Minecraft APK İndir: Son Sürüm Bedava

Minecraft APK İndir: Son Sürüm Bedava

Minecraft APK, Mojang tarafından geliştirilen ve yayınlanan sanal bir çevrimiçi oyundur. Oyun şu anda en çok satan Minecraft serisidir ve geçen yıl Ekim ayından bu yana on bir milyondan fazla satmıştır. Minecraft serisi Android, IOS, Microsoft Windows, OS X ve Linux için mevcuttur.

Minecraft apk ayrıca çeşitli farklı seviyelere sahiptir. Yeni başlayanlar bile oyunu rahatlıkla oynayabilir. Normalde ücretli olan Minecraft oyununun APK dosyasını bu içeriğimizde sizlerle paylaştık. İşte Minecarft apk indir hakkında her şey:

Minecraft apk nedir?

minecraft apk indir

Minecraft apk, muhtemelen tarihteki en başarılı bağımsız oyundur. Markus “Notch” Persson tarafından tasarlanan ve İsveçli şirket Mojang tarafından geliştirilen oyun, mevcut tüm platformlarda (PC, iOS, Android, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita) 100 milyon kopya sattı. 

Bu oyun, oyuncuların yaratıcılığını kullanarak, prosedürel olarak oluşturulmuş bir 3B dünyada oyuncuların çeşitli yapı taşları oluşturmasına olanak tanır. Minecarft, en çok blok yapılı oyun dünyası ve çok tanınabilir grafik stili ile tanınır.

Minecraft apk nasıl oynanır?

minecraft apk indir bedava

Oyuncular Minecraft’a “blokları” yerleştirerek başlarlar. Bu bloklar ile yapılar inşa edebilir, evler yapılabilir veya işinize yarayacak aletler yapabilirsiniz. Minecarft oyununda Yaratıcı ve Survivor mod vardır.

Yaratıcı modda istediğiniz kaynaklara sınırsız bir şekilde erişebilir ve kullanabilirsiniz. Survivor modda ise hayatta kalmak için ağaçlar kesmeli, madenlere inmeli ve kendinizi yaratıklara karşı savunmalısınız.

Minecraft apk nasıl indirilir?

bedava minecraft apk

Minecraft, 100 milyonun üzerinde kopya satarak şimdiye kadar yapılmış en popüler oyunlardan biridir. Ancak Minecraft indirmek ve kurmak, özellikle bir telefon kullanıyorsanız biraz zor olabilir. 

Google Play Store’da 68,99 TL’ye satılan Minecraft’ı bu sayfandan ücretisiz olarak APK indirebilirsiniz. Minecraft apk indirmek için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Mineraft apk dosyasını bu sayfadan indirin.
  • Aşağıdaki ”Şimdi İndir” butonuna tıkladıktan sonra indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.
  • APK dosyasını cihazınızın ”İndirilenler” bölümünden bulun ve dosyaya tıklayın.
  • Kurulum işleminin tamamlanması için ”Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini aktif edin.
  • Minecraft kurulumunu tamamlamak için indirdiğiniz apk dosyasını açın ve ”Yükle” butonuna tıklayın.

Minecraft apk indir

Minecraft’ı bedava bir şekilde oynamak için aşağıdaki APK dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Oyunun APK sürümünü cihazınıza kurmak için ”Şimdi İndir” butonuna tıklayın. Oyunu başarılı bir şekilde kurabilmek için cihazınızın ”Bilinmeyen Kaynaklar” ayarını aktif etmeniz gerekmektedir.

ŞİMDİ İNDİR

Minecraft apk ücretli mi?

Hayır. Minecraft’ın APK sürümü ücretli değildir. Tamamen bedava bir şekilde Minecraft oynamak için bu sayfada paylaştığımız APK dosyasını indirebilirsiniz.

Minecraft apk için internet gerekli mi?

Oyunu indirmek için internet bağlantısı gerekmektedir. Fakat oyunu indirip kurduktan sonra herhangi bir internet bağlantısı olmadan Minecraft apk oyununu oynayabilirsiniz.

Minecraft apk dosyasını güvenle kullanabilir miyim?

Evet. Minecraft apk indirme %100 güvenlidir. Bu APK dosyası Virüs Total ile doğrulanmıştır ve %100 temizdir.