FUSER™ Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

FUSER™

FUSER™ Sistem Gereksinimleri nedir? FUSER™ kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada FUSER™ oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz FUSER fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı FUSER PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda FUSER oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini tekrar sitemizin oyun sayfalarında incele.

* ÖN SİPARİŞ BONUSU * Bugün FUSER için ön sipariş vererek 3 DLC şarkısı alın! Steam Mağazasında ön sipariş verdiğinizde “Prizmatik” Tema Paketini alın. (* Dijital içerik teklifi. Yalnızca ön siparişlerle sınırı olan, sadece stoklarla sınırı olan.) Rock Band ve Dance Central yaratıcılarından FUSER geliyor – müziği test ettiğiniz aralıksız bir dijital müzik festivali! Kendi soundunuzu yaratmak için dünyanın en popüler şarkılarının öğelerini birleştirin veya destansı işbirliklerinde arkadaşlarınızla ortak olun, peşinden harika mikslerinizi ve ana performans performanslarınızı dünyayla paylaşın! #PlayFUSER VIP Sürümü (Dijital) şunları ihtiva eder: FUSER oyunu 25 ek başlatma DLC şarkısı Yaldızlı Tavşan Kaskı FUSER Fest Kıyafeti Remix Runner Kıyafeti Shatterfall Video Duvar Paketi

FUSER Özellikleri

Dünyanın en iyi sanatçılarının parçaları dahil 100’den fazla şarkıdan oluşan bir kitaplıkla oynayın Kampanya oyununda yeni becerilerin ve içeriğin kilidini açmak için görevleri tamamlayın Free oyununda inanılmaz karışımlar ve hususi efektler keşfedin, keşfedin ve oluşturun Dünyanın dört bir yanından oyuncularla Çok Oyunculu modda ortaklaşa iş yapın veya rekabet edin Görünümü ve hissi benzersiz karakterinize adapte etmek için özelleştirme seçenekleri İlham veren mix’lerinizi ve akıllara durgunluk veren performanslarınızı oyun arasında ve çevrimiçi olarak paylaşın Şimdi ön sipariş verin ve üç bonus DLC şarkısı kazanın!

FUSER Sistem Gereksinimleri

FUSER Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Bugün FUSER için ön sipariş vererek 3 DLC şarkısı alın!
  • Steam Mağazasında ön sipariş verdiğinizde “Prizmatik” Tema Paketini alın.

FUSER Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • FUSER oyunu
  • 25 ek başlatma DLC şarkısı
  • Yaldızlı Tavşan Kaskı
  • FUSER Fest Kıyafeti
  • Remix Runner Kıyafeti
  • Shatterfall Video Duvar Paketi

FUSER Sık Sorulan Sorular

FUSER oyununun konusu nedir?

Rock Band ve Dance Central yaratıcılarından. Müziği kontrol ettiğiniz ve dünyayla paylaştığınız aralıksız dijital müzik festivali FUSER ‘e sefalar getirdiniz!

FUSER nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

FUSER nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Epic Games, Steam

FUSER kaç GB?

FUSER bilgisayarınızda 10 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme esnasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 10 GB alandan biraz daha çok yerinizin olması önerilir.

FUSER Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

FUSER yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 12 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği ile alakalı daha fazla bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

FUSER hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

FUSER ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 09.11.2020 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

NCSOFT

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Harmonix Music Systems, Inc

FUSER™ oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. FUSER™ oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. FUSER™ Kaç GB? FUSER™ hangi ekran kartı modelini destekler? FUSER™ kurmak için ne kadar yer olmalı? FUSER™ Türkiye Fiyatı Ne Kadar? FUSER™ hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.