GENSHIN IMPACT HARİTA GENİŞLEMESİ VE İKİ YENİ KARAKTER İLE DÖNÜYOR!

GENSHIN IMPACT HARİTA GENİŞLEMESİ VE İKİ YENİ KARAKTER İLE DÖNÜYOR!

Çinli bir oyun geliştirici firması olan miHoYo’nun yaparken Legend Of Zelda Breath Of The Wild’dan büyük oranda esinlenmiş olduğu Genshin Impact, birbirinden farklı 22 karakteri ve büyükçe açık dünyasıyla, çıktığından bu yana oyuncuların büyük beğenisini topladı. Açık dünyasında sunduğu özgürlük ve keşif olanakları ile de Zelda Breath Of The Wild’a çok benzetildi. Üstelik ücretsiz bir şekilde ve Xbox dışında her platformda oynanabilmesiyle de dikkatleri üstüne çekti. Oyun içinde satın alabileceğiniz şeyler olsa da bunların hiçbirisi oyununuzu doğrudan etkileyen şeyler değiller. Yalnızca kozmetik ya da Ubisoft’un son oyunlarında çıkarttığı ”Time Savior” yani zaman kurtarıcı tarzında eşyalar. Yakın zamanda ise oyunun yayıncı ve yapımcı firması olan miHoYo çıkarttığı trailer ile, 1.2 güncellemesinde oyuna 2 yeni karakter ve harita genişlemesi geleceği duyuruldu.Genshin Impact Version 1.2 ”The Chalk Prince and the Dragon” Trailer’ı :

GENSHIN IMPACT Versıon 1.2 Güncellemesi ile oyuna eklenecek şeyler ise şöyle:

  • Mondstadt’ın güneyinde yer alacak yeni mekan, donmuş ”Dragonspine” dağı. Bu dağ ile birlikte aynı zamanda karakterlerimize ”Sheer Cold” efekti eklenecek. Yani artık karakterlerimiz üşüyecek ve bundan hasar alacak. Bunu engellemek için ise karakterlerimizi ısıtacak buff’lar kullanmamız gerekecek. ”The Chalk Prince and the Dragon” ise yeni gelecek olan Dragonspine Dağı’nda geçecek olan sezonluk event’in adı. Dragonspine Dağı’na yeni ”Festering Desire” adlı güce sahip olan silahları araştırmak için gideceğiz. Bunun yanında ”Crown of Insight” da içeren ve yeni bir sürü ödülü oyundaki event shop’tan kazanabileceğiz.
  • Oyuna keşfedilmeyi bekleyen yeni yaratıklar ve yeni kayıp antik uygarlıklar gelecek.
  • Yeni malzemeler, nadir eserler ve 4 yıldızlı silahlar için yeni bir çok tarifler eklenecek.
  •  Albedo ve Ganyu adlı iki yeni karakter bizi bekliyor! Yeni görevleriyle birlikte gelen bu iki karakterle, Dragonspine Dağı’nın sırlarını öğreneceğiz! Albedo, Mondstadt’da genç ama zeki bir simyacı olarak, bir kılıç ve ”power of gen” kullanıyor. Ganyu ise, yarı insan yarı Cryo olarak Liyue Qixing’e elçi olarak hizmet eden bir okçu.

Genshin Impact Version 1.2 Güncellemesi, 23 Aralıkta oyuncularla buluşacak.Oyunu henüz oynamadıysanız, buradan ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz!