Endless Legend™ – Guardians Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Endless Legend™ – Guardians

Endless Legend™ – Guardians Sistem Gereksinimleri nedir? Endless Legend™ – Guardians kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Endless Legend™ – Guardians oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Endless Legend - Guardians fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı Endless Legend - Guardians PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Endless Legend - Guardians oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ilişkin Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

Evrende, birkaç yüz asırları tarihin yüzeyini zar zor kazıyan Sonsuz’dan daha eski ve daha büyük şeyler var. Ya bu eski varlıklardan, öteki güçlerden? Sonsuz’un gelmesinden ilkin mi ortadan kayboldular yoksa Sonsuz, gücünün doruğunda onları test dibine alıp test edebilir miydi? Ve şimdi Sonsuz kayboldu yahut ilerlediğine göre, bu yaşlı varlıklardan bazıları aniden yine yükselebilir mi…?

İçindekiler

KORUYUCULARI SERBEST BIRAKIN

Auriga’nın uzantıları olan bu antik devler, Sonsuz’un onları hapsettiği zincirlerden kurtuldu. Onların efsanevi güçlerini sizin yapın ve üstünlüğünüzü diğer İmparatorluklara empoze edin! Buff’lar ve yeni becerilerle Gardiyanlarınızı daha da güçlendirmek için Değerli Taşları (yeni unsur kategorisi) bulun ve donatın.

GIOS

Earth Guardian, gezegende veya gezegende hareket eden her şeyi algılar. Savaşa girdiğinde, antik dev, depremlere neden olarak düşman birimlerine etkisinde bırakan bölge hasarı verir. İhtiyaç duyulursa, şehirlerin tahkimatlarını da onarabilir.

NEROS

The Water Guardian, günümüzün ve geçmişin yankılarını dinliyor. Düşmanlarınızın topraklarında dolaşırken gözetleme kulelerini ve çıkarıcıları yok edebilir. Savaşta Neros, Tsunami hücumunu hedeften uzaklığına gore hasar vermek için kullanabilir.

FOTIOS

Fire Guardian, ilkel ateş kuvvetiyle bağlantılıdır. Görüş mesafesini büyük ölçüde artıran güçlü bir fer oluşturabilir. Savaşta Fotios, düşmanlarına zamanla ateş hasarı vermek için alevlerini kullanır.

ATMOS

Air Guardian, Auriga’nın rüzgarlarını ve kokularını takip ediyor. Büyüklüğüne karşın dev, bir göz açıp kapayıncaya kadar büyük mesafeleri katederek görüş menzilinin içine ışınlanabilir. Atmos, her öldürmeyle daha da güçlendiği için korkunç bir rakiptir.

SKOROS

Toz Muhafızı, Auriga’nın büyülü akımlarına ahenk elde etmiştir. Bütün bir bağlaşık ordusunu tamamen iyileştirme kabiliyetine haizdir ve harp sırasında düşman birimlerini manipüle etmek için zihin test büyülerini kullanabilir.

ÜSTÜNLÜK İÇİN YARIŞIN

Efsanevi İşler , diğer İmparatorluklarla rekabet etmenin başka bir yoludur. Bu rekabetçi zorluklar, en iyiyi değişik türden tazminatlarla ödüllendirir: Bonuslar, teknolojiler, kaynaklar ve öğeler. Ek olarak, Küresel Etkinlikler artık Auriga’da açılıyor. Rekabetçi ve işbirliğine dayalı görevlerle tüm İmparatorluklara meydan okuyacaklar. En iyisi kaynaklar, eşyalar ve hususi birimlerle ödüllendirilecek! 10 Efsanevi İş : Bu mucizevi başarılar, Çağ boyunca yayılır. Her biri yalnızca tek bir oyuncu tarafınca tamamlanabilir ve genişleme için oluşturulan yeni teknolojilerden, öğelerden yada şehir geliştirmelerinden birinin kilidini açarak önemli bir yardımcı sağlayacaktır. 10 Küresel Olay : Tüm gezegeni etkileyen beklenmedik olaylardan en iyi şekilde yararlanan tek taraf olun. İşbirlikçi ve Rekabetçi Görevler : Oyuncuların bir ödül almak için beraber emek vermesi veya rekabet etmesi gereken yada zor sonuçlara katlanacağı hem işbirliğine dayalı bununla beraber rekabetçi görevler eklendi.

