızlığı”, on yıldan daha uzun bir müddet ilkin yaz aylarında meydana geldi.öyküNeredeyse unuttuğumuz senenin yazında, marketteki sol-arkada gençler şampuan odasındaki genç hanımın mırıldandığını özlüyorlardı, dövme dükkanının sahibi her vakit kayıtsız görünüyordu ve ancak kız kardeşi ulaştığında gülümsüyordu. Farklı cinsiyetlere haiz iki “A Fei”Kim harbiden ilk önce kalbi hareket ettirdiArtık o zamanki durumu doğal olarak hatırlayamadığımıza bakılırsa, sadece belirli bir unutulmaz şahıs aniden yanımızda göründü – bir yıkımPersonel【Planlama】White Dew Oyunu (白露 社)【Dublaj】Mavi kızböceği bezelyedirXY Big Sugar Cane Moon Night Bridge 【Kişisel Tasarım】Alıkoy【CG】Alıkoy【arka fon】Jancy【müzik】SaulRobinson【UI】Kutudaki kedi 【PV】Kutuda Kedi 【Komut Dosyası】H の 天平 【Performans】Teo

人间 The Lost We Lost Sistem Gereksinimleri

人间 The Lost We Lost Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: WIN7 SP1/WIN8/WIN10
 • İşlemci: i3 2GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GT 625M
 • Depolama: 1 MB kullanılabilir alan

人间 The Lost We Lost Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: WIN7 SP1/WIN8/WIN10
 • İşlemci: i3 2GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

人间 The Lost We Lost Sık Sorulan Sorular

人间 The Lost We Lost oyununun konusu nedir?

“İnsan Dünyası”, aynı yaz ve aynı yerde üç farklı adam ve hanım çifti içinde yaşanan en doğru hikayeleri özetleyen gerçekçi görsel romanlar koleksiyonudur.

人间 The Lost We Lost nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

人间 The Lost We Lost nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

人间 The Lost We Lost kaç MB?

人间 The Lost We Lost bilgisayarınızda 1 MB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 1 MB alandan birazcık daha çok yerinizin olması önerilir.

人间 The Lost We Lost Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

人间 The Lost We Lost yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkında daha fazla bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

人间 The Lost We Lost hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: Basitleştirilmiş Çince

Multiplayer var mı?

Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

人间 The Lost We Lost ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 30.04.2019 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

PeriScope Game

Oyunu hangi firma geliştirdi?

白露社

人间 The Lost We Lost oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. 人间 The Lost We Lost oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. 人间 The Lost We Lost Kaç GB? 人间 The Lost We Lost hangi ekran kartı modelini destekler? 人间 The Lost We Lost kurmak için ne kadar yer olmalı? 人间 The Lost We Lost Türkiye Fiyatı Ne Kadar? 人间 The Lost We Lost hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.