Endless Legend™ – Inferno Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Endless Legend™ – Inferno

Endless Legend™ – Inferno Sistem Gereksinimleri nedir? Endless Legend™ – Inferno kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Endless Legend™ – Inferno oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Endless Legend - Inferno fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı Endless Legend - Inferno PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Endless Legend - Inferno oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

KAPAKU

Sonsuz Efsane: Inferno oyuna yepyeni bir Fraksiyon getiriyor: Kapaku. Volkanik ana gezegenlerini terk etmeye zorlanan Kapaku, bir kül ve ateş cenneti yaratma kararlılığıyla Auriga’ya iner … Kapaku, volkanik araziye özgüdür: Volkanik karolar üzerindeyken kuvvetli birim tutkunları kazanır ve volkanik bölgelere yerleştikleri için onları ödüllendiren üretim avantajlarına sahiptirler. Oynanışları, bu avantajlardan yararlanarak büyük orduları kaliteli teçhizatla sahaya çıkarmaya veya hızla harikalar ve işler haline getirmeye odaklanıyor. Bu nadir arazi türüne büyük ölçüde güvenmelerine rağmen, “Lavaformation” ın inanılmaz gücünü kullanarak, herhangi bir araziyi kalıcı olarak Volkanik Karolara dönüştürmelerine izin veriyorlar. Auriga’ya yabancı olsalar da Kapaku her vakit Home Turf avantajına haiz! Kurnaz bir tamirci ve mucit türü olan küçük Kapaku, ağır işlerini çözmek için kuvvetli Golemlerine güveniyor. Sowers tarafınca tahrip edilmiş volkanik bir dünyadan selamlayarak, kabiliyetlerini sonuna kadar kullanmak için büyük miktarlarda stratejik kaynağa ihtiyaç duymalarına karşın, yeni araziyi diğer tüm uluslardan oldukça daha iyi kullanabilirler. Onlar, Endless’ın kendilerinin verdiği Toz Tutulmaları hakkında eşsiz bilgilere sahiptirler.

TOZ EKSİKLİKLERİ

Gökyüzü kararırken ve atmosfer tozla kalınlaştıkça, Auriga sakinlerinde uyuyan güçler uyanır ve her fraksiyona yeni güçler verir yada mevcut kapasitelerini korkunç yeni seviyelere çıkarır. Aynı toz infüzyonu, haritanın her yerinde kısa ömürlü “Toz Karışmaları” yaratarak, ordunun ilk eriştiği şeye geçici bir nimet verir – yeni hava durumu modellerini tetiklediği ve Auriga’nın uzun zamandır kayıp geçmişinden eski rahatsız edici manzaraları harekete geçirdiği için!

YENİ VOLKANİK ARAZİ

Lav Arazisi misafirperver değildir, ancak gıdada eksik olan şeyi endüstride, bilimde yada tozda telafi etmekten daha fazlasıdır. Çoğu tür için kaba bir başlangıç pozisyonudur, ancak müsait halde kaldırılırsa, orta büyüklükteki şehirleri hızla kuvvetli üretim merkezlerine dönüştürebilir. Bu yeni yırtıcı toprakların yanı sıra, bu çorak cehennem manzaralarına girmek için daha da fazla teşvik sağlayan yeni “Volkanik Anomaliler” ekliyoruz. Yeni karolara ve “Volkanik” arazi tipine ayrıca, volkanik biyomlar ayrıca sıcak, sıcak lav nehirleri fışkırtan etken volkanlar içerir! Yiyecek eklememelerine karşın, bu nehirlerden gelen serbest enerji, karoların sanayi çıktısına katkıda bulunur.

Endless Legend – Inferno Sistem Gereksinimleri

Endless Legend – Inferno Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: 2.5Ghz Intel Core 2 Quad Q8300 or equivalent
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1GB nVidia Geforce GT460 or equivalent, 500 MB ATI HD4850 or equivalent
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9 Compatible Audio
 • İlave Notlar: Minimum Resolution: 1280 x 720

Endless Legend – Inferno Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: 3.5Ghz Intel Core i5 or equivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1GB nVidia Geforce GTX660 or equivalent, 1GB ATI HD7850 or equivalent
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9 Compatible Audio
 • İlave Notlar: Minimum Resolution: 1280 x 720

Endless Legend – Inferno Sık Sorulan Sorular

Endless Legend – Inferno oyununun konusu nedir?

Sonsuz Efsane: Inferno oyuna yepyeni bir Fraksiyon getiriyor: Kapaku. Volkanik ana gezegenlerini terk etmeye zorluk çeken Kapaku, bir kül cenneti yaratma niyetiyle Auriga’ya iner ve …

Endless Legend – Inferno nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Endless Legend – Inferno nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

Endless Legend – Inferno kaç GB?

Endless Legend – Inferno bilgisayarınızda 7 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 7 GB alandan biraz daha çok yerinizin olması önerilir.

Endless Legend – Inferno Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Endless Legend – Inferno yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkında daha fazla bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Endless Legend – Inferno hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, Almanca, Lehçe, Rusça, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

Endless Legend – Inferno ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 02.08.2018 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

SEGA

Oyunu hangi firma geliştirdi?

AMPLITUDE Studios

Endless Legend™ – Inferno oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Endless Legend™ – Inferno oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Endless Legend™ – Inferno Kaç GB? Endless Legend™ – Inferno hangi ekran kartı modelini destekler? Endless Legend™ – Inferno kurmak için ne kadar yer olmalı? Endless Legend™ – Inferno Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Endless Legend™ – Inferno hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.