Hunt: Showdown – Reap What You Sow Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Hunt: Showdown – Reap What You Sow

Hunt: Showdown – Reap What You Sow Sistem Gereksinimleri nedir? Hunt: Showdown – Reap What You Sow kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Hunt: Showdown – Reap What You Sow oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Hunt: Showdown – Reap What You Sow fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Hunt: Showdown – Reap What You Sow PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Hunt: Showdown – Reap What You Sow oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişik Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini tekrar sitemizin oyun sayfalarında incele.

Bu DLC bir Efsanevi Avcı, iki Efsanevi silah ve bir Efsanevi alet içerir: Çürümenin Kızı, Bereket (Berthier Mle 1892) İlk Mahsul (Yay) ve Filizler (Muştalı Bıçak). Maeve Flynn, ailesini günlerce mutlu ve oturdukları ağzına kadar sofraları dolu tutan bereketli bir hasadın başında dünyaya geldi. Ancak önce topraklarının, peşinden da kendilerinin hastalanmasıyla bu güzel ve bereketli günler son buldu. Kardeşler, kuzenler, amcalar, teyzeler… Maeve ve annesi her birini hayattayken en değer verdikleri eşyalarıyla birlikte, onlara hayat veren toprağa geri geri verdi. Maeve son olarak annesini de gömdükten sonra geriye hasat edilebilecek hiçbir şey kalmamıştı. Bu yüzden Maeve, soğumuş küçük parmaklarına birkaç kurutulmuş tohum yerleştirdi ve bu tohumların annesine diğeri hayatta bolluk getirmeleri için dua etti. Hasat mevsimi yine geldi. Ailesinin çürüyen etlerinden yükselen ekinler daha ilkin hiç olmadığı kadar büyük ve bereketliydi. Büyük bir iştahla beslenen Maeve kendisini tıka basa doyurdu. Cılız bedeni daha fazlasını kaldıramadığında da kalanını kuşlarla, tavşanlarla ve geyiklerle paylaştı. Maeve içine kapanmış oldu. Başka bir insanla karşılaşması uzun yıllar aldı. Karşılaştığı gün gelip çattığında ise tamamı çoktan insanlığını yitirmişti. Ait olmadıkları bir dünyada ait olmayan şeylere sahip bu çürümüşlerin açgözlülüğünden tiksinen Maeve, elindeki aletleri silahlara dönüştürüp evinden ayrıldı. Ölümün kokusunu takip ederken Bataklık’a vardı ve değişik çeşit bir hasat için kendisini hazırladı.Çürümenin KızıMaeve Flynn, daha henüz çocukken ailesini gömmek mecburiyetinde bırakıldı. Ailesinin çürüyen etlerinden onu güçlü ve sağlam biri olarak yetişmesini sağlayacak ekinler yetişti. Onların fedakârlıklarını onurlandırmak için kendisinin yada düşmanlarının olması fark etmeksizin, yozlaşan toprakları kanla sulamaya ant içti. BereketMaeve Flynn, Nika Felis ona değişik bir yol sunmadan önce kendi yarattığı katliamda ölmeyi bekliyordu. Av’a katılışının bir simgesi olarak ona armağan edilen bu Berthier Mle 1892, Maeve’e bir servet ve yaşama amacı dâhil birçok şey sundu. İlk MahsulHasattan elde edilen ilk mahsulün hazzı bir başkadır; içi beklenti ve umutla dolu olur. Maeve Flynn bu plato ilk geyiğini vurduğu gün amcaları ona kendisinin bu mevzuda doğuştan kabiliyetli bulunduğunu söylemişti. Şimdilerdeyse Maeve, okuyla hedefini vuramadığı zamanlar kendi etinin tadının bir hayal kırıklığı benzer biçimde olmaması için dua ediyor.FilizlerMaeve Flynn, oyduğu hayvan kemikleri ve ağaçlardan kendine pençeler yaptı. Çürümüşlerin kalbine gömülen bu derme çatma muştalı bıçakların her biri toprağa sunulan bir adak gibidir.

İçindekiler

Hunt: Showdown – Reap What You Sow Sistem Gereksinimleri

Hunt: Showdown – Reap What You Sow Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel i5-4590 @ 3.3GHz (4th Generation) or AMD Ryzen 3 1200
 • Bellek: 8 MB RAM
 • Ekran Kartı: Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 TI or AMD Radeon R7 370, with a minimum of 3GB of VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX compatible audio card
 • İlave Notlar: Best experienced with headphones

Hunt: Showdown – Reap What You Sow Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel i5-6600 @ 3.3Ghz (6th Generation) or AMD Ryzen 5 1400
 • Bellek: 12 MB RAM
 • Ekran Kartı: Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 390X, with a minimum of 4GB of VRAM
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Ses Kartı: DirectX compatible audio card
 • İlave Notlar: Best experienced with headphones

Hunt: Showdown – Reap What You Sow Sık Sorulan Sorular

Hunt: Showdown – Reap What You Sow oyununun konusu nedir?

Bu DLC bir Efsanevi Avcı, iki Efsanevi silah ve bir Efsanevi alet ihtiva eder: Çürümenin Kızı, Bereket (Berthier Mle 1892) İlk Mahsul (Yay) ve Filizler (Muştalı Bıçak).

Hunt: Showdown – Reap What You Sow nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Hunt: Showdown – Reap What You Sow nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

Hunt: Showdown – Reap What You Sow kaç GB?

Hunt: Showdown – Reap What You Sow bilgisayarınızda 20 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 20 GB alandan biraz daha çok yerinizin olması önerilir.

Hunt: Showdown – Reap What You Sow Türkçe mi?

Evet, Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Hunt: Showdown – Reap What You Sow yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 18 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği hakkında daha çok bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Hunt: Showdown – Reap What You Sow hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Japonca, Brezilya Portekizcesi, Almanca, Lehçe, İtalyanca, Türkçe, Fransızca

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

Hunt: Showdown – Reap What You Sow ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 16.08.2022 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Crytek

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Crytek

Hunt: Showdown – Reap What You Sow oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Hunt: Showdown – Reap What You Sow oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Hunt: Showdown – Reap What You Sow Kaç GB? Hunt: Showdown – Reap What You Sow hangi ekran kartı modelini destekler? Hunt: Showdown – Reap What You Sow kurmak için ne kadar yer olmalı? Hunt: Showdown – Reap What You Sow Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Hunt: Showdown – Reap What You Sow hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.