嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 Sistem Gereksinimleri nedir? 嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada 嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz 嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı 嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda 嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini tekrar sitemizin oyun sayfalarında incele.

Bu DLC şunları ihtiva eder: Skin Jinling Battle Armor-Altın (Kadın) Skin Jinling Battle Armor-Silver (Kadın) Skin Jinling Battle Armor-Gold (Erkek) Oyuncular, Jinling cenk zırhını ekipman arayüzünün görünümünde donatabilir ve eğlence için giysileri değiştirebilirler.

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 Sistem Gereksinimleri

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel i3 Processor
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel i7 Processor
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 Sık Sorulan Sorular

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 oyununun konusu nedir?

Bu bir dövüş sanatları aksiyon rol yapma oyunudur. Oyunun özü cenk odaklıdır ve birçok dövüş unsurunu birleştirir. Kan peşinde koşan ve sınırları zorlayacak kadar yürekli bir oyuncuysanız, kesinlikle adrenalinize ilham verecek ve size en iyi harp deneyimini getirecektir.

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 kaç GB?

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 bilgisayarınızda 10 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 10 GB alandan biraz daha çok yerinizin olması önerilir.

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği hakkındaki daha fazla bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: Basitleştirilmiş Çince

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 30.08.2020 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

艺龙游戏

Oyunu hangi firma geliştirdi?

艺龙游戏

嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. 嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. 嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 Kaç GB? 嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 hangi ekran kartı modelini destekler? 嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 kurmak için ne kadar yer olmalı? 嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? 嗜血印 Bloody Spell DLC 金陵战甲 hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.