Call of the Wild: The Angler™ Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Call of the Wild: The Angler™

Call of the Wild: The Angler™ Sistem Gereksinimleri nedir? Call of the Wild: The Angler™ kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Call of the Wild: The Angler™ oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Call of the Wild: The Angler fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Call of the Wild: The Angler PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Call of the Wild: The Angler oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ilişkin Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

theHunter: Call of the Wild’ın yaratıcılarından türünde devrim durumunda bir balıkçılık oyunu! Mükemmel balık tutma noktasını ararken kocaman aleni dünyayı keşfet. Açık sularda tek başına yada arkadaşlarınla ilerleyerek oltacılıkta profesyonelleşme serüvenine katıl.Canlı ve nefes alan aleni dünyada balıkçılığın özgürlüğünü yaşa. Muhteşem doğayı tekneyle, arazi aracıyla yada yaya olarak keşfet ve turkuaz renkli kaynakların, alplerin muhteşem zirvelerinin, gizli saklı göletlerin ve alımlı görünüm rasat noktalarının tadını çıkar. İstersen hırslı bir avın peşinde ol, sevdiğin bir yerde gevşemeye çalış veya sarp arazide kaybol, her seyahatinin sonunda daha fazlası için geri gelmek isteyeceksin.Özgün ve sürükleyici balıkçılık deneyiminde, kendini benzeri olmayan tür çeşitliliğinin arasında bulacaksın. Her balık türünün kendine özgü alışkanlık ve özellikleri bulunur ve bunlar da hangi yemlere geldiklerini, kancaya takıldıklarında iyi mi mücadele edeceklerini ve kaçmak için neler yapabileceklerini belirler. Balıkların belirdikleri yerlerin su derinliği, ısı, yükselti ve daha fazlası bakımından gerçeğe müsait olmasını elde eden sistem yardımıyla her av unutulmaz bir anıya dönüşecek.Çeşitli balıkçılık tekniklerinde ustalaş ve en etkileyici avın için müsait stratejiyi belirle. Donanım satın alıp geniş olta, makara, yem, kanca, şamandıra ve zoka alternatifleriyle eşsiz av ekipmanlarını oluştur. Balıkçı karakterini yaratıp manzara ve özelliklerini belirle. Mücadeleleri tamamlayarak emsalsiz ödüller kazan ve anlamlı öykü görevleriyle dünyayı keşfet.12 oyuncuya kadar çevrimiçi eşli çok oyunculu oyunda daha ilkin asla yaşamadığın balıkçılık deneyimini yaşa. Oltacı dostlarınla buluş, paylaştığınız araç veya tekneyle açık dünyayı keşfe çık ve unutulmaz balıkçılık turlarına beraber atıl. Dilersen daha rahat bir deneyim için çevrimdışı modda yada kendi başına da oynayabilirsin.Call of the Wild: The Angler, topluluğun fikirlerinin de göz önünde bulundurulacağı lansman sonrası düzenli güncellemelerle unutulmaz yeni balıkçılık deneyimleri yaşatmaya devam edecek.

Call of the Wild: The Angler Sistem Gereksinimleri

Call of the Wild: The Angler Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64 bit OS – Windows 10
 • İşlemci: Intel i5-6400 (4C / 4T) (Q3 ‘15) or AMD Ryzen 5 1600
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3 GB or AMD RX 480 4 GB
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Call of the Wild: The Angler Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64 bit OS – Windows 10/11
 • İşlemci: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 8 GB or AMD Vega 56 8GB
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Call of the Wild: The Angler Sık Sorulan Sorular

Call of the Wild: The Angler oyununun konusu nedir?

TheHunter: Call of the Wild’ın yaratıcılarından türünde inkilap durumunda bir balıkçılık oyunu! Mükemmel balık tutma noktasını ararken dev gibi açık dünyayı keşfet. Açık sularda tek başına yada arkadaşlarınla ilerleyerek oltacılıkta profesyonelleşme serüvenine katıl.

Call of the Wild: The Angler nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Call of the Wild: The Angler nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: eTail.Com.Tr, Gamebillet, Epic Games, DreamGame, Steam, JoyBuggy, GamersGate, WinGameStore

Call of the Wild: The Angler kaç GB?

Call of the Wild: The Angler bilgisayarınızda 25 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 25 GB alandan biraz daha fazla yerinizin olması önerilir.

Call of the Wild: The Angler Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Call of the Wild: The Angler yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği ile alakalı daha çok bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Call of the Wild: The Angler hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Almanca, Rusça, Lehçe, Kastilya İspanyolcası, Fransızca, Basitleştirilmiş Çince, Japonca

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

Call of the Wild: The Angler ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 31.08.2022 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Expansive Worlds

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Expansive Worlds

Call of the Wild: The Angler™ oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Call of the Wild: The Angler™ oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Call of the Wild: The Angler™ Kaç GB? Call of the Wild: The Angler™ hangi ekran kartı modelini destekler? Call of the Wild: The Angler™ kurmak için ne kadar yer olmalı? Call of the Wild: The Angler™ Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Call of the Wild: The Angler™ hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.