İnstagram Profilime Kim Baktı Uygulaması

İnstagram Profilime Kim Baktı Uygulaması

Herkese merhaba, bugün İnstagram Profilime Kim Baktı adlı yazımızda Instagram profilinizi görüntüleyenler hakkında sizlerle sohbet edeceğiz. Bildiğiniz gibi eski arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın da aradığını düşünüyorsanız ama emin değilseniz bu yazımızda bir çözüm bulacağız. Peki, Instagram profilimi kim görüntüledi, bir uygulama var mı veya mevcut uygulama ne kadar güvenli? Biz konuşacağız. Makalemizi okumak yerine videoyu izlemek istiyorsanız, lütfen alt kısımda bir video paylaşın.

İnstagram Profilime Kim Baktı APK ve Siteleri

Öncelikle arkadaşımızın yazısı bizzat yazılmıştır. Pek çok kişi profil uygulamamı internette görüntüledi. Teknolojiden anlayan biri olarak test ettim ve sizinle paylaşmayı umuyorum. Öncelikle piyasadaki uygulamada kötü amaçlı yazılımlar var bunu bilerek hareket etmeniz gerekmektedir.

Peki, bu kötü amaçlı yazılımların ne olduğunu kısaca açıklamama izin verin. Cep telefonu bilgileri, kişisel bilgileri aklınıza gelebilecek her türlü veriyi toplayabilir. Ayrıca girdiğiniz hesap, ellerinizden akan su gibi akar. Evet maalesef çevremdeki arkadaşlar bu durumla tanıştı.

“Bu özelliği sağlayabilecek herhangi bir program var mı?” Diyorsunuz piyasadaki bu programlar maalesef söz verdikleri süreci gerçekleştiremiyorlar.

İnstagram Profiline Bakanlar Nasıl Görünür

Öncelikle sürekli durum paylaşırsanız profil fotoğrafınıza tıklayanlarda durum açılacağı için , aslında profilinize girme ihtimali olan insanları durumunuzdaki görüldüler sayesinde fark edebilirsiniz. Bunun dışında Yaptığım testler ve araştırmalarım neticesin de çalışan program henüz bulamadım. Bu yazıyı paylaştığım tarih itibari ile de diyebilirim. kanımca bu tür uygulama zor gibi yani biraz daha imkansız gibi geliyor bana. Bunun Sebebi ise instagram tarafından resmi hizmet sunulmadığı sürece bunun için 3. parti yazılımları kullanmanız gerekecektir. Ve herkes aynı programı kullanırsa ancak bu verilere erişebilirsiniz. Buda şimdilik söz konusu olamaz. Çünkü böyle bir uygulama direk play storeden kaldırılır.

En basit şekilde Peki Instagram Profilime Bakanları Nasıl Bulabilirim ? 

Instagram profilinizi kimin ziyaret ettiğini görmenin en mantıklı yolu, popüler Instagram Hikayeleri özelliğidir ve Hikayeler bunu yapmanın en iyi yoludur. Burada hikayenizi görenleri görebilirsiniz. Ancak Instagram profil ziyaretçinizin “adını” görüntülemenize izin veren hiçbir işlem veya uygulama yoktur. Bu bilgiler Instagram tarafından bilindiği gibi kalacaktır. Etik açıdan, başkalarının kişisel verilerinize eriştiğinizi bilmesini istemediğiniz gibi, durum tam tersi olmalıdır.