ETS 2 Türkiye Haritası Modu İndir

ETS 2 Türkiye Haritası Modu İndir

ETS 2 oyuncuları için bir dönem en büyük hayalleri olan Türkiye haritası modu da şu an oyuna ekleyebileceğiniz modlar arasında. Sürekli güncelleme alarak da geliştirilen harita, 61 ili de kapsıyor. Ayrıca Türkiye üzerinden doğuya, Bulgaristan, Bosna-Hersek, Hırvatistan, Sırbistan, Gürcistan veya Kıbrıs’a da gidebiliyorsunuz. 

Yeni gelen güncelleme ile oyunumuzda bazı değişiklikler ile karşılaşıyoruz. Yeni gelen güncelleme ile; Bilecik şehir merkezi tamamen yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kırıkkale’de bulunan eski, yıkık dökük, kullanılmayan binalar kaldırılıyor. Yollarda direksiyon sallarken karşınıza gelen arazilere daha gerçekçi eğim verildi, daha da gerçekçi hale geldi. Türkiye illeri sayısı 61’e yükseldi Türkiye’den farklı olarak, KKTC’den 2 il, Bulgaristan’da ise başkent Sofya ön plana çıkıyor. Bunlara ek olarak; 

ets 2 turkiye haritasi modu indir

Bosna-Hersek’den 2 şehir, Hırvatistan’dan 2 şehir, Sırbistan’dan 2 şehir ve son olarak da Gürcistan’dan ise 2 şehir bulunuyor. Oyuna eklenen Türkiye ile Bulgaristan arasında Kapıkule Gümrük Kapısı ile Kapitan Andreevo Sınır Kapısı, Türkiye ile Gürcistan arasında Artvin Hopa Sarp Sınır Kapısı, Bosna-Hersek ile Hırvatistan arasında bulunan Slavonski Samaç Sınır Kapısı, Bulgaristan ile Sırbistan arasında Kalotina Sınır Kapısı ve Gradina Sınır Kapısı, Hırvatistan ile Sırbistan arasında Bajakovo Sınır Kapısı haritada yer almaktadır. 

İndir