JOURNEY TO THE SAVAGE PLANET SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

JOURNEY TO THE SAVAGE PLANET SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Geçtiğimiz günlerde 505 Games tarafından Journey to the Savage Planet duyurusu Steam üzerinde yayımlandı. Typhoon Studios tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayımlanan Journey to the Savage Planet, 28 Ocak 2020 tarihinde ilk olarak PlayStation 4 ve Xbox One olmak üzere çıkışını gerçekleştirdi. PlayStation 4 ve Xbox One platformlarının ardından 21 Mayıs 2020 tarihinde Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştiren Journey to the Savage Planet, son olarak 28 Ocak 2021 tarihinde Steam için çıkışını gerçekleştirecek.Journey to the Savage Planet Steam duyurusu:

TYPHOON STUDIOS

Typhoon Studios, Ocak 2017 tarihinde Ubisoft, Electronic Arts ve WB Games Montreal’in eski çalışanları tarafından kuruldu. Merkezi Kanada’nın Montreal şehri olan Typhoon Studios, 2019 yılında Google tarafından satın alındı. İlk projeleri olan Journey to the Savage Planet, 2020 yılında çıkışını gerçekleştirdi.

505 GAMES

505 Games, 2006 yılında İtalya’nın Milano kentinde kuruldu. Kuruluşlarının ardından pek çok oyunun yayıncılığını yapan 505 Games’in oyunları arasında Control, Bloodstained: Ritual of the Night, Portal Knights, Ghostrunner, Terraria, Assetto Corsa, Brothers: A Tale of Two Sons, Human: Fall Flat, How to Survive gibi birçok oyun bulunuyor.

JOURNEY TO THE SAVAGE PLANET ÖNCÜ PROGRAMINA HOŞ GELDİN!

Aksiyon ve bolca keşif içeren Journey to the Savage Planet’de görevlerin şunları içerir:

  • En iyi 4. uzay keşif şirketi olan Kindred Aerospace’in en yeni üyesi olarak görevimiz, ARY-26 adlı gezegenin insan yaşamına uygun olup olmadığını belirlemek. Ekipman ve tecrübe bakımından yetersiz olabilirsin, ama sen halledersin!
  • Bitki örtüsü ve hayvan topluluğunu keşfederek listele. Garip küresel kuşlar ve halüsinojenik bitkilerden, iltihaplı uzaylı ağızlarına kadar. Ölmemeye çalış.
  • Hiçbir Masraftan Kaçınılmadı – Lazer tabanca, roket itici paketi ve ‘sonda’ gibi harika aletleri bedavaya alacaksın. Eğer bir şeye ihtiyacın olursa uzay çöpünü tatlı eşyalara dönüştürebileceğin muhteşem bir 3B yazıcın var.
  • Yalnız mısın? – Ek gizemler! Gezegenin araştırmasını tamamlayarak bunları çözmeye çalış. Tamamlama yolunda olduğunu hıyar ağası ve kanlı delik kelimelerini duymaya başladığında anlayabilirsin.

JOURNEY TO THE SAVAGE PLANET SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Önerilen sistem gereksinimleri açıklanmamış olan Journey to the Savage Planet’in yalnızca minimum sistem özellikleri bulunuyor.JOURNEY TO THE SAVAGE PLANET MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel Core i5-750, 2.67 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950