HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ! Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ!

HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ! Sistem Gereksinimleri nedir? HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ! kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ! oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ! Ürün Görselleri

House Flipper nihayet Steam Atölye desteğine kavuştu! Atölye desteği oyunun çıktığı 2018 Mayıs‘ından bu yana oyuncular tarafından bekleniyordu. Oyuncular boş yere beklemediklerini göstermek istermişçesine, Atölye kısmını açılışının üzerinden 8 saat bile geçmeden içerikleriyle doldurdu. Minecraft dünyasından tanıdığımız Creeper‘dan tutun da Harley Queen‘e kadar pek çok figürü ve dekoratif eşyayı “Atölye” kısmında bulmak mümkün. Halihazırda içerik olarak “şişkin” bir oyun olan House Flipper, hiç şüphesiz bu gelişmenin ardından oyuncuları çok daha tatmin edecektir.Oyunu Steam üzerinden 32 TL‘ye edinebilir, daha fazla güncelleme haberi için ise buraya tıklayabilirsiniz.

HOUSE FLIPPER OYUNCULARA NE VAAT EDİYOR?

SATIN AL – YENİLE – SAT

House Flipper, tek kişilik bir yenileme ekibi olduğunuz eşsiz bir deneyimdir. Harap olmuş evleri satın alın, tamir edin ve geliştirin. Onlara ikinci bir şans verin ve karlı şekilde satın!

TAMİR TEKNİĞİ

Araç gereçleriniz birtakım işlerde en büyük yardımcınız olacaktır. Onları deleceğiniz, cilalayacağınız ve vidalayacağınız işlerde kullanın. Ayrıca takılacak, tamir edilecek veya temizlenecek işlerde de kullanabilirsiniz.

İÇ MİMARLIK

Evlerin dekorasyonunu zevkinize göre yapın. Seçebileceğiniz yüzlerce farklı eşya ile evlerin içini tasarlayın ve döşeyin. Zevkinizi gösterin!

STİLİNİZİ YARATIN

İç tasarıma bayılıyor ve boş odaları zevkinize göre doldurmaktan keyif mi alıyorsunuz? Boş bir daire satın alabilir ve dekore edebilirsiniz. Kurulum işlerinden sadece mühendisler mi anlar sanıyorsunuz? Tamire ve montaja odaklanabilirsiniz. Ayrıca fiyatı uygun bir ev satın alıp, yapacağınız bazı stil eklemeleri ve öteberi tamirleriyle evi muhteşem hâle getirebilirsiniz!

BÜTÇE YÖNETİMİ

Ev simsarlığı işinin temel amacı kâr sağlamaktır. Risk almayı sever misiniz? Peki ya yatırım yapmayı? Kârınızı hesaplayın ve sizin için en iyi risk/ödül oranını belirleyin.

GELİŞTİRME

Ev simsarlığı işi zordur. Yeteneklerinizi geliştirin ve keskinleştirin. Daha iyi araç gereçler alın. Yeni teknikler uygulayarak yatırımlarınızı arttırın ve gelişiminizi hızlandırabilmek için para kazanın. İyi eğlenceler!

HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ! oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ! oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ! Kaç GB? HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ! hangi ekran kartı modelini destekler? HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ! kurmak için ne kadar yer olmalı? HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ! Türkiye Fiyatı Ne Kadar? HOUSE FLIPPER’A STEAM ATÖLYE DESTEĞİ GELDİ! hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.