Gizli İnstagram Profillerini Görüntülemenin 6 Kolay Yolu

Gizli İnstagram Profillerini Görüntülemenin 6 Kolay Yolu

Gizli Instagram profillerini anonim olarak görüntülemek günümüz hayatında çok zor. Çoğunlukla eşiniz veya arkadaşınız sizi herhangi bir nedenle aldatmaya çalıştığında O zaman, özel Instagram profillerini anonim olarak görüntülemenin bazı kolay yollarını ararsınız.

Birinin hesabı özelse ve hayatlarında neler olup bittiğini, başarılarını anlamak veya fotoğraflarını ve videolarını görmek istiyorsanız, listeleyeceklerimizi bilmek istersiniz.

Bu kılavuzda, özel İnstagram profillerini görüntülemenin 6 basit yolunu öğrenecek ve profil içeriğine kolayca erişmenize yardımcı olacaksınız. Gizli bir İnstagram profilini nasıl görüntüleyeceğinize dalmadan önce İnstagram uygulamasını kısaca anlayın.

gizli instagram profillerini goruntulemenin 6 kolay yolu

Instagram nedir?

Instagram, yıllar içinde en popüler sosyal medya platformlarından biri haline gelen bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır .Günümüzde Instagram en köklü sosyal medya uygulamasıdır. ayrıca sıkı bir gizlilik sağlamasıyla da bilinir. Aile fotoğraflarından herkese açık olmayan fotoğraflara kadar, Instagram’da her şeyi paylaşabilecek ve hikayeleri ve fotoğrafları tutarlı bir şekilde güncelleyerek takipçileri artırabileceksiniz. Fotoğrafınızı PhotoShop’ta yapmakla ilgileniyorsanız, PhotoShop rehberli makalemizle PhotoShop’u deneyebilirsiniz.

İnsanlar Neden Gizli Instagram Hesabını Tercih Ederler?

Kişilerin profillerini sırasıyla genel veya özel tutma tercihleri ​​vardır. Bu, kamuya açık veya özel olsun, kendilerini nasıl sunduklarına bağlıdır.

Bazı insanlar, başkalarının hayatını ve aktivitelerini gözetlemek için Mizaç’a sahiptir veya fotoğraflarını görüntüleyebilir.

Belki de bu yüzden bu kadar çok Instagram (sosyal medya) kullanıcısı hesaplarını özelleştiriyor.

Birinin özel profilini kontrol etmek isterseniz, isteklerini takip etmeleri veya belirtilen yollardan birinin Instagram hesabında casusluk yapmaları için onları gönderebilirsiniz.

2022’de Gizli İnstagram Profillerini Görüntülemenin 6 Kolay Yolu

gizli instagram profillerini goruntulemenin 6 kolay yolu2

Birinin özel profilini görmek için birinin gizli hesabındaki gizli yayınları ve videoları görüntülemenin başka yolları da vardır.

Hatta birisi Instagram’da sizi engelliyor; görevlerini tespit etmek hala mümkün. Bu, özel bir Instagram profilini görüntülemek için en az tercih edilen seçeneklerden biridir.

Bu genellikle riskli bir yol olabilir. Bazı Instagram profil görüntüleme araçlarını incelemek istersiniz.

Günümüzde bu bir trend haline geldi ve bu tür araçlarla pratik yapmak kolay.

Instagram görüntüleme araçlarının yardımıyla, özel Instagram profilini kolayca görüntüleyeceksiniz.

Takip İsteği Gönderin

Bu en iyi ve uygun seçeneklerden biridir. Ayrıca, özel profillerin özel Instagram fotoğraflarını görüntülemenin en basit ve sorunsuz yoludur. Ve genelde bu yol işe yaramaz. Burada, özel Instagram hesaplarını görüntülemek için o kişiye doğrudan ulaşmanıza yardımcı olacak adımları öğreneceksiniz. Birini takip etmek istiyorsanız veya ilgili profillerin özel Instagram fotoğraflarına bakmak istiyorsanız, onlara takip isteği göndermek harika bir seçenek olabilir.

