COMPANY OF HEROES 3 İÇİN TÜRKÇE DİL DESTEĞİ KAMPANYASI BAŞLADI

COMPANY OF HEROES 3 İÇİN TÜRKÇE DİL DESTEĞİ KAMPANYASI BAŞLADI

Relic Entertainment’in ünlü serisinin son halkası olan Company of Heroes 3 için Türk oyuncular tarafından bir imza kampanyası başlatıldı. 2022’de çıkacak oyun için Türkçe desteğinin gelmesi çok da imkansız değil; ilginin büyük olması yeterli. Daha önce de oyuncu topluluğunun çabası ile Gamedec konusunda başarıya ulaşılmıştı.

Change.org üzerinde yer alan kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz. Ancak daha fazla destek vermek isterseniz Company of Heroes 3’ün Steam sayfasına giderek, oyunu istek listenize ekleyebilirsiniz. Böylece yapımcı ve dağıtımcı firmanın ilgisini çekmiş olursunuz.

İlk oyun, 2006 yılında piyasaya sürülmüş ve türe getirdiği taze soluk ile oldukça dikkat çekmişti. İkinci oyun ise 2013’te çıkmıştı. Geliştirici firma olan Relic Entertainment’i yine Strateji türündeki önemli oyunlardan tanıyoruz: Homeworld ve Warhammer 40,000: Dawn of War.

company of heroes 3 icin turkce dil destegi kampanyasi basladi2

Company of Heroes 3, İkinci Dünya Savaşı’nın Akdeniz cephelerine odaklanacak ve yeni bir yıkım motoru ile beraber gelecek. İlk iki oyuna da hayat veren Essence Engine’in gelişmiş bir versiyonu kullanılacak. Tek kişilik mod, serinin şu ana kadarki en büyük deneyimini sunacak; sandbox mekanikleri içerecek. Bu sayede savaşın gidişatı üzerinde ince detaylar üzerinden kararlar alabileceksiniz. Asker ve araç özelleştirmeleri de geniş bir yelpazede tutularak, ihtiyaca göre şekil verebilmenize olanak tanıyacak. Oyunun çıkışında tatmin edecek sayıda oynanabilecek taraf olacak. Dağıtımcılığı ise yine Sega üstlenecek.

COMPANY OF HEROES 3 RESMİ SİTESİ

Duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.