GÜÇLÜ BİR İMPARATORLUĞU KUR

Beş Efsanevi Yapı inşa etmek için öteki İmparatorluklarla yarışın. Kaynak çıktılarını, Onay yada Etkiyi artıran kuvvetli Şehir İyileştirmeleri kazanın. Benzersiz binalar ek olarak, muayyen zafer koşullarına doğru ilerlemeyi desteklemek için tasarlanmış hususi şehir iyileştirmelerinin kilidini açarak İmparatorlukların daha fazla özelleştirilmesine izin verir. 5 Efsanevi Binalar : Devasa girişimler, bu hayranlık uyandıran binalar Çağ başına yalnızca bir oyuncu tarafından inşa edilebilir. Efsanevi İşler elde edilerek açılabilen bu binalar o denli güçlüdür ki haritada görünürler. 10 Eşsiz Bina : Avantajlar sağlayacak ve oyuncuların çevrelerine bağlı olarak şehirlerini özelleştirmelerine imkan tanıdıkları olan ek benzersiz binalar.

Endless Legend – Guardians Sistem Gereksinimleri

Endless Legend – Guardians Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 10 Efsanevi İş : Bu olağanüstü başarılar, Çağ boyunca yayılır. Her biri yalnızca tek bir oyuncu tarafından tamamlanabilir ve genişleme için oluşturulan yeni teknolojilerden, öğelerden veya şehir geliştirmelerinden birinin kilidini açarak önemli bir destek sağlayacaktır.
  • 10 Küresel Olay : Tüm gezegeni etkileyen beklenmedik olaylardan en iyi şekilde yararlanan tek taraf olun.
  • İşbirlikçi ve Rekabetçi Görevler : Oyuncuların bir ödül almak için birlikte çalışması veya rekabet etmesi gereken veya zor sonuçlara katlanacağı hem işbirliğine dayalı hem de rekabetçi görevler eklendi.

Endless Legend – Guardians Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • 5 Efsanevi Binalar : Devasa girişimler, bu hayranlık uyandıran binalar Çağ başına yalnızca bir oyuncu tarafından inşa edilebilir. Efsanevi İşler elde edilerek açılabilen bu binalar o kadar güçlüdür ki haritada görünürler.
  • 10 Eşsiz Bina : Avantajlar sağlayacak ve oyuncuların çevrelerine bağlı olarak şehirlerini özelleştirmelerine olanak tanıyan ek benzersiz binalar.

Endless Legend – Guardians Sık Sorulan Sorular

Endless Legend – Guardians oyununun konusu nedir?

Endless Legend Guardians, AMPLITUDE Studios’un eleştirmenlerce beğenilen 4X sıra tabanlı strateji oyununun ilk genişletmesidir. Güçlü Muhafız birimlerini serbest bırakın, Efsanevi İşler’i tamamlayın, harikalar yaratın ve üstünlük için öteki İmparatorluklarla rekabet edin!

Endless Legend – Guardians nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Endless Legend – Guardians nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

Endless Legend – Guardians kaç GB?

Endless Legend – Guardians bilgisayarınızda 4 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme esnasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 4 GB alandan birazcık daha fazla yerinizin olması önerilir.

Endless Legend – Guardians Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Endless Legend – Guardians yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği hakkındaki daha fazla bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Endless Legend – Guardians hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, Almanca, Lehçe, Rusça, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

Endless Legend – Guardians ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 29.04.2015 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

SEGA

Oyunu hangi firma geliştirdi?

AMPLITUDE Studios

Endless Legend™ – Guardians oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Endless Legend™ – Guardians oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Endless Legend™ – Guardians Kaç GB? Endless Legend™ – Guardians hangi ekran kartı modelini destekler? Endless Legend™ – Guardians kurmak için ne kadar yer olmalı? Endless Legend™ – Guardians Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Endless Legend™ – Guardians hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.