Endless Space® 2 – Vaulters Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Endless Space® 2 – Vaulters

Endless Space® 2 – Vaulters Sistem Gereksinimleri nedir? Endless Space® 2 – Vaulters kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Endless Space® 2 – Vaulters oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Endless Space® 2 - Vaulters fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Endless Space® 2 - Vaulters PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Endless Space® 2 - Vaulters oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ilişkin Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini tekrar sitemizin oyun sayfalarında incele.

Bu genişleme, Endless Universe’ün en popüler gruplarından birini getiriyor: Vaulters. Endless Legend’de olup biten olayların peşinden, bu inatçı ve dirayetli insanlar, geleceklerini inşa etmek için yeni bir yuva arayarak ölmekte olan Auriga gezegenini terk etti.

İçindekiler

İÇERİK

Vaat Edilmiş Bir Ülke Arayışı

Vaulters yüzyıllardır bir yuva arayarak geçirdiler. Auriga dünyasında mahsur kaldılar, sert iklime ve hatta daha sert komşularına dayanmak zorunda kaldılar. Bir kere daha yıldızlar arasında, emsalsiz liderleri Ilona Zolya’nın peşinden, kendilerini Aurigans olarak adlandıran insanlar hala geçmişlerinin izlerini ve nihayet yuvalarını arayacakları güvenilir bir yer arıyorlar.

En İyi Hücum İyi Bir Savunmadır

Vaulters, ilmi ve askeri odaklı bir hiziptir. Sistem korumasına yönelik güçlü nüfus özellikleriyle müdafaa oynuyorlar. Işınlanma kabiliyetleri galakside filoları bir Vaulters sisteminden diğerine taşıyabilir. Barışçıl zamanlarda güçlü müttefikler, Vaulters’ı saldırganlığa kışkırtmak aptalca olurdu.

Güçlü Medeniyetlerin Kahramanlara İhtiyacı Var …

Dayanıklılık ve bitmeyen merak geleneğine uyan Vaulters Heroes, amirallerden daha iyi valilerdir. Becerileri, büyük sistem müdafaa bonuslarından gelişmiş bilimsel çıktılara kadar çeşitlilik gösterir. Vaulters Expansion, bununla beraber Opbot DV8’in kilidi açılabilir bir kahraman olarak geri dönüşünü de işaret ediyor.

… Güçlü Filolar…

Auriga’daki eski Mezari tasarımlarını anımsatan yeni Vaulters gemileri, yapımcılarına oldukça benziyor: dirayetli, sağlam, kusursuz. Güçlü yardımcı kapasitelerinin yanı sıra çok sayıda savunma modülüne güveniyorlar ve bu da onları harpte sıkıntılı bir rakip yapıyor. Yeni egzotik modüllerden biri, düşman gemilerine binmenize ve nihayetinde bütün kontrolünü ele almanıza bile izin verecek.

… Ve Acımasız Müttefikler.

Auriga’da bir grup savaşçı din adamı olarak yaşarken, Merhametli Rahibeler yeni bir yuva arayışlarında Vaulters’a katıldı. Küçük bir ulus olarak adalet için savaşacaklar ve kötü güçlere merhamet göstermeyecekler.

Kötü şöhretli Korsanlarla dost olacak mısın?

Korsan Diplomasisi, bu feza haydutlarıyla başa çıkmak için yeni ve kuvvetli bir araçtır. Ödeme karşılığında, artık onları destekleyerek özel bir muamele görebilir ve hatta onları acımasızca diğer gruplara hücum etmek için kullanabilirsiniz. Kasiyerlerin gemilerini Korsanlar olarak maskeleme özel kabiliyetleri bile var.

Ek Tapular ve Görevler

Onları ilk açanlar olmaları durumunda, oyunculara öteki medeniyetlere göre belirleyici bir avantaj elde etmeleri için yeni işler mevcut olacak. Yeterince şanslıysanız, bir takım yeni görevi tamamlayarak keşif yöntemiyle uzun zamandır kaybolan sırları açığa çıkarabilirsiniz.

İçerik Özeti

Vaulters büyük medeniyet Merhamet Küçük Grup Kardeşi Vaulters kahramanları Vaulters özel düğümü Vaulters ana rolü Korsan Diplomasisi Opbot (kahraman) Egzotik gemi modülleri Ek Tapular 4 bulgu görevi

GAMES2GETHER // OYUNU DEĞİŞTİR

GAMES2GETHER topluluğuna derhal katılın ve Endless Space 2 rozetini alın (GAMES2GETHER profilinizi özelleştirmek için puanların, düzinelerce avatarın ve unvanın kilidini açar). Oyunun gelişimini takip edin ve sahnenin arkasındaki kabiliyetleri tanıyın. Oyun hakkında geri bildirimde bulunarak, fikirler göndererek, Sanat ve oyun öğeleri için oy vererek sesinizi duyurun. Stüdyo tarafından oluşturulacak ve oyuna eklenecek yarışmalara ve tasavvur içeriğine katılın!

Endless Space® 2 – Vaulters Sistem Gereksinimleri

Endless Space® 2 – Vaulters Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Vaulters büyük uygarlık
 • Merhamet Küçük Grup Kardeşi
 • Vaulters kahramanları
 • Vaulters özel düğümü
 • Vaulters ana görevi
 • Korsan Diplomasisi
 • Opbot (kahraman)
 • Egzotik gemi modülleri
 • Ek Tapular
 • 4 keşif görevi

Endless Space® 2 – Vaulters Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows (64bits only) 7 / 8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: i3 4th generation / i5 2nd generation / A6 series
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD 4000 / AMD Radeon 5800 series / NVidia 550Ti
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DX11 compatible
 • İlave Notlar: Minimum Resolution: 1280 x 720

Endless Space® 2 – Vaulters Sık Sorulan Sorular

Endless Space® 2 – Vaulters oyununun konusu nedir?

Bu ilk genişleme, Endless Universe’ün en popüler gruplarından biri olan Vaulters’ı geri getiriyor. Özel ışınlanma yeteneğinizle galaksiyi keşfedin, saldırın ve düşman filolarının kontrolünü ele geçirin ve halkınız için yeni bir yuva bularak sonsuz ölüm kalım arayışınızı yerine getirin.

Endless Space® 2 – Vaulters nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Endless Space® 2 – Vaulters nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam, Fanatical, Gamesforpc

Endless Space® 2 – Vaulters kaç GB?

Endless Space® 2 – Vaulters bilgisayarınızda 8 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme esnasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 8 GB alandan birazcık daha çok yerinizin olması önerilir.

Endless Space® 2 – Vaulters Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Endless Space® 2 – Vaulters yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkındaki daha çok bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Endless Space® 2 – Vaulters hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Multiplayer var mı?

Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

Endless Space® 2 – Vaulters ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 25.01.2018 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

SEGA

Oyunu hangi firma geliştirdi?

AMPLITUDE Studios

Endless Space® 2 – Vaulters oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Endless Space® 2 – Vaulters oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Endless Space® 2 – Vaulters Kaç GB? Endless Space® 2 – Vaulters hangi ekran kartı modelini destekler? Endless Space® 2 – Vaulters kurmak için ne kadar yer olmalı? Endless Space® 2 – Vaulters Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Endless Space® 2 – Vaulters hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.