LoL Skin Pro Mod Son Sürüm İndir

LoL Skin Pro Mod Son Sürüm İndir

League of Legends, RTS’nin hızını ve yoğunluğunu RPG unsurlarıyla birleştiren hızlı ve rekabetçi bir çevrimiçi oyundur. Her biri benzersiz bir tasarıma ve oyun tarzına sahip iki güçlü şampiyon takımı, çoklu savaş alanlarında ve oyun modlarında karşı karşıya gelirler. Sürekli genişleyen şampiyon kadrosuyla, sık güncellemelerle ve gelişen bir turnuva sahnesiyle LoL, her beceri seviyesindeki oyuncular için sonsuz bir tekrarlanabilirlik sunar.

League of Legends, her biri benzersiz bir tasarıma ve oyun stiline sahip, her geçen gün genişleyen bir şampiyonlar listesine sahiptir. Tabii ilginizi çeken karakterler için bir çok skin de mevcuttur.

LoL Pro (LoL Skin) ise bir Mod Skin ücretsiz program adıdır. Program, oyunda League of Legends’ın kolay ve hızlı olması için Şampiyon Skin‘i değiştirmenize yardımcı olur. Kullanımı kolay basit bir arayüze sahip olan Pro ModSkin LoL, League of Legends Riot Game oyununu oynarken en iyi müzikle bir araya geldiğinde size harika bir his verir. LoL oyununda en yüksek kazanma oranına ulaşmanıza yardımcı olur. Deneyeceğiniz harika benzersiz kostümler içeriyor.

Mod Skin Pro (LoL Skin) programı; Kuzey Amerika, Brezilya, Avrupa, Rusya, Türkiye ve diğer dünyadaki ülkelerin her League of Legends oyununda çalıştırılabilir.

Lol Skin Nasıl Yapılır?

  •  – İndirdikten sonra League of Legends ve LoL Pro programını açın. Şampiyon skini seçin ve ardından aktif hale getirmek için mavi butona basın (şampiyon ismine tıklayın).
  •  – Skini, açılış oyununun yayınlanmasından önce veya sonra maçtan önceki süreçte etkinleştirebilirsiniz. Skin varsayılan bir skin değildir, oyunda herhangi bir genel skini seçebilirsiniz.
  •  – Hatırlatalım ki; bu program ile Ranked veya normal maç yapmaya çalışmayın. Ban sebebi olabilir.

LoL Skin İndir