LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures

LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures Sistem Gereksinimleri nedir? LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişik Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

İnşa et, Savaş ve Dövüşerek beladan kurtul!Üç klasik Indiana Jones filminin tamamını oynayın ve en sevdiğiniz Indy maceralarını LEGO®’nun dillerde dolanan dünyalarında yine yaşayın. Keşfedin ve Keşfedin – Düşmanlarla savaşın, bulmacaları çözün ve dünyanın en büyük hazinelerini arayın. 60’tan Fazla Oynanabilir Karakter – Indy’nin, arkadaşlarının ve hatta düşmanlarının kontrolünü elinize alın. Bir arkadaşınızla takım kurun ve birlikte servet ve zafer arayın. Harekete Geçin! – Düşmanlara saldırın ve silahsızlandırın, tehlikeli çukurların üstünden geçin ve LEGO® nesneleri ve bulmacalarıyla etkileşime geçin!

İçindekiler

LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures Sistem Gereksinimleri

LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Keşfedin ve Keşfedin – Düşmanlarla savaşın, bulmacaları çözün ve dünyanın en büyük hazinelerini arayın.
  • 60’tan Fazla Oynanabilir Karakter – Indy’nin, arkadaşlarının ve hatta düşmanlarının kontrolünü elinize alın. Bir arkadaşınızla takım kurun ve birlikte servet ve zafer arayın.
  • Harekete Geçin! – Düşmanlara saldırın ve silahsızlandırın, tehlikeli çukurların üzerinden geçin ve LEGO® nesneleri ve bulmacalarıyla etkileşime geçin!

LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP veya Vista
  • İşlemci: Intel Pentium 3 1GHz veya AMD Athlon XP
  • Bellek: 256 MB (XP), 512 MB (Vista)
  • Grafikler: Shader Model 2.0 Özelliğine sahip 128 MB Grafik kartı
  • DirectX®: 9.0c
  • Sabit Disk: 4 GB

LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures Sık Sorulan Sorular

LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures oyununun konusu nedir?

İnşa et, Savaş ve Dövüşerek beladan kurtul! Üç klasik Indiana Jones filminin tamamını oynayın ve en sevdiğiniz Indy maceralarını LEGO®’nun dillerde dolanan dünyalarında yine yaşayın. Keşfedin ve Keşfedin – Düşmanlarla savaşın, bulmacaları çözün ve dünyanın en büyük hazinelerini arayın.

LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam, JoyBuggy, Fanatical, GOG

LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Metacritic skoru kaç?

LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures oyununun Metacritic puanı 78’dir. Fakat kimi oyunculara göre daha iyi veya daha fena olabilir. Bu nedenle oyunun incelemesini okumanı ve Twitch yayınlarında birazcık zaman geçirmeni öneririz.

LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkında daha çok bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

LEGO® Indiana Jones: The Original Adventures ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 08.07.2009 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

LucasArts, Lucasfilm, Disney

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Traveller’s Tales

LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures Kaç GB? LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures hangi ekran kartı modelini destekler? LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures kurmak için ne kadar yer olmalı? LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures Türkiye Fiyatı Ne Kadar? LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.