Tanıdık iseniz, talebiniz kabul edilir. O kişi bile seni takip edebilir. Ancak yabancıysanız, isteğiniz kişi tarafından reddedilir. Bu durumda, talebinizin kabul edilmesi için birkaç gün beklemeniz gerekir. Belki kullanıcı Instagram’da aktif değil veya isteği görmezden geliyor. Şimdi bile, bazı insanlar yabancılardan uzak durmak istiyor. Bu nedenle, kişinin ona karşı duyduğunuz hissin farkına varmasına izin verin. Çok Hakiki ve Gerçek olmak istersiniz. Öyle olabilir ki karşı kişi isteğinizi kabul eder ve resimlerine bakmanıza izin verir.

Sahte Hesap Oluşturun

gizli instagram profillerini goruntulemenin 6 kolay yolu2

Aşağıdaki talebiniz kabul edilmezse ne yapmalı ve ne yapmalısınız? O zaman sahte bir profil oluşturmak, özel Instagram profillerini görüntülemek için en basit seçeneklerden biri olacaktır. Bu, genellikle özel Instagram resimlerini görüntülemenin en önde gelen hiyerarşik yoludur. Bu, işe yarayan yollardan biri olabilir. Bir hanımefendinin resmini içeren sahte bir Instagram profili oluşturun – tamam.

Öyleyse neden bir kadın profil fotoğrafı olduğunu merak ediyorsun? Bir kadın profil resmini tespit etmeye çalışıyorsanız, en basit seçenek bir bayanın sahte Instagram profilini oluşturmaktır çünkü sahte kadın profillerinin% 80’i erkek hesaplarından daha hızlı yanıt alır. Sahte profilinizin gerçek görünmesini sağlamak için profilinize bir bayan resmi yükleyin. Profil resmine bir bayanın ekran resmini koymak kesinlikle yardımcı olur. Biyo profilinin uygun görünmesini sağlamaya çalışın, bu sadece pratik değil aynı zamanda çekici de. Bu, takip talebinizin onaylanmasını teşvik etme olasılığını artırabilir. Instagram hesabınızı tamamen gizli yapmak en akıllıca adımdır ve diğerlerini profiliniz hakkında meraklı hale getirir.

IGLookup.com (Gizli Hesap Instagram Görüntüleyici)

gizli instagram profillerini goruntulemenin 6 kolay yolu23
IG Lookup

Üçüncü taraf bir uygulama kullanmak IGLookup.com ayrıca özel profilleri anonim olarak görüntülemenize yardımcı olur. Bazen herhangi bir yöntemi kullanmak zordur çünkü işler istediğiniz gibi olmaz. Böyle bir durumda, özel hesabı diğer modda görmeyi bekliyorum. Bu daha derinlemesine bir yöntem gibi görünüyor, ancak kesinlikle işe yarıyor. Bu, özel Instagram profillerini kolay ve hızlı bir şekilde görüntülemenin en iyi yollarından biridir.

Not: Güvenlik uzmanlarımızla tutarlı olarak, yalnızca belirtilen web sitesinin kullanımı güvenlidir. İzleyicinin aracıyla gizli Instagram profillerine bakacak diğer sitelere güvenmiyoruz. Bu uygulamalar resmi olarak Instagram ile bağlantılı değildir.

Etkili sonuçları teşvik etmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Devam edin ve IGLookup.com’un resmi web sitesini ziyaret edin. Ana sayfada “Şimdi Gözet” düğmesi görüntülenecektir.
 • Şimdi Casus düğmesine tıkladıktan sonra, sayfa önünüzdeki Instagram Görüntüleyici aracına katılacaktır.
 • Bu, gizli Instagram resimlerine ve videolarına bakmak istediğiniz profilin kullanıcı adını girmenizi isteyecektir.
 • “Erişim Profili” düğmesine tıklayın.
 • İşlem erişimi hesaba Instagram görüntüleme aracına girerken bekleyin. Belirtilen süre, girdiğiniz kullanıcının şifresinden kurtulmak içindir. Ayrıca, tüm süreci etkileyebileceğinden pencereyi kapatmadığınızı onaylayın.
 • Son olarak, her şey tamamlandıktan sonra, Instagram Görüntüleyici aracıyla gerçek profili inceleyin.

