Hatsune Miku VR / 初音ミク VR Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR Sistem Gereksinimleri nedir? Hatsune Miku VR / 初音ミク VR kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Hatsune Miku VR / 初音ミク VR oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Hatsune Miku VR / 初音ミク VR fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı Hatsune Miku VR / 初音ミク VR PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Hatsune Miku VR / 初音ミク VR oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişkin Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Dünyaca ünlü sanal şarkıcı Hatsune Miku sizi bu VR müzik oyununda sahnede kendisine katılmaya davet ediyor! Basitçe başlığınızı takının, bir şarkı seçin ve sahnenin arkasındaki hoparlörlerden uçan melodi sembollerini yakalamak için VR kontrol cihazlarınızı kullanın. Ancak uzun riff sembollerine ve harika puana ulaşmayı zorlaştıracak diğer zorluklara dikkat edin!

Şarkılar

Popüler Hatsune Miku sanatçılarının şu şarkıları dahildir: Stella (KotsubanP tarafınca, KEI’nin çizimi) Ievan Polkka (by Otomania, fotoğraf Yukino Tamago) Singularity (keisei tarafından, illustration rsk) Amagoi Miseinen (Wada Takeaki ‘Kurage P’, fotoğraf MONQ) Dünyayı Paylaşmak (BIGHEAD, illustration apapico) Hayalet Kuralı (DECO * 27, örnek 八 三) SenbonZakura (黒 う さ P tarafınca, örnek 一 斗 ま る) Hibikase (Giga tarafınca, Mochizuki Kei illüstrasyon) SLoWMoTIoN (PinocchioP tarafından, resim PinokyoP) Lucky Orb YENİ

Özellikleri

VR test cihazlarını kullanan ritim aksiyon oyunu Oyunu oynarken Miku’nun özgün dansının keyfini çıkarın Snow Miku kıyafeti ve Negi ışıltı çubuğu Yoğun dans aksiyonu için iki güçlük içeren on şarkı Müzik videosu modu: Aşama ve kıyafet seçenekleriyle herhangi bir şarkıyı değişik açılardan izleyin

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR Sistem Gereksinimleri

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Stella (KotsubanP tarafından, KEI’nin çizimi)
  • Ievan Polkka (by Otomania, resim Yukino Tamago)
  • Singularity (keisei tarafından, illustration rsk)
  • Amagoi Miseinen (Wada Takeaki ‘Kurage P’, resim MONQ)
  • Dünyayı Paylaşmak (BIGHEAD, illustration apapico)

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • Hayalet Kuralı (DECO * 27, örnek 八 三)
  • SenbonZakura (黒 う さ P tarafından, örnek 一 斗 ま る)
  • Hibikase (Giga tarafından, Mochizuki Kei illüstrasyon)
  • SLoWMoTIoN (PinocchioP tarafından, resim PinokyoP)
  • Lucky Orb YENİ

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR Sık Sorulan Sorular

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR oyununun konusu nedir?

Dünyaca ünlü sanal müzisyen Hatsune Miku sizi bu VR müzik oyununda sahnede kendisine katılmaya çayır ediyor! En ikonik şarkılarından bazılarını söyleyip dans ederken harika bir partisyonu hedefleyin.

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR kaç GB?

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR bilgisayarınızda 3 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 3 GB alandan birazcık daha çok yerinizin olması önerilir.

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği hakkında daha fazla bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Korece, Rusça, Portekizce – Portekiz

Multiplayer var mı?

Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 08.03.2018 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Degica

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Crypton Future Media

Hatsune Miku VR / 初音ミク VR oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Hatsune Miku VR / 初音ミク VR oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Hatsune Miku VR / 初音ミク VR Kaç GB? Hatsune Miku VR / 初音ミク VR hangi ekran kartı modelini destekler? Hatsune Miku VR / 初音ミク VR kurmak için ne kadar yer olmalı? Hatsune Miku VR / 初音ミク VR Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Hatsune Miku VR / 初音ミク VR hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.