Aura Kingdom 2 Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Aura Kingdom 2

Aura Kingdom 2 Sistem Gereksinimleri nedir? Aura Kingdom 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Aura Kingdom 2 oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Aura Kingdom 2 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı Aura Kingdom 2 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Aura Kingdom 2 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişkin Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

Klasik bir MMORPG’nin mükemmel tekrar yapımı! Tamamen işlenmiş 3D karakterler, zarif kostümlerine kadar etkisinde bırakan ayrıntılar sunar. PC’nizde doyum edici MMO oyununun ve çarpıcı grafiklerin keyfini çıkarın! Ramayan dünyasında yeni bir maceraya atılın ve yolculuğunuzun her adımının monitör görüntüsünü alın. Eidolonları çağırın, parti savaşları için taktikler oluşturun ve en önemlisi … Bir Kahraman olarak SİZİN efsanenizi yaratın. ■ DİNAMİK SAVAŞ SİSTEMİ ■ Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 benzersiz derslik. Hızlı aksiyon oyununun parmaklarınızın ucunda ve güzel animasyonlarla kullanması rahat dokunmatik kontrolün tadını çıkarın! Dünyanın her yerinden oyuncularla epik akın zindanlarını fethedin. ■ GERÇEK VAST AÇIK DÜNYA ■ Ortaçağ Zamanının güzel sokaklarında dolaşın ve bol canlıya tanık olun. Aralarında yaşayanların hikayelerini kulak verin ve “Ramayan” ın arkasındaki hikayeyi öğrenin. Arkadaşlarınızla unutulmaz bir maceraya çıkın! ■ GÜÇLÜ EIDOLONLARI TOPLA ■ Kart Oyunu oyun tarzıyla birleştirildi! Yolculuğunuzda 40’tan fazla Eidolon ile tanışın ve Hepsini Toplayın! Ortaklarınızla ayrılmaz bağlar geliştirin ve kurun – Size özel bir takım tasarlayın. Eidolon’unuzun kuvvetli nihai becerisini kullanın ve yanınızda savaşmalarını sağlayın ■ CANAVARLARIN SIRLARINI AÇMA ■ Ramayan ovalar, ormanlar, sulak alanlar ve yağmur ormanlarından doğar – Bunlar bununla beraber oldukca sayıda canlıların doğal yaşam alanıdır. Nerede yaşadıklarını, neleri sevip neleri sevmediklerini ve onlarla alakalı diğer her şeyi keşfedin. Bu düşlem dünyasındaki her canavarın kilidini açın ve “Ramayan Kitabı” nı tamamlayın. ■ AKSESUARLARINIZI ÖZELLEŞTİRİN ■ Aksesuarlarınız artık başkalarının aynısı olmayacak. Boyutunu, açısını ve hatta yerleştirildiği yeri ayarlayın. – Alnınızda kedi kulakları var mı? – Çenenizden sarkan gözlükler? – Kalçandan kanat mı çıkıyor? Tek sınır hayal gücünüz! Bunların tamamı sizin şeklinde yaratıcı biri için olası hale getirildi – İstediğiniz kadar oynayın!

Aura Kingdom 2 Sistem Gereksinimleri

Aura Kingdom 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP Sp3 / Vista / Win7 / Win8 / Win10
 • İşlemci: Intel Pentium4 2.8 GHz 以上 AMD K8 2600+ 以上
 • Bellek: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce 8400 以上 ATI Radeon X1600 以上 ( 支援3D圖像處理 )
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Aura Kingdom 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP Sp3 / Vista / Win7 / Win8 / Win10
 • İşlemci: Intel Core2 Duo 2.66 GHz 以上 AMD Athlon 64 X2 6000+ 以上
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce 9500 以上 ATI Radeon HD4570 以上 ( 支援3D圖像處理 )
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Aura Kingdom 2 Sık Sorulan Sorular

Aura Kingdom 2 oyununun konusu nedir?

Klasik bir MMORPG’nin mükemmel yeniden yapımı! PC’nizde doyum edici MMO oyununun ve çarpıcı grafiklerin tadını çıkarın! Ramayan dünyasında yeni bir maceraya atılın ve yolculuğunuzun her adımının ekran görüntüsünü alın. Eidolonları çağırın, parti savaşları için taktikler oluşturun ve en önemlisi … Bir Kahraman olarak SİZİN efsanenizi yaratın.

Aura Kingdom 2 nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Aura Kingdom 2 nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

Aura Kingdom 2 kaç GB?

Aura Kingdom 2 bilgisayarınızda 3 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme esnasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 3 GB alandan birazcık daha fazla yerinizin olması önerilir.

Aura Kingdom 2 Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Aura Kingdom 2 yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkındaki daha çok bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Aura Kingdom 2 hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Almanca, Korece

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

Aura Kingdom 2 ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 17.06.2020 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

X-Legend Entertainment Co., Ltd.

Oyunu hangi firma geliştirdi?

X-Legend Entertainment Co., Ltd.

Aura Kingdom 2 oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Aura Kingdom 2 oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Aura Kingdom 2 Kaç GB? Aura Kingdom 2 hangi ekran kartı modelini destekler? Aura Kingdom 2 kurmak için ne kadar yer olmalı? Aura Kingdom 2 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Aura Kingdom 2 hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.