街机三国志-BT版 Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

街机三国志-BT版

街机三国志-BT版 Sistem Gereksinimleri nedir? 街机三国志-BT版 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada 街机三国志-BT版 oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz 街机三国志-BT版 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı 街机三国志-BT版 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda 街机三国志-BT版 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişik Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

“Üç Krallığın Arcade”, milli bir SLG oyun şaheseri olan Üç Krallık konulu milli bir harp oyunudur! En güçlü savaş gücünün tahtını savunmak için her ay sunucular arası hegemonya; Üç Krallığın zamanı deneyimini gerçekten geri yüklemek için senaryolu seviyeler! Çeşitli karakterler arasından seçim yapabilir ve birden fazla uyanış rotasını dilediğiniz şeklinde karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Saati çalın, bir araba inşa edin, imparatorluk hazinesi, şehri katledin ve güç ile bilgelik arasındaki nihai yüzleşme!==Oyun Özellikleri==[Kızıl generaller sert kripton olmamayı seçebilir]◆Atık kart ekimi yok, herhangi bir kombinasyon savaş durumunu etkileyebilir.◆Üç Krallığın generallerini seçebilirsin ve dublör becerileri, yetenek zincirleri ve astroloji sistemi oyuncunun anlayışını kontrol eder.◆Oyunda tüm generaller ücretsiz olarak elde edilebilir.Optimal bir çözüm ve ulusal ekip yoktur.Oyuncular büyük emellere ulaşmak için stratejiler kullanmak zorundadır.【Gerçek zamanlı milli cenk her zaman savaş】◆Katılmak için eşik yok, bekleme süresine veda edin.◆İşlem ücretsizdir, kullanması kolaydır ve cep telefonunuzu açtığınızda istediğiniz vakit oynayabilirsiniz, bu da farklı aktörleri doygunluk edebilir.◆Çevrimdışı savaşa katılabilir, herhangi bir kimlik bu ulusal cenk dünyasında kendi yerini bulabilir.【Çeşitli iç işlerin tam kontrolü】◆Zengin ordu yönetimi ve ordu teknoloji sistemi, günlük kaynak gelirini artırır.◆Bir başkenti her işgal ettiğinizde, zengin kaynaklar elde etmek için resmi pozisyonları alt bölümlere ayırabileceksiniz.◆Savaş enerjisini artırmak için generaller yetiştirin ve ordunuzu güçlendirmek için daha fazla insan toplayın![Ülkeye hükmetmesi için ülkeyi yönlendirin]◆Şehri kuşatın ve ülkeyi fethedin ve son muzaffer ordu komutanı imparator olur.◆Ülkeye rehberlik edin, nihai belirleyici cenk, tüm sunucuda daha yüksek bir liste ve hatta en güçlü olanı kazanın.◆Hegemonya ve Central Plains için savaşmak şeklinde çeşitli reel zamanlı çatışmalar, bunaltıcı günlük hayata veda etmenizi sağlar.

街机三国志-BT版 Sistem Gereksinimleri

街机三国志-BT版 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Bellek: 512 MB RAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

街机三国志-BT版 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • Bellek: 152 MB RAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

街机三国志-BT版 Sık Sorulan Sorular

街机三国志-BT版 oyununun konusu nedir?

“Üç Krallığın Arcade”, milli bir SLG oyun şaheseri olan Üç Krallık temalı ulusal bir cenk oyunudur! En kuvvetli cenk gücünün tahtını savunmak için her ay sunucular arası hegemonya; Üç Krallığın tarihi deneyimini harbiden geri yüklemek için senaryolu seviyeler! Çeşitli karakterler arasından seçim yapabilir ve birden fazla uyanış rotasını istediğiniz şeklinde karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Saati çalın, bir araba inşa edin, imparatorluk hazinesi, şehri katledin ve güç ile bilgelik arasındaki nihai yüzleşme!

街机三国志-BT版 nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

街机三国志-BT版 nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

街机三国志-BT版 kaç GB?

街机三国志-BT版 bilgisayarınızda 2 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme esnasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 2 GB alandan biraz daha fazla yerinizin olması önerilir.

街机三国志-BT版 Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

街机三国志-BT版 yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği ile alakalı daha fazla bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

街机三国志-BT版 hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: Basitleştirilmiş Çince

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

街机三国志-BT版 ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 08.09.2022 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

上线送V10,元宝花不完!

Oyunu hangi firma geliştirdi?

试试这款,不一样的三国!

街机三国志-BT版 oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. 街机三国志-BT版 oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. 街机三国志-BT版 Kaç GB? 街机三国志-BT版 hangi ekran kartı modelini destekler? 街机三国志-BT版 kurmak için ne kadar yer olmalı? 街机三国志-BT版 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? 街机三国志-BT版 hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.