Instagram’da Takip Etmeden Profil Görme Nasıl Yapılır?

Instagram’da Takip Etmeden Profil Görme Nasıl Yapılır?

Instagram’da gizli profilleri takip etmeden nasıl görürüz? Diye merak ediyorsanız bu haberde takip etmeden profil görme konusunu açıkladık. Peki Instagram’da takip etmeden profil görme nasıl yapılır?

instagramda takip etmeden profil gorme nasil yapilir

Instagram, kullanıcıların hem resimleri hem de videoları takipçileri, arkadaşları ve aileleriyle paylaşmalarını sağlayan bir mobil sosyal medya platformudur. Instagram herkesin kullanabileceği harika bir sosyal medya platformudur. Instagram, kurulduğu 2010 yılından bu yana 400 milyondan fazla kullanıcı kazandı.

Bu uygulama, kullanıcıların tüm arkadaşları ve ailelerinin yanı sıra takip ettikleri ünlüler ve kuruluşlarla bağlantı kurmasını sağlar. Instagram’da kullanıcılar hesaplarını herkese açık veya gizli yapma seçeneğine sahiptir.

Bir kullanıcı hesabını herkese açık hale getirdiğinde, herkes yalnızca kullanıcı adına dokunarak gönderilerini görebilir. Ancak, rastgele bir kişinin tüm gönderilerini görmesine izin verme konusunda daha temkinli olanlar için gizli profil ayarı da vardır. 

Kullanıcılar profillerini gizli yaptıklarında sadece profil resimlerini ve sahip oldukları takipçi ve takip ettikleri kullanıcı sayısını görebileceksiniz. Bir kullanıcı hesabını gizli profil yaptığında, o kişinin gönderilerinin hiçbirini göremezsiniz. 

Takip Etmeden Gizli Instagram Hesabı Nasıl Görüntülenir?

 1. Bir Takip İsteği Gönderin

Birinin gizli Instagram hesabını görmek için yapabileceğiniz ilk ve en kolay şey, onlara bir takip isteği göndermektir. Tıpkı normal hesaplarda olduğu gibi, bir kişinin gizli profilini görmek için takip düğmesine dokunmanız yeterlidir. Takip isteğiniz kabul olursa o kişinin gizli profilini görebilirsiniz.

2. Sahte Instagram Hesabı Açın

Birisinin gizli profilini görmek için takip isteği attınız fakat o kişi takip isteğinizi görmezden geliyor veya kabul etmiyorsa ne yapmalısınız? Birisi orijinal Instagram hesabınızdan takip isteğinizi kabul etmiyorsa, sahte bir isimle yeni bir Instagram hesabı açıp tekrar takip isteği gönderebilirsiniz.

3. Instagram Gizli Profil Gösteren Uygulamaları Kullanın

Instagram’da gizli bir profili görmek için kullanabileceğiniz çok sayıda uygulama geliştirilmiştir. Başkalarının gizli hesaplarını görmek için bu uygulamaları oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Hangisini seçeceğinizi bilmiyorsanız, sizin için en takip etmeden gizli profil gösteren bazı Instagram uygulamalarını aşağıda listeledik

  • SCOUT
  • Ghostegro 
  • LiLi
  • GHOSTY
  • Postegro
  • Pingru
  • Secretle
  • Bestwhozi