Instalooker.net

Yukarıda söylediğim gibi, üçüncü taraf web sitesi, özel Instagram profillerini ve hesaplarını görüntülemenize yardımcı olabilir. Yukarıda bahsedilen web sitesi sizin için işe yaramadıysa, instalooker.net işi çok iyi gerçekleştirecektir.

Herkes bu alıntıların farkındadır ve Instalooker, özel profillerde casusluk yapmak için kullanılan en eski araçlardan biridir. Bunu onaylamak için, büyüğünüzle görüşün ve arzunuzu yerine getirmek için Instalooker’ı deneyin. Instalooker, Instagram’da özel profillerde casusluk yapmak için en etkili özel Instagram izleyicilerinden biridir. Bu yazılımın en iyi yanı, dört dilde sunulmasıdır: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve Portekizce. Etkinliğin yanı sıra, Instalooker’ın kullanımı oldukça kolaydır ve sisteminize zarar vermeyen % 100 güvenlidir.

Özel profilleri görüntülemek için isteklerinizi tatmin etmek için Instalooker’ı kullanmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 • Başlangıçta, sitede gezinmek için web tarayıcınızda Instalooker.net‘i tıklayın.
 • Sitenin ana sayfasına girdikten sonra, Mavi renkte Şimdi Gözet düğmesini bulacaksın.
 • Daha sonra bir sonraki sayfaya gideceksiniz ve burada Instagram Kullanıcı adını okuyan ve buraya kullanıcı adını giren beyaz renkli dikdörtgen bir kutu göreceksiniz.
 • Casusluk yapmak istediğiniz profilin kullanıcı adını tam olarak girdiğinizden emin olun.
 • Birkaç dakika beklemeniz gerekir ve bu arada pencereyi kapatmayın.
 • Son olarak, onu takip etmeden anonim olarak görüntülemek istediğiniz profil size sunulacaktır.

Google ‘dan Profili Arayabilirsiniz

Kişisel bir hesabın fotoğraflarına göz atmanın başka bir yolu da Google’da Instagram kullanıcı adına bakmaktır.

Farkında değilseniz aşağıdaki adımları izleyin:

 • Instagram uygulamasında gerçek adlarıyla bulun.
 • Kullanıcı kimliğini Google’a kopyalayıp yapıştırın.

Google, bir profilin dijital ayak izlerini saklar. Profil özel olsa da, Google görsel aramada veya tersine görsel aramada bir veri dokunuşunu teşvik etme şansı hala var. Profilleri herkese açıkken eski yayınlarını görüntüleyebilirsiniz. Google, belirli bir profilde bazı özel Resimleri gösterir. Google bu görüntü bağlamlarını depolar. En azından, hesap sahibinin profil resmini öğreneceksiniz.

Create Doppelganger Account (Yinelenen Hesap)

Yine de, Instagram özel hesap gönderilerini görüntülemede sorun yaşıyorsanız. En başta etkileşim kurduğu arkadaşın bir çift eşli hesabı oluşturun. (onları Facebook’ta bulabilirsiniz) Şimdi onların fotoğraflarını kullanarak bir Instagram profili oluşturun ve profili doğru şekilde gerçek olacak şekilde düzenleyin. Bu seçenek, özel Instagram profillerini çok az sabırla görüntülemenin en iyi yoludur.

Not: Başka birinin adına sahte bir hesap oluşturduğunuz ve onun fotoğrafını kullandığınız için başınız derde girecek.

Özet

Makalede verilen 6 yöntemden herhangi birini kullanarak Instagram’ın özel profiline erişebilirsiniz. Başlangıçta yalnızca bir takip isteği göndermeye çalışırsınız çünkü bu genellikle özel hesap gönderilerine erişmenin doğru bir yoludur. Bu işe yaramazsa, diğer seçenekleri ele alacaksınız. Varsa başka yollar da önerebilirsiniz! Instagram özel profil görüntüleyicisi hakkında sorularınız veya sorularınız varsa veya onu daha iyi oluşturmak için bir ipucunuz varsa veya hatta daha farklı seçenekleriniz varsa. (sizin görüşünüze göre)

Aşağıdaki yorum bölümünde bana katılın ve bizimle paylaşın!