Assassin’s Creed® Liberation HD Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Assassin’s Creed® Liberation HD

Assassin’s Creed® Liberation HD Sistem Gereksinimleri nedir? Assassin’s Creed® Liberation HD kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Assassin’s Creed® Liberation HD oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Assassin's Creed® Liberation HD fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Assassin's Creed® Liberation HD PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Assassin's Creed® Liberation HD oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ilişik Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

Assassin’s Creed® Liberation HD, Amerikan Devrimi öncesi Assassin’s Creed destanının ilk kere HD konsollarda ve PC’de gelen çarpıcı bölümü. Geliştirilmiş oyun, daha derin bir hikaye ve HD grafiklerle Liberation, sürükleyici ve eksiksiz bir Assassin’s Creed deneyimidir. Yıl 1765. Kuzeyde Amerikan Devrimi’ne yol açan olaylar kızışırken, İspanyol kuvvetleri güneydeki Louisiana’nın kontrolünü ele geçirmeyi planlıyorlar – sadece her silahı kullanacak ve ölümcül bir Suikastçı olan Aveline’i hemen hemen hesaba katmadılar. Cephaneliğindeki özgürlük arayışındaki yeteneği. . Aveline, talep eder çoklu suikast tekniği ile düşmanlarını ortadan kaldırıyor ister aletlerini kullanarak onları ölümcül tuzaklara çekiyor olsun, Aveline önüne çıkanların yüreğine ölümcül bir korku salar. Bir Suikastçı olan Aveline, kısa sürede kendisini New Orleans’ın kalabalık sokaklarından voodoo perili bataklıklara ve antik Maya harabelerine götürecek unutulmaz bir yolculuğa çıkarır. Çalkantılı New Orleans devriminde ve yeni bir ulusun başlangıcında çok önemli bir rol oynayacak. Özgürlük için savaşırken, kendisi için değil, yaşamı ve umutları ezilmiş olanlar için.

İçindekiler

Ana Özellikler

AVELINE GERİ DÖNDÜ Karışık Fransız ve Afrika mirasına haiz bir Suikastçı olan Aveline olarak, düşmanlarınızı avlamak ve ortadan kaldırmak için becerinizi, içgüdünüzü ve silahlarınızı (pala, zehirli ok üfleme borusu, kırbaç ve düello tabancaları dahil) kullanmalısınız. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİNİ DENEYİMLEYİN Çığır açan fizik, animasyon ve yenilikçi dövüş sistemine sahip AnvilNext motoru yardımıyla zengin ayrıntılara haiz bir dünyada gözlerinize ziyafet çekin. Eşsiz Ağaç Navigasyon sistemi ile Louisiana bayou’da düşmanlarınızı alt edin ve onları ölümcül bir hassasiyetle yukarıdan yok edin. Kayıp Maya hazinelerini ararken su altında derin dalış yapın, sadece tetikte olun; hasım vahşi doğa ve nemli bataklıklar tehditkar hayvanlarla doludur. TAMAMEN GELİŞTİRİLMİŞ DENEYİM Yeni donanımından tam anlamıyla yararlanan Liberation HD, yüksek dinamik aralıklı (HDR) işleme, yüksek tanımlı ortamlar ve karakterler şeklinde grafiksel iyileştirmeler sunar; bunların toplamı başlığın grafiksel olarak tamamen yenilenmesini sağlar. Oyun deneyimi, hızı artıran güncellenmiş görevler, Aveline’ın hikayesinin derinliklerine inen yeni görevler ve görev sırasında daha çok oyun seçeneği için güncellenmiş dünya tasarımı ile de yenilenmiştir. Son olarak, yeniden mastering yapılmış müzik ve tamamen yeni SFX ile sese özel bir önem verildi.

Assassin's Creed® Liberation HD Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed® Liberation HD Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 / 8.1 (32 / 64bit sürümleri)
 • İşlemci: Intel Core i3 2105 @ 3.1 GHz veya AMD Phenom 2 X4 955 @ 3.2GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800GT veya AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM ve Shader Model 4.0)
 • Depolama: 3500 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: En son sürücülerle DirectX Uyumlu Ses Kartı
 • İlave Notlar: Yayınlanma sırasında desteklenen ekran kartları: Nvidia GeForce 8800GT veya daha iyisi, GeForce 9, GTX 200, GTX 400, GTX 500, GTX 600, GTX 700 serisi. AMD Radeon HD4870 veya daha iyisi, HD5000, HD6000, HD7000, R7 ve R9 serisi. Not: Test edilen en son GeForce sürücüleri: tüm seriler için 331,65. Test edilen en son Radeon sürücüleri: Radeon HD4870 ve Windows Vista için 13.9 Legacy, Radeon HD5000 ve üzeri için 13.9. Bu kartların dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir ancak resmi olarak DESTEKLENMEZ.

Assassin's Creed® Liberation HD Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 / 8.1 (32 / 64bit sürümleri)
 • İşlemci: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz veya AMD FX 4100 @ 3,6 GHz veya daha iyisi
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 570 veya AMD Radeon HD7870 (1250MB VRAM & Shader Model 5.0) veya daha iyisi
 • Depolama: 3500 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: En son sürücülerle DirectX Uyumlu Ses Kartı
 • İlave Notlar: Yayınlanma sırasında desteklenen ekran kartları: Nvidia GeForce 8800GT veya daha iyisi, GeForce 9, GTX 200, GTX 400, GTX 500, GTX 600, GTX 700 serisi. AMD Radeon HD4870 veya daha iyisi, HD5000, HD6000, HD7000, R7 ve R9 serisi. Not: Test edilen en son GeForce sürücüleri: tüm seriler için 331,65. Test edilen en son Radeon sürücüleri: Radeon HD4870 ve Windows Vista için 13.9 Legacy, Radeon HD5000 ve üzeri için 13.9. Bu kartların dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir ancak resmi olarak DESTEKLENMEZ.

Assassin's Creed® Liberation HD Sık Sorulan Sorular

Assassin's Creed® Liberation HD oyununun konusu nedir?

Assassin’s Creed® Liberation HD, Amerikan Devrimi öncesi Assassin’s Creed destanının ilk defa HD konsollarda ve PC’de gelen çarpıcı kısmı. Geliştirilmiş oynanış, daha derin bir hikaye ve HD grafiklerle Liberation, sürükleyici ve eksiksiz bir Assassin’in Creed deneyimidir. 1765 yılıdır.

Assassin's Creed® Liberation HD nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Assassin's Creed® Liberation HD nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

Assassin's Creed® Liberation HD kaç MB?

Assassin’s Creed® Liberation HD bilgisayarınızda 3500 MB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme esnasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 3500 MB alandan birazcık daha çok yerinizin olması önerilir.

Assassin's Creed® Liberation HD Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Assassin's Creed® Liberation HD yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkındaki daha fazla bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Assassin's Creed® Liberation HD hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası

Multiplayer var mı?

Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

Assassin's Creed® Liberation HD ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 15.01.2014 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Ubisoft

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Ubisoft Sofia

Assassin’s Creed® Liberation HD oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Assassin’s Creed® Liberation HD oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Assassin’s Creed® Liberation HD Kaç GB? Assassin’s Creed® Liberation HD hangi ekran kartı modelini destekler? Assassin’s Creed® Liberation HD kurmak için ne kadar yer olmalı? Assassin’s Creed® Liberation HD Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Assassin’s Creed® Liberation HD hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.