En İyi 8 [iPhone Müzik İndirme Programı] Ücretsiz Uygulamalar

En İyi 8 [iPhone Müzik İndirme Programı] Ücretsiz Uygulamalar

dım:

iPhone sahipleri, müzik dinleme deneyimlerini artırmak için uygulama mağazasından müzik indirme uygulamaları arayışındadır. Bu yazıda, en iyi 8 ücretsiz iPhone müzik indirme programını listeleyeceğiz. Bu uygulamalar, geniş bir müzik kütüphanesine ve tamamen ücretsiz olmalarına ek olarak, kullanıcı dostu arayüzlere sahiptir. Ayrıca, SEO uyumlu description olarak, bu uygulamaların özelliklerini, faydalarını ve kullanıcılara neler sunduklarını açıklayarak, okurlar için yararlı bir içerik sunuyoruz. Siz de bu uygulamaları inceleyerek, iPhone müzik indirme deneyiminizi iyileştirebilirsiniz.

Online Müzik Dinleme Uygulamaları ile Ücretsiz Müzik İndirme

Müzik dinleme alışkanlıklarımızın değişmesiyle beraber çevrimiçi müzik dinleme uygulamaları da hayatımıza girdi. Bu uygulamalar sayesinde dilediğimiz zaman, dilediğimiz yerde müziğin keyfini çıkarabiliyoruz. Ancak bazı durumlarda, internet erişimi olmadığı için müzik dinlemek mümkün olmayabilir. Bu durumda, ücretsiz müzik indirme seçeneği sunan online müzik dinleme uygulamaları büyük bir kolaylık sağlıyor. İçeriğimizde, iPhone cihaz kullanıcılarına yönelik ücretsiz müzik indirme uygulamaları listesi sunacağız.

Tubidy FM Radio Music Player

Tubidy FM Radio Music Player uygulaması, yakınınızdaki ve dünyanın dört bir yanındaki binlerce canlı ve yerel AM ve FM radyo istasyonuna erişim sağlar. Uygulama içinde en iyi radyo istasyonlarını, müzikleri, haberleri, sporları, sohbetleri ve komedileri dinleyebilirsiniz. Ülkeye, türe ve şehre göre arama yapmak mümkündür. Uygulama ayrıca, cihazınıza kayıtlı olan medya dosyalarına da erişim sağlayarak müzik dinlemenizi kolaylaştırır.

eSound Music

Milyonlarca popüler şarkıya sahip olan eSound Music, bir müzik kitaplığı görevi görür. Uygulama, reklam destekli bir yapıya sahip olmakla birlikte, App Store içerisinde en çok tercih edilenler arasındadır. Kullanıma başlamak için ücretsiz olarak hesap oluşturulmalıdır. Daha sonra, uygulama içerisinde arama yaparak istenilen müzikler cihaza indirilebilir.

Documents

Documents bir çok farklı dosya formatlarını indirmek için kullanılabilen bir uygulamadır. Yakın zamana kadar sadece belge indirme işleviyle biliniyordu, ancak sonradan müzik indirmek için de uygulama içinde arama yapılabildiği fark edildi. Ücretsiz ve reklamsız olan uygulama, güvenilir bir şirket tarafından geliştirildi. Cihaza indirilen müzikler uygulama içinde veya galeri kısmında oynatılabilir.

Browser and Documents Manager

Browser and Documents Manager, Sound Cloud benzeri bir indirme bağlantısına gidildiği takdirde otomatik olarak akıllı indirme seçeneğini aktif eder. Web sitesi ziyaret edildiği takdirde dosyanın indirilmesine yönelik soru sorar. Böylece vakitten tasarruf ederek müzik indirme işlemini hızlandırır. Müzikler daha sonra uygulama içinde veya cihazın medya bölümünde oynatılabilir.

Shortcuts

Shortcuts, Siri uygulaması ile entegre bir şekilde çalışır ve Youtube üzerinden video veya müzik indirme olanağı sağlar. Üçüncü parti bir uygulama olduğu için, cihazın ayarlar kısmından uygulamaya izin vermek gerekiyor. Kestirmeler olarak da bilinen Shortcuts, internet üzerinde yer alan her türlü dosyayı indirebilir.

Cloud Music Player

Cloud Music Player, indirme işlemi için doğrudan bir uygulama olmasa da, Dropbox, iCloud, One Drive gibi depolama uygulamaları arasında bağlantı kurarak dosya aktarımını gerçekleştirir. Cihazda yeterli bir depolama alanı yoksa, Cloud Music Player kullanılarak cihazlardaki dosyaların aktarımı sağlanabilir.

Spotify

Spotify, herhangi bir parçayı, sanatçıyı veya albümü arayarak ücretsiz olarak dinleyebileceğiniz bir uygulamadır. Oynatma listeleri oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Kullanıcıların tercih ettiği en büyük online müzik platformlarından birisidir.

Deezer

Deezer, podcast’lerin yanı sıra size özel kişiselleştirilmiş önerilerle müzik çalabilen bir uygulamadır. İstediğiniz herhangi bir çalma listesini dinleyebilir veya kendi çalma listenizi oluşturabilirsiniz. Çevrimdışı modu sayesinde sevdiğiniz parçaları veya podcasleri indirip, her yerde çevrimdışı müzik dinleyebilirsiniz.

Music Downloader & Player

Music Downloader & Player, Sonos yayınlama, yakındaki müzik tanıma, filmler, resim içinde resim, FM radyo, güçlü ekolayzır gibi işlevleri bulunan özel bir uygulamadır. Ekran kapalıyken bile çevrimdışı modda müzik dinleyebilir, FM radyo dinleyebilir ve müzik indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak, iPhone kullanıcıları için ücretsiz müzik indirme uygulamaları bir hayli fazla. Tubidy, eSound ve Documents gibi uygulamalar bileşenleri gereğinden fazla olan, kullanıcı deneyimine hitap eden güvenilir ve popüler alternatifler arasında yer alıyor. Ancak, ücretsiz müzik indirme uygulamaları genellikle reklam ile finanse edilir. Bu sebeple, kullanıcılar uygulamaları kullanmadan önce dikkatli olmalılar.