CamScanner APK Bilgisayar için Kurulum Rehberi

CamScanner APK Bilgisayar için Kurulum Rehberi

Fotoğrafları PDF’ye ve profesyonel belgelere dönüştürmek ister misiniz? Camscanner ile bunu yapabilirsiniz! PC için nasıl edinileceğini bugün bu kılavuzda öğrenin!

Her gün iş veya kişisel amaçlarla çok sayıda belge görüyor ve kullanıyoruz. Faturalar, e-posta ekleri ve hatta iş için bile var. Bu nedenle yazıcılar ve tarayıcılar, belgeleri kolayca yazdırmamızı sağladıkları için günümüz dünyasında bir zorunluluktur. Ancak dünya dijitale geçtiğinden beri, artık akıllı telefonlarımızı taşınabilir bir tarayıcı olarak kullanabiliriz! Camscanner sayesinde, bunların hepsi bugün mümkün.

INTSIG tarafından yayınlanan bu uygulama, telefonunuzdaki hemen hemen her fotoğrafı taramanıza izin veren en son özelliklerle donatılmıştır! Taranmış fotoğraflarınızı anında dilediğiniz kişiye gönderebileceğiniz word veya PDF gibi belgelere dönüştürün. Burada, belgenizin dijital bir versiyonunu hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bir fotoğraf çekebilir veya sadece uygulamaya yükleyebilirsiniz ve ardından uygulama onu bir belgeye dönüştürecektir. Bu uygulamayı PC’nize almak istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı bu kılavuzdan öğrenin!

Camscanner nedir ve Özellikleri

Bugün dünyada günlük hayatımızda kullandığımız o kadar çok belge var ki. Makbuzlar, sözleşmeler, notlar, faturalar, tartışmalar, sertifikalar ve çok daha fazlası gibi belgeler kullanıyoruz. İster okul, ister iş, ister kişisel amaçlarla kullanalım, onları çok fazla kullandığımızı inkar edemeyiz. Yazıcılar bugün hala çok kullanılsa da, akıllı telefonlar uzun bir yol kat etti. Artık Camscanner sayesinde taşınabilir bir tarayıcıya sahip olabiliriz!

Bu uygulama, herhangi bir görüntüyü dijital versiyonuna dönüştürebilir. Bu, telefonunuzu kullanarak geçerli kimliğinizin bir resmini çekebileceğiniz ve bunu dijital bir kopyaya dönüştürebileceğiniz anlamına gelir. Veya uygulamayı kullanarak notlarınızı tarayabilirsiniz ve bir word belgesine veya PDF’ye dönüşür! Bu, insanlar olarak daha da ilerlememizi sağlayan teknoloji türüdür. Bugün, birçokları arasında popüler bir seçim olan uygulama sayesinde çok şey yapabiliyoruz.

Bunun dışında, kullanılacak kaliteyi veya farklı filtreleri seçebilirsiniz. Düzgün, gerçekçi veya bir belge gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama, yakaladığınız görüntüdeki kenarları ve metinleri tanır. Ardından, metinleri çıkarabilir, böylece onları düzenleyebilir veya paylaşabilirsiniz! Bu, bugün yakaladığınız veya yüklediğiniz herhangi bir görüntüyü tanıyan gelişmiş bir uygulamadır. Ayrıca JPG / PDF dosyalarını sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!

camscanner apk bilgisayar icin kurulum rehberi2

Son olarak, Camscanner ile AirPrint belgelerini kolayca fakslayabilirsiniz. Bu, uygulama tarafından desteklenen 30’dan fazla ülkede kolayca fakslayabileceğiniz anlamına gelir. Bugün önemli belgeleri telefonunuzda saklayın ve var olan her fiziksel kağıdı dijitalleştirin.

PC için Camscanner Nasıl İndirilir?

Camscanner bir uygulama olduğu için Google Play Store’dan cihazınıza indirebilirsiniz. Ancak PC’niz için almak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek bunu kolayca yapabilirsiniz:

  • Bluestacks’ı veya istediğiniz başka bir Android emülatörünü indirin.
  • Bluestacks’ı kurun.
  • Bluestacks uygulamasında Google Play hesabınıza giriş yapın
  • Camscanner’ı arayın ve kurun

Ardından, uygulamayı yükledikten sonra zaten açabilirsiniz! Uygulama tıpkı telefondaki gibi çalışır, ancak burada yalnızca dijital dosyalara dönüştürmek için görüntüleri yükleyebilirsiniz.

Camscanner’ı PC için edinmenin başka bir yolu var ki bu daha kolay bir yoldur. İsterseniz, masaüstü sürümünü Microsoft’tan buradan indirebilirsiniz: https://www.microsoft.com/en-us/p/camscanner-pc/9np7z3v0t7d1?activetab=pivot:overviewtab#

Sonuç

Belgelerle günlük olarak ilgileniyoruz. Bunları saklamak, paylaşmak veya kolayca düzenlemek için dijital kopyalarını çıkarmak önemlidir. Artık PC için CamScanner Apk’ı nasıl edineceğinizi bildiğinize göre, artık herhangi bir uygulamayı dijital dosyalara dönüştürebilirsiniz!