Lords Of The Fallen™ Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Lords Of The Fallen™

Lords Of The Fallen™ Sistem Gereksinimleri nedir? Lords Of The Fallen™ kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Lords Of The Fallen™ oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Lords Of The Fallen fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı Lords Of The Fallen PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Lords Of The Fallen oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

Kadim ve Eski zamanlarda Dünya Diyarı, tüm insanlığı kendi Egemenliğiyle tutsak etmiş olan salt fenalık sahibi bir Tanrı tarafından yönetiliyordu. Fakat insanların kalbindeki tehlike, hürriyet savaşı olan Great Rising’in şafağına kadar isyan büyüdükçe öfkeye dönüştü. Fallen God’ı deviren haşmetli zaferden sonra insanoğlu yeni bir seviye kurdu… Hiçbir günahın affedilemeyeceği ve kefaretin olmadığı bir dünya.Şimdiyse, yüz yıl sonrasında, masum ruhlar için sapkın bir açlık ile güdülenen Demonic Rhogar Lejyonunun dönüşüyle dünya korkuyla sarsılmaktadır. Çaresiz bir son hamle olarak insanlık hüküm giymiş bir günahkâr, topluluk tarafından reddedilmiş ve ışıktan sürgün edilmiş alışılmadık bir koruyucu çağırıyor… Harkyn olarak bilinen bir adam. Artık, öğretmeni olan Kaslo ile birlikte Karanlığın kaynağına doğru yolculuk etmek zorundalar… Lords of the Fallen ile yüzleşmek için.Silahların, zırhın ve becerilerin direkt düşmanın hızı ile saldırılarını etkilediği karmaşa ve doygunluk edici yakın dövüş sisteminin yer aldığı akıcı oynanışa haiz bir aksiyon RPG’sine atılın… Eğer başka hiç bir şey işe yaramazsa yasaklanmış efsun kuvvetiyle düşmanlarınızı yerle bir edin.

ÖZELLİKLERİ:

Lords Of The Fallen Sistem Gereksinimleri

Lords Of The Fallen Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Hem insan hem de iblis diyarlarını içeren Destansı bir Göreve başlayın
 • Rhogar ordusunun generalleriyle ve güçlü Lortlarıyla yüzleşin
 • Karanlık fantastik bir dünyayı keşfedin
 • Kaderinize mal olabileceği için seçimlerinizi dikkatli bir şekilde yapın
 • Geniş çeşitliliğe sahip bir cephaneden efsanevi silahlar ve zırhlar kuşanın
 • Sınıfınızı seçin: Warrior, Cleric veya Rogue; her birini beceriler ve silahlar sayesinde tümüyle kişiselleştirin

Lords Of The Fallen Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) or Windows 8 (only 64 bit OSs
 • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 460 or better
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

Lords Of The Fallen Sık Sorulan Sorular

Lords Of The Fallen oyununun konusu nedir?

Demonic Rhogar ordusu, karanlık diyarlarından tekrar ortaya çıkıyor. Dünyanın reha için son umudu ise camia tarafından reddedilmiş, hüküm giymiş bir suçlu olan Harkyn. Güçlü efsun ile birlikte karmaşa ve tatmin edici yakın dövüş sistemini kullanan akıcı oynanışa sahip bir aksiyon RPG’sine atılın.

Lords Of The Fallen nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Lords Of The Fallen nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

Lords Of The Fallen kaç GB?

Lords Of The Fallen bilgisayarınızda 25 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 25 GB alandan biraz daha fazla yerinizin olması önerilir.

Lords Of The Fallen Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Metacritic skoru kaç?

Lords Of The Fallen oyununun Metacritic puanı 73’dir. Fakat kimi oyunculara bakılırsa daha iyi yahut daha kötü olabilir. Bu nedenle oyunun incelemesini okumanı ve Twitch yayınlarında biraz vakit geçirmeni öneririz.

Lords Of The Fallen yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 16 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği hakkındaki daha çok bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Lords Of The Fallen hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Japonca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Portekizce – Portekiz

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

Lords Of The Fallen ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 28.10.2014 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

CI Games

Oyunu hangi firma geliştirdi?

CI Games, Deck 13

Lords Of The Fallen™ oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Lords Of The Fallen™ oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Lords Of The Fallen™ Kaç GB? Lords Of The Fallen™ hangi ekran kartı modelini destekler? Lords Of The Fallen™ kurmak için ne kadar yer olmalı? Lords Of The Fallen™ Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Lords Of The Fallen™ hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.