LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga

LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga Sistem Gereksinimleri nedir? LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz LEGO® Star Wars - The Complete Saga fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı LEGO® Star Wars - The Complete Saga PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda LEGO® Star Wars - The Complete Saga oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişik Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

VI’dan I’e Biraz Tuğla Tekme Tek bir video oyununda altı Star Wars filminin tamamını oynayın! Yeni karakterler, yeni seviyeler, yeni özellikler ilave ederek ve şimdiye kadar ilk kez, bilgisayarınızda eğlenceli bir Star Wars galaksisinde inşa etme ve savaşma şansı! Gelişmiş Kuvvet Güçleri, yeni güçlendiriciler ve yeni Zorluk Modları ile Yeni Oyun Özellikleri . Yaratıcı düşünme, takım çalışması ve benzersiz bina durumlarının kullanımıyla Bulmacaları çözün . 120’den fazla oynanabilir karakter ve Watto, Zam Wessell, Boss Nass ve daha fazlası gibi yeni karakterler! Milyonlarca olasılığa izin veren yükseltilmiş Karakter Özelleştirici . 6 filmin tamamından karakter parçalarıyla Han Windu ve Lando Amidala gibi çapraz Üçleme karakterleri oluşturun. LEGO Star Wars II’nin açık araç oyunundan yararlanmak için “Mos Espa Podrace” ve “Gunship Süvari” benzer biçimde seviyeler yine tasarlandı . Bonus seviyeleri ve görevler , önceki üçlemede Jabba the Hutt’tan 10 ek Bounty Hunter rolü almanıza izin verir. İki Oyunculu Yerel İşbirliği, arkadaşların ve ailelerin beraber oynamasını sağlar.

İçindekiler

LEGO® Star Wars – The Complete Saga Sistem Gereksinimleri

LEGO® Star Wars – The Complete Saga Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Gelişmiş Kuvvet Güçleri, yeni güçlendiriciler ve yeni Zorluk Modları ile Yeni Oyun Özellikleri .
 • Yaratıcı düşünme, ekip çalışması ve benzersiz bina durumlarının kullanımıyla Bulmacaları çözün .
 • 120’den fazla oynanabilir karakter ve Watto, Zam Wessell, Boss Nass ve daha fazlası gibi yeni karakterler!
 • Milyonlarca olasılığa izin veren yükseltilmiş Karakter Özelleştirici . 6 filmin tamamından karakter parçalarıyla Han Windu ve Lando Amidala gibi çapraz Üçleme karakterleri oluşturun.
 • LEGO Star Wars II’nin açık araç oyunundan yararlanmak için “Mos Espa Podrace” ve “Gunship Süvari” gibi seviyeler yeniden tasarlandı .
 • Bonus seviyeleri ve görevler , önceki üçlemede Jabba the Hutt’tan 10 ek Bounty Hunter görevi almanıza izin verir.
 • İki Oyunculu Yerel İşbirliği, arkadaşların ve ailelerin birlikte oynamasını sağlar.

LEGO® Star Wars – The Complete Saga Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP SP2 / Vista
 • İşlemci: Intel P3 1.0GHz veya AMD Athlon XP veya üstü
 • Bellek: 156MB RAM, 512MB Vista için gereklidir
 • Grafikler: Shader Model 2.0 Yeteneğine sahip 128MB Grafik kartı
 • Sabit Disk: 5GB boş alan

LEGO® Star Wars – The Complete Saga Sık Sorulan Sorular

LEGO® Star Wars – The Complete Saga oyununun konusu nedir?

VI’dan I’e Biraz Tuğla Atın! Tek bir video oyununda altı Star Wars filminin tamamını oynayın! Yeni karakterler, yeni seviyeler, yeni özellikler ekleyerek ve şimdiye kadar ilk kez, bilgisayarınızda eğlenceli bir Star Wars galaksisinde inşa etme ve savaşma şansı!

LEGO® Star Wars – The Complete Saga nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

LEGO® Star Wars – The Complete Saga nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam, Fanatical, JoyBuggy, GOG

LEGO® Star Wars – The Complete Saga Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Metacritic skoru kaç?

LEGO® Star Wars – The Complete Saga oyununun Metacritic puanı 77’dir. Fakat kimi oyunculara nazaran daha iyi veya daha kötü olabilir. Bu nedenle oyunun incelemesini okumanı ve Twitch yayınlarında birazcık vakit geçirmeni tavsiye ederiz.

LEGO® Star Wars – The Complete Saga yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkındaki daha fazla bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

LEGO® Star Wars – The Complete Saga hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

LEGO® Star Wars – The Complete Saga ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 12.11.2009 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

LucasArts, Lucasfilm, Disney

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Traveller’s Tales

LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga Kaç GB? LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga hangi ekran kartı modelini destekler? LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga kurmak için ne kadar yer olmalı? LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga Türkiye Fiyatı Ne Kadar? LEGO® Star Wars™ – The Complete Saga hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.