LG V50 ThinQ Eylül Güvenlik Güncellemesi Başladı

LG V50 ThinQ Eylül Güvenlik Güncellemesi Başladı

Amiral gemisi akıllı telefon modeli LG V50 ThinQ için güncellemeler ardı ardına gelmeye devam ediyor. Yeni model için yapılan güncelleme dağıtımında Eylül ayı güvenlik paketinin sağlandığı görülüyor.

LG V50 ThinQ Eylül Güvenlik Güncellemesi

Güncellemeleri çok hızlı dağıtmaya çalışan ve bu politikada kullanıcılarının güvenini kazanmak isteyen firma, Eylül ayı paketini başarıyla dağıtmaya başladı. Özellikle Android 10 işletim sisteminin yakında dağıtılacak olmasıyla beraber firmada güncellemeler hızlanmaya başladı. Amiral gemisi için yapılan yeni güncelleme şu an için Güney Kore modelleri için geçerli oluyor.Yeni yazılım paketini OTA üzerinden sunan firmanın Eylül ayı güvenlik yamasını sunduğu ve performans tarafında optimizasyonlar yaptığı bilgileri yer alıyor. Yaklaşık 310 MB boyutunda olan paketle birlikte akıllı telefon modelinin yeni versiyonu V11o olarak güncelleniyor.

 • Android sürümü: 9.0 Pie
 • Yazılım Sürümü: V500N11o
 • Kernel Sürüm: 4.14.83
 • Yapın Numarası: PQK1.190223.001
 • Güvenlik Yaması: 01.09.2019
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.HE.1.5.c4.00270.1-SM8150_GENFUSION_PACK-1
 • Dosya Boyutu: 310 MB (OTA)
 • KDZ Dosyası:

LG V50 ThinQ Eylül Güvenlik Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Güncellemeyi telefon üzerinden kuruluma hazır bir şekilde sağlayan firma, aynı zamanda bilgisayar üzerinden de bu güncellemeyi kurmaya izin veriyor. Telefon üzerinden güncelleme yapmak isteyenler Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edin.  [K350TR] LG K8 2016 V10i Güvenlik Güncellemesi Yayımlandıİlk yöntem olan OTA üzerinden güncellemeye ulaşamayanlar, firmanın sağlamış olduğu güncelleme/yedekleme programı olan LG Bridge üzerinden güncellemeyi indirip kurabilir. Bu programın nasıl kullanıldığını öğrenmek ve gerekli dosyaları bulmak için burayatıklayın.İki aşamada da başarılı olamayan kullanıcılar veya modeli benzer olup bu güncellemeyi alamayan kullanıcılar, manuel yükleme programı olan LG UP ile sorunsuz bir şekilde telefonlarına güncelleme atabilir. Bu program ile KDZ dosyası kullanılarak kolayca telefon güncellenebilir. Programla ilgili tüm bilgiler ve dosyalar için buraya tıklayın.Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Güncellemeyi telefondan yapan kullanıcılar, indirmeyi Wi-Fi ağı ile gerçekleştirmeyi ihmal etmesin. Bu ve bunun gibi güncellemelerde Mobil Veri kullanımı, akıllı telefonunuzda kullandığınız faturanın aşımına sebep olup faturaya ek ücretlendirmeyansıtabilir.
 2. Güncellemeyi yapmadan önce şarj seviyesini kontrol edin. Önerilen şarj seviyesi en az %50 ve üzeri olmalıdır.
 3. Telefonunuzu güncelledikten sonra stabil bir kullanım için hard reset yöntemini uygulayın. Bu yöntem ile birlikte telefonunuzdaki tüm veriler silinir. Dolayısıyla yedek almadan hard reset işlemini uygulamayın. Yöntemle ilgili bilgi edinmek için buraya tıklayın.