Call of Duty®: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Call of Duty®: Black Ops 4

Call of Duty®: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri nedir? Call of Duty®: Black Ops 4 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Call of Duty®: Black Ops 4 oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Call of Duty®: Black Ops 4 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı Call of Duty®: Black Ops 4 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Call of Duty®: Black Ops 4 oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ilişkin Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Blackout

Blackout’ta, Black Ops evreni, Black Ops imzalı savaşını Call of Duty tarihinin en büyük haritasıyla birleştiren dev gibi bir battle royale deneyiminde yaşam buluyor. Nihai bir hayatta kalma ve eleme deneyiminde favori karakterler olarak oynayın ve ikonik alanlarda savaşın.

Çok Oyunculu Mod

Çok oyunculu mod, çıtayı yükseltiyor. Taktik ve oyuncu seçimine vurgu yaparak şimdiye kadarki en coşku verici kara savaşı deneyimini sunuyor.

Zombiler

Call of Duty®: Black Ops 4, coşku verici yeni bir macera ve yepyeni karakterlerle ilk günden bugüne kadarki en büyük Zombi oyun modunu sunuyor. Üç değişik zombi deneyimini keşfedin: IX, Voyage of Despair ve Blood of the Dead.

Oyun Blizzard Battle.Net’e Geliyor

Call of Duty: Black Ops 4 ilk kez tamamen PC için optimize edilmiş bir deneyimde ve Battle.Net’in toplumsal özelliklerine tamamen entegre olarak Blizzard Battle.Net’e geliyor. Treyarch ve Beenox ortaklığıyla geliştirilen PC’de Call of Duty®: Black Ops 4, sınırsız kare hızı, 4K çözünürlük, HDR, ultra geniş ekran desteği ve şimdiye kadarki en sağlam, rafine ve özelleştirilebilir Call of Duty® PC atıcı deneyimi olacak. PC topluluğu için özel olarak tasarlanmış ek özellikler de cabası

Call of Duty®: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty®: Black Ops 4 Minimum Sistem Gereksinimleri

  Call of Duty®: Black Ops 4 Sık Sorulan Sorular

  Call of Duty®: Black Ops 4 oyununun konusu nedir?

  Black Ops geri döndü! Cesur, amansız kara tabanlı fazlaca oyunculu savaş, şimdiye kadarki en büyük Zombies moduyla beraber geliyor. Üç farklı maceranın Black Ops tarihin en büyük haritasını içeren dev gibi bir battle royale deneyiminde hayat bulmuş olduğu Blackout’u keşfedin. Call of Duty, Black Ops serisinden mükemmel Black Ops savaşları, karakterler, bölgeler ve silahlar.

  Call of Duty®: Black Ops 4 nereden satın alınır?

  Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Battle.Net

  Call of Duty®: Black Ops 4 Türkçe mi?

  Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

  Metacritic skoru kaç?

  Call of Duty®: Black Ops 4 oyununun Metacritic puanı 83’dir. Fakat kimi oyunculara nazaran daha iyi ya da daha kötü olabilir. Bu nedenle oyunun incelemesini okumanı ve Twitch yayınlarında biraz vakit geçirmeni tavsiye ederiz.

  Call of Duty®: Black Ops 4 yaş sınırı nedir?

  Bu oyunun yaş sınırı 18 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği hakkında daha çok bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

  Call of Duty®: Black Ops 4 hangi dilleri destekliyor?

  Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, Almanca

  Multiplayer var mı?

  Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

  Call of Duty®: Black Ops 4 ne zaman çıkacak?

  Oyunun çıkış zamanı 03.08.2018 olarak belirtilmiştir.

  Oyunun yayıncısı kim?

  Activision

  Oyunu hangi firma geliştirdi?

  Treyarch

  Call of Duty®: Black Ops 4 oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Call of Duty®: Black Ops 4 oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Call of Duty®: Black Ops 4 Kaç GB? Call of Duty®: Black Ops 4 hangi ekran kartı modelini destekler? Call of Duty®: Black Ops 4 kurmak için ne kadar yer olmalı? Call of Duty®: Black Ops 4 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Call of Duty®: Black Ops 4 hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.