Creed: Rise to Glory™ Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Creed: Rise to Glory™

Creed: Rise to Glory™ Sistem Gereksinimleri nedir? Creed: Rise to Glory™ kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Creed: Rise to Glory™ oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Creed: Rise to Glory fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı Creed: Rise to Glory PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Creed: Rise to Glory oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

Tren. Kavga. Kazanın.

Şampiyon olmak için gerekenlere haiz misiniz? Boks mirasınızı kurmak için dünyanın en iyi rakipleriyle baştan aşağı savaşan Adonis Creed’siniz. Bu yoğun beyaz perde deneyimi, Creed gibi antrenman yapabilir, dövüşebilir ve kazanmanız için etkili VR yakın dövüşler için yeni Phantom Melee Teknolojisine sahiptir.

Mirasını Yaşa

Creed filmlerinden esinlenen sürükleyici bir evrende Adonis Creed’in keşfedilmemiş mazlumdan birinci sınıf dövüşçüye yükselişini deneyimlerken hem bedeninize bununla birlikte zihninize meydan okuyun.

Çoklu Oyun Modu

Birden fazla oyun modunda zafere giden yolu seçin: mağaza odaklı Kariyer, özelleştirilebilir Freeplay yada mini oyun tabanlı Eğitim.

Çevrimiçi PvP

PvP artık fazlaca daha kişiselleşti. Şampiyonunuzu seçin, arkasından bir arkadaşınızla hususi bir dövüş düzenleyin yada çapraz oyun Hızlı Maç’ta rakiplerinizi bulun. Hassas üst vücut takip edeni, her darbenin düştüğü yerde – hem rakibinizde bununla birlikte kendinizde yankılanmasını sağlar.

Etkiyi Hisset

Phantom Melee Teknolojisi, vücuttan atılma hissi yada uzun, çılgınca bir maç sırasında yorgunluk gibi ringe yumruk atmanın ve yumruk atmanın gerçek hayattaki etkilerini öykünmek eder.

Onları kırın ― veya onlar olun

Freeplay yada PvP’de Creed ve Rocky evreninden klasik Rocky Balboa, Ivan ve Viktor Drago ve daha fazlası dahil olmak suretiyle en ikonik figürlerle oynayın yada onlarla savaşın!

Creed: Rise to Glory Sistem Gereksinimleri

Creed: Rise to Glory Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i5-4590
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD R9 290X
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Creed: Rise to Glory Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i7-4770
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 980 Ti | AMD Radeon R9 Fury X
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Creed: Rise to Glory Sık Sorulan Sorular

Creed: Rise to Glory oyununun konusu nedir?

Boks mirasınızı kurmak için dünyanın en iyi rakipleriyle baştan aşağı savaşan Adonis Creed’siniz. Bu yoğun beyaz perde deneyimi, Creed gibi antrenman yapabilir, dövüşebilir ve kazanmanız için etkili VR yakın dövüşler için yeni Phantom Melee Teknolojisine sahiptir.

Creed: Rise to Glory nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Creed: Rise to Glory nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam, Fanatical

Creed: Rise to Glory kaç GB?

Creed: Rise to Glory bilgisayarınızda 4 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 4 GB alandan birazcık daha fazla yerinizin olması önerilir.

Creed: Rise to Glory Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Creed: Rise to Glory yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkında daha çok bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Creed: Rise to Glory hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

Creed: Rise to Glory ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 25.09.2018 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Survios

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Survios

Creed: Rise to Glory™ oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Creed: Rise to Glory™ oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Creed: Rise to Glory™ Kaç GB? Creed: Rise to Glory™ hangi ekran kartı modelini destekler? Creed: Rise to Glory™ kurmak için ne kadar yer olmalı? Creed: Rise to Glory™ Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Creed: Rise to Glory™ hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.