MASS EFFECT LEGENDARY EDITION – 17/05 YAMASI

MASS EFFECT LEGENDARY EDITION – 17/05 YAMASI

14 Mayıs’ta çıkış yapan Mass Effect Legendary Edition, ilk güncellemesini aldı. Yama, hem PC, hem de konsoldaki hataları giderip iyileştirmeler getiriyor.

MASS EFFECT LEGENDARY EDITION – 17 MAYIS YAMA NOTLARI

GENEL İYİLEŞTİRMELER

Xbox Series X: Launcher’ın bir kablosuz kulaklık seti takılıyken çökmesi ya da donmasına neden olan hata giderildi. Bu hata, eğer Launcher içerisinde kulaklık setini kapatıp açarsanız yine tekrarlayabiliyor. İleride tamamen düzeltilecek.Göz irisinde yer alan shader’lar geliştirildi ve ışık ile ambient occlusion efektleriyle daha iyi etkileşime girmesi sağlandı.Küçük düzenlemeler ve stabilite iyileştirmeleri yapıldı.

MASS EFFECT

Zemin kaplamaları iyileştirildi.Başarımlarda öldürme sayılarının doğru sayılmamasına sebep olan hata giderildi.

MASS EFFECT & MASS EFFECT 2

Karakter kodunun Squad menüsünde gözükmemesine neden olan hata giderildi.Önceden işlenen sahnelerdeki ufak görsel hataların sayısını azaltabilmek için iyileştirmeler yapıldı.

MASS EFFECT 2

Bazı ara sahnelerdeki ışık ve gölge efekteri iyileştirildi.Bazı bölümlerdeki görsel efektler geliştirildi.Bazı başarımlardaki ufak metin hataları giderildi.

MASS EFFECT 3

Başarımlarda öldürme sayılarının doğru sayılmamasına sebep olan hata giderildi.Oyun hakkında detaylı bilgi almak isterseniz:Mass Effect Evreni adlı yazımızı okuyarak, serinin önemli olaylarını ve kavramlarını öğrenebilirsiniz.PC ve konsollardaki teknik detayları merak ediyorsanız ilgili haberimizi okuyabilirsiniz.Legendary Edition’ın oynanışa ne gibi yenilikler getirdiğini buradan inceleyebilirsiniz.Orijinal versiyonlar ile olan grafik karşılaştırmasını ve görsel öğelere getirilen iyileştirmeleri ise ilgili haberimizde görebilirsiniz.