FINAL FANTASY® XIII-2 Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

FINAL FANTASY® XIII-2

FINAL FANTASY® XIII-2 Sistem Gereksinimleri nedir? FINAL FANTASY® XIII-2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada FINAL FANTASY® XIII-2 oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz FINAL FANTASY® XIII-2 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı FINAL FANTASY® XIII-2 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda FINAL FANTASY® XIII-2 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişkin Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Artık Windows PC için geliştirilmiş olan FINAL FANTASY XIII-2, yeni oyun sistemleri ve son teknoloji görseller ve sesler ile selefinin kalitesini her yönden aşmak amacıyla oluşturuldu. Bu oyunda oyuncu, bir takım olasılık ve yol arasından seçim yapma özgürlüğüne haizdir; seçimleri ancak yakın çevreyi değil, hem de zamanı ve mekanı da etkiler! Artık kaderle yüzleşmekle ilgili değil. Yeni bir gelecek yaratın ve dünyayı değiştirin! Artık Windows PC için Geliştirildi Orijinal konsoldan bir dizi indirilebilir içeriğin yanı sıra İngilizce veya Japonca seslendirme seçenekleri, saniyede 60 kare grafikler ve özelleştirilebilir işleme çözünürlüğü (720p HD, 1080p HD ve daha fazlası) dahildir. Daha Büyük, Daha Etkileşimli Ortamlar Keşfedilecek çok sayıda yol ve bulunacak pek çok sır içeren yerler, oyunculara macerayı kendi istedikleri biçimde şekillendirme şansı sunuyor. Zamanda Yolculuk – Yeni Bir Keşif Boyutu Konum, görünüm, flora, fauna ve hava koşulları, yerleri ne vakit ziyaret ettiğinize bağlı olarak değişir. Hikayenin tamamına tanık olmak için dönemin iplerini halletmek oldukça önemlidir! Gelişmiş Savaş Sistemi Görsel olarak dinamik Sinematik Aksiyon sekansları gibi yeni unsurlar ve aktörleri ödüllendirecek yada cezalandıracak yenilikçi bir savaş saati, oyuncu için daha çok çeşitlilik ve seçenek yaratıyor. Canavarların Efendisi Oyun dünyasında yaşayan 150’den fazla farklı canavar, oyuncunun partisine ve savaş stratejisine dahil edilebilir, her mahluk benzersiz ve yıkıcı özel kabiliyetlere sahiptir!

İçindekiler

FINAL FANTASY® XIII-2 Sistem Gereksinimleri

FINAL FANTASY® XIII-2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Artık Windows PC için Geliştirildi Orijinal konsoldan bir dizi indirilebilir içeriğin yanı sıra İngilizce veya Japonca seslendirme seçenekleri, saniyede 60 kare grafikler ve özelleştirilebilir işleme çözünürlüğü (720p, 1080p ve daha fazlası) dahildir.
 • Daha Büyük, Daha Etkileşimli Ortamlar Keşfedilecek çok sayıda yol ve bulunacak pek çok sır içeren yerler, oyunculara macerayı kendi istedikleri şekilde şekillendirme şansı sunuyor.
 • Zamanda Yolculuk – Yeni Bir Keşif Boyutu Konum, manzara, flora, fauna ve hava koşulları, yerleri ne zaman ziyaret ettiğinize bağlı olarak değişir. Hikayenin tamamına tanık olmak için zamanın iplerini çözmek çok önemlidir!
 • Gelişmiş Savaş Sistemi Görsel olarak dinamik Sinematik Aksiyon sekansları gibi yeni unsurlar ve oyuncuları ödüllendirecek veya cezalandıracak yenilikçi bir savaş saati, oyuncu için daha fazla çeşitlilik ve seçenek yaratıyor.
 • Canavarların Efendisi Oyun dünyasında yaşayan 150’den fazla farklı canavar, oyuncunun partisine ve savaş stratejisine dahil edilebilir, her yaratık benzersiz ve yıkıcı özel yeteneklere sahiptir!

FINAL FANTASY® XIII-2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows® XP SP2 veya üstü
 • İşlemci: 2GHz Dual Core CPU
 • Bellek: 1500 MB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA® Geforce® 8 Serisi / ATI Radeon HD 4000 serisi VRAM 256MB veya üstü
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX® 9.0c ile uyumlu ses kartı
 • İlave Notlar:
 • * Sunucuyla senkronizasyon nedeniyle SteamCloud etkinken veri kaydetme işleminin normalden daha uzun sürebileceğini lütfen unutmayın.

FINAL FANTASY® XIII-2 Sık Sorulan Sorular

FINAL FANTASY® XIII-2 oyununun konusu nedir?

Artık kaderle yüzleşmekle ilgili değil. Yeni bir gelecek yaratın ve dünyayı değiştirin! Şimdi Windows PC için geliştirildi.

FINAL FANTASY® XIII-2 nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

FINAL FANTASY® XIII-2 nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

FINAL FANTASY® XIII-2 kaç GB?

FINAL FANTASY® XIII-2 bilgisayarınızda 30 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 30 GB alandan birazcık daha çok yerinizin olması önerilir.

FINAL FANTASY® XIII-2 Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

FINAL FANTASY® XIII-2 yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 16 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkındaki daha fazla bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

FINAL FANTASY® XIII-2 hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası

Multiplayer var mı?

Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

FINAL FANTASY® XIII-2 ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 11.12.2014 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Square Enix

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Square Enix

FINAL FANTASY® XIII-2 oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. FINAL FANTASY® XIII-2 oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. FINAL FANTASY® XIII-2 Kaç GB? FINAL FANTASY® XIII-2 hangi ekran kartı modelini destekler? FINAL FANTASY® XIII-2 kurmak için ne kadar yer olmalı? FINAL FANTASY® XIII-2 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? FINAL FANTASY® XIII-2 hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.