LEGO® City Undercover Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

LEGO® City Undercover

LEGO® City Undercover Sistem Gereksinimleri nedir? LEGO® City Undercover kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada LEGO® City Undercover oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz LEGO® City Undercover fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı LEGO® City Undercover PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda LEGO® City Undercover oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ilişkin Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Kovalamaya Katılın! LEGO® CITY Undercover’ı polis memuru Chase McCain olarak oynayın, gizli saklı göreve çıkıp hapishaneden yeni firar etmiş azılı suçlu Rex Fury’yi yakalayın ve bütün şehri saran kabahat dalgasına bir son verin. Ortak iki oyunculu modla, arkadaşlar LEGO® City adındaki uçsuz bucaksız dünya metropolünü keşfederken inceleyebilecekleri 20’yi aşkın benzersiz bölge, suç üzeri yakalayabilecekleri araba hırsızları, filmlere atıfta bulunan eğlenceli sahneler, kullanabilecekleri araçlar ve toplayabilecekleri yüzlerce nesneyle karşılaşacak. LEGO CITY Undercover, muzip ve orijinal bir hikaye anlatımını LEGO’nun emsalsiz mizahıyla bir araya getirerek her yaştan oyuncunun hoşuna gidecek, eğlence dolu bir deneyim ortaya koyuyor.

LEGO® City Undercover Sistem Gereksinimleri

LEGO® City Undercover Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 x64
 • İşlemci: Intel Core i5-760 (4 * 2800) or equivalent, AMD Athlon X4 740 (2 * 3200) or equivalent
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce 560 Ti (1024 MB), Radeon HD 5850 (1024 MB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 18 GB kullanılabilir alan

LEGO® City Undercover Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 x64
 • İşlemci: Intel Core i7-950 (4 * 3000) or equivalent, AMD FX-6100 (6 * 3300) or equivalent
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 (2048 MB), Radeon HD 7850 (2048 MB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 18 GB kullanılabilir alan

LEGO® City Undercover Sık Sorulan Sorular

LEGO® City Undercover oyununun konusu nedir?

Kovalamaya Katılın! LEGO® CITY Undercover’ı polis memuru Chase McCain olarak oynayın, gizli göreve çıkıp hapishaneden yeni firar etmiş azılı suçlu Rex Fury’yi yakalayın ve bütün şehri saran suç dalgasına bir son verin.

LEGO® City Undercover nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

LEGO® City Undercover nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Fanatical, Gamebillet, Playstore, Steam, Allyouplay, WinGameStore

LEGO® City Undercover kaç GB?

LEGO® City Undercover bilgisayarınızda 18 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme esnasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 18 GB alandan birazcık daha çok yerinizin olması önerilir.

LEGO® City Undercover Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Metacritic skoru kaç?

LEGO® City Undercover oyununun Metacritic puanı 80’dir. Fakat kimi oyunculara nazaran daha iyi veya daha fena olabilir. Bu nedenle oyunun incelemesini okumanı ve Twitch yayınlarında birazcık zaman geçirmeni tavsiye ederiz.

LEGO® City Undercover yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği hakkındaki daha çok bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

LEGO® City Undercover hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Danca, Felemenkçe, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Geleneksel Çince, Japonca, Portekizce – Portekiz

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

LEGO® City Undercover ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 04.04.2017 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

TT Games

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Traveller’s Tales

LEGO® City Undercover oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. LEGO® City Undercover oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. LEGO® City Undercover Kaç GB? LEGO® City Undercover hangi ekran kartı modelini destekler? LEGO® City Undercover kurmak için ne kadar yer olmalı? LEGO® City Undercover Türkiye Fiyatı Ne Kadar? LEGO® City Undercover hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.