Crysis Warhead® Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Crysis Warhead®

Crysis Warhead® Sistem Gereksinimleri nedir? Crysis Warhead® kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Crysis Warhead® oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Crysis Warhead® fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı Crysis Warhead® PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Crysis Warhead® oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişkin Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

2007’de Yılın PC Oyunu * ‘ndan nabız atan yeni bölüm: Çavuş Sykes olarak oynayın ve savaşın yepyeni bir yönünü tecrübe edin. Düşman hatlarının peşindeki standart bir cenk rolü, düşmanlarınızın sonraki harpte hayati öneme haiz bir şeyi ele geçirdiğini keşfettiğinizde eleştiri hale gelir. Ne pahasına olursa olsun kargoyu geri almak size kalmış. Daha patlayıcı ve dinamik dakika dakika oyun: yeni özelleştirilebilir silahlar, yeni araçlar, keşfedilecek yeni fotogerçekçi yerler ve hükmetmek için tamamen etkileşimli bir cenk bölgesi. Gelişmiş insan ve uzaylı yapay zekası: Akıllı düşmanlar, daha büyük zorluklar ve yepyeni müttefik manga desteği. Crysis Warhead, bağımsız bir sürümdür ve oynamak için Crysis sahipliğini gerektirmez. * PC OYUNCUSU

İçindekiler

Crysis Warhead® Sistem Gereksinimleri

Crysis Warhead® Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 2007’de Yılın PC Oyunu * ‘ndan nabız atan yeni bölüm: Çavuş Sykes olarak oynayın ve savaşın yepyeni bir yönünü tecrübe edin. Düşman hatlarının ardındaki standart bir savaş görevi, düşmanlarınızın sonraki savaşta hayati öneme sahip bir şeyi ele geçirdiğini keşfettiğinizde kritik hale gelir. Ne pahasına olursa olsun kargoyu geri almak size kalmış.
 • Daha patlayıcı ve dinamik dakika dakika oyun: yeni özelleştirilebilir silahlar, yeni araçlar, keşfedilecek yeni fotogerçekçi yerler ve hükmetmek için tamamen etkileşimli bir savaş bölgesi.
 • Gelişmiş insan ve uzaylı yapay zekası: Akıllı düşmanlar, daha büyük zorluklar ve yepyeni müttefik manga desteği.
 • Crysis Warhead, bağımsız bir sürümdür ve oynamak için Crysis sahipliğini gerektirmez. * PC OYUNCUSU

Crysis Warhead® Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP Service Pack 2 veya Microsoft Vista
 • İşlemci: Intel Pentium 4 2.8 GHz (Vista için 3.2 GHz), Intel Core 2.0 GHz (Vista için 2.2 GHz), AMD Athlon 2800+ (Vista için 3200+) veya daha iyisi
 • Bellek: 1.0 GB RAM (XP) veya 1.5 GB RAM (Vista)
 • Ekran Kartı: 256 MB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Vista için Radeon X800 Pro) veya daha iyisi
 • DirectX Sürümü: DirectX 9.0c veya 10
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu
 • Sabit Disk: 15GB

Crysis Warhead® Sık Sorulan Sorular

Crysis Warhead® oyununun konusu nedir?

2007’de Yılın PC Oyunu * ‘ndan nabız atan yeni taksit: Çavuş Sykes olarak oynayın ve savaşın yepyeni bir yönünü deneyim edin. Düşman hatlarının peşindeki standart bir cenk görevi, düşmanlarınızın sonraki savaşta yaşamsal öneme sahip bir şeyi ele geçirdiğini keşfettiğinizde tehlikeli sonuç hale gelir.

Crysis Warhead® nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Crysis Warhead® nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: GOG, Steam

Crysis Warhead® Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Metacritic skoru kaç?

Crysis Warhead® oyununun Metacritic puanı 84’dir. Fakat kimi oyunculara gore daha iyi ya da daha fena olabilir. Bu nedenle oyunun incelemesini okumanı ve Twitch yayınlarında biraz zaman geçirmeni tavsiye ederiz.

Crysis Warhead® yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği ile alakalı daha fazla bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Crysis Warhead® hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, İtalyanca, Çekçe, Lehçe, Rusça, Macarca

Multiplayer var mı?

Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

Crysis Warhead® ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 17.09.2008 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Electronic Arts

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Crytek

Crysis Warhead® oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Crysis Warhead® oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Crysis Warhead® Kaç GB? Crysis Warhead® hangi ekran kartı modelini destekler? Crysis Warhead® kurmak için ne kadar yer olmalı? Crysis Warhead® Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Crysis Warhead® hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.