ALIEN ISOLATION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

ALIEN ISOLATION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

ALIEN ISOLATION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ Sistem Gereksinimleri nedir? ALIEN ISOLATION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada ALIEN ISOLATION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Bir bilim kurgu şaheseri olan (Üçlemeden bahsediyorum elbette) Alien serisinin oyun dünyasındaki en başarılı uyarlaması olan Alien: Isolation, Epic Games Store’daki yılsonu etkinliğindeki 5. ücretsiz oyun oldu. Oyunu yarın akşam 19:00‘a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.EPIC GAMES STORE SAYFASI

ALIEN: ISOLATION HAKKINDA

NASIL HAYATTA KALACAKSIN?Ellen Ripley Dünya’dan ayrılırken kızına 11. yaş gününü kutlamak üzere geri döneceğinin sözünü verdi. Başaramadı.Bundan tam on beş yıl sonra, Amanda Ripley annesinin gemisindeki kara kutunun bulunduğunu öğrenir. Amanda, annesinin kayboluşunun arkasındaki gizemi çözmek için Sevastopol uzay istasyonuna girer ve bilinmeyen bir tehlikeyle karşılaşır.Labirente benzeyen Sevastopol istasyonunda ilerlerken korkunç bir hayatta kalma mücadelesine katıl. Buradan sağ çıkmak için hazırlıksız ve neredeyse ekipmansız bir şekilde aklını ve cesaretini kullanman gerekecek.

Minimum Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 (32 bit) İşletim SistemiWindows 7 (64 bit)
İşlemci3.16 Ghz Intel Core 2 Duo E8500 İşlemciAMD: Phenom II X4 955 – 4 Çekirdekli, 3.2 GHz veya Intel: Core 2 Quad Q9650 – 4 Çekirdekli, 3.0 GHz
Bellek4 GB RAM Bellek8 GB RAM
Depolama35 GB kullanılabilir alan Depolama35 GB kullanılabilir alan
DirectXSürüm 11 DirectXSürüm 11
Ekran Kartı1 GB (AMD Radeon HD 5550 veya Nvidia GeForce GT 430) Ekran Kartı2 GB (AMD GPU: AMD Radeon R9 200 Serisi veya Nvidia GPU: Nvidia GeForce GTX 660)

OturumlarEpic Games hesabı gerektirirDesteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya)
  • Metin: İngilizce, Çekçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya)

 

ALIEN ISOLATION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. ALIEN ISOLATION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. ALIEN ISOLATION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ Kaç GB? ALIEN ISOLATION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ hangi ekran kartı modelini destekler? ALIEN ISOLATION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ kurmak için ne kadar yer olmalı? ALIEN ISOLATION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ Türkiye Fiyatı Ne Kadar? ALIEN ISOLATION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.