LEGO® Worlds Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

LEGO® Worlds

LEGO® Worlds Sistem Gereksinimleri nedir? LEGO® Worlds kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada LEGO® Worlds oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz LEGO® Worlds fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı LEGO® Worlds PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda LEGO® Worlds oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ait Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

LEGO® Worlds Ürün Görselleri

KEŞFETMEK. KEŞFEDİN. OLUŞTURMAK. BİRLİKTE. LEGO® Worlds, tamamen LEGO tuğlalarından yapılmış, tamamen LEGO tuğlalarından yapılmış, serbestçe işleyebileceğiniz ve LEGO modelleriyle dinamik olarak doldurabileceğiniz, prosedürle oluşturulmuş Dünyalar için aleni bir ortamdır. Her seferinde bir tuğla hayal edebileceğiniz her şeyi yaratın yada geniş sıradağlar oluşturmak ve dünyanızı tropikal adalarla doldurmak için büyük ölçekli peyzaj araçlarını kullanın. Herhangi bir dünyayı zevkinize nazaran inşa etmek ve özelleştirmek için prefabrik yapıları bırakın. Helikopterleri, ejderhaları, motosikletleri ve hatta gorilleri kullanarak keşfe çıkın ve oyununuzu geliştiren hazinelerin kilidini açın. Sizinle ve birbirinizle beklenmedik şekillerde etkileşime giren karakterler ve yaratıklar vesilesiyle yarattıklarınızın hayat bulmasını izleyin. LEGO Worlds’te her şey olası!

LEGO® Worlds Sistem Gereksinimleri

LEGO® Worlds Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Dual Core 2GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512MB GPU with Shaders 3.0
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

LEGO® Worlds Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: AMD or Intel Quad Core running at 2.6GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 480 or ATI Radeon HD 5850 or better
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

LEGO® Worlds Sık Sorulan Sorular

LEGO® Worlds oyununun konusu nedir?

Tamamen LEGO tuğlalarından yapılmış bir Dünya galaksisini deneyimleyin. Devasa manzaraları KEŞFEDİN, sayısız sürprizi KEŞFEDİN ve LEGO tuğlalarıyla inşa ederek hayal edebileceğiniz her şeyi YARATIN.

LEGO® Worlds nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

LEGO® Worlds nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Gamebillet, Playstore, Steam, Fanatical, WinGameStore, Allyouplay

LEGO® Worlds kaç GB?

LEGO® Worlds bilgisayarınızda 10 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme esnasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 10 GB alandan birazcık daha fazla yerinizin olması önerilir.

LEGO® Worlds Türkçe mi?

Evet, Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

LEGO® Worlds yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği ile alakalı daha çok bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

LEGO® Worlds hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Danca, Rusça, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Felemenkçe, Geleneksel Çince, Arapça, Çekçe, Macarca, Korece, İsveççe, Türkçe, Portekizce – Portekiz

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

LEGO® Worlds ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 07.03.2017 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Warner Bros. Interactive Entertainment

Oyunu hangi firma geliştirdi?

TT Games, Traveller’s Tales

LEGO® Worlds oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. LEGO® Worlds oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. LEGO® Worlds Kaç GB? LEGO® Worlds hangi ekran kartı modelini destekler? LEGO® Worlds kurmak için ne kadar yer olmalı? LEGO® Worlds Türkiye Fiyatı Ne Kadar? LEGO® Worlds hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.