MY FRIEND PEDRO: RIPE FOR REVENGE ÇIKTI!

MY FRIEND PEDRO: RIPE FOR REVENGE ÇIKTI!

Temmuz ayında duyurduğumuz ve 5 Ağustos tarihinde çıkış yapacağını söylediğimiz My Friend Pedro: Ripe For Revenge artık her iki işletim sisteminde de oynanabilir durumda. DeadToast Entertainment’ın geliştirdiği ve Devolver Digital tarafından yayınlanan My Friend Pedro serisinin en yeni oyunu olan Ripe For Revenge hem iOS hem de Android kullanan cihazlarda artık erişime açık, üstelik ücretsiz!

MY FRIEND PEDRO RIPE FOR REVENGE DETAYLARI

Karısını ve çocuklarını kