Möbius Front ’83 Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Möbius Front ’83

Möbius Front ’83 Sistem Gereksinimleri nedir? Möbius Front ’83 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Möbius Front ’83 oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Möbius Front '83 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı Möbius Front '83 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Möbius Front '83 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini tekrar sitemizin oyun sayfalarında incele.

Yıl 1983 ve Amerika Birleşik Devletleri kendisini hiç hayal bile edemeyeceği bir düşmandan savunmalı – ülkenin kalbinin kontrolünü ele geçirmek için hiç bir şeyden vazgeçmeyecek alternatif bir evrenden bir Amerika!Möbius Front ’83’te , 1980’lerin başındaki son olarak askeri donanımla taktiksel, sıra tabanlı savaşlarda savaşacaksınız. Çağın karmaşa ve hızla değişen savaş alanını test etmek için mevcut bütün araçları – kuvvetli tanklar, süratli hareket eden saldırı helikopterleri, uzun menzilli topçu, inatçı piyade ve daha fazlasını – kullanın.Amerika’ya hücum eden “Amerikalılar” kimler ve neden? Oyunun kapsamlı tek oyunculu kampanyasında ve tamamen sesli ara sahnelerinde öğrenin. Biraz Ar-Ge’ye hazır olduğunuzda, yeni bir tür solitaire oynayın, Zachtronics seçimi bulmacaları çözün ve hatta oyuna ilham veren Amerika askeri kılavuzlarını okuyun.

Möbius Front '83 Sistem Gereksinimleri

Möbius Front '83 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10
 • İşlemci: 2.0 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1366 x 768
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Möbius Front '83 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10
 • İşlemci: 2.0 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 3840 x 2160
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Möbius Front '83 Sık Sorulan Sorular

Möbius Front '83 oyununun konusu nedir?

Bu karmaşa ve taktik sıra tabanlı strateji oyununda 1980’lerin son teknoloji askeri donanımını kullanarak ABD’yı alternatif bir Amerika evreninden koruyun.

Möbius Front '83 nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Möbius Front '83 nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam, GOG, Fanatical

Möbius Front '83 kaç GB?

Möbius Front ’83 bilgisayarınızda 2 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme esnasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 2 GB alandan birazcık daha fazla yerinizin olması önerilir.

Möbius Front '83 Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Möbius Front '83 yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkındaki daha çok bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Möbius Front '83 hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce

Multiplayer var mı?

Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

Möbius Front '83 ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 05.11.2020 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Zachtronics

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Zachtronics

Möbius Front ’83 oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Möbius Front ’83 oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Möbius Front ’83 Kaç GB? Möbius Front ’83 hangi ekran kartı modelini destekler? Möbius Front ’83 kurmak için ne kadar yer olmalı? Möbius Front ’83 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Möbius Front ’83 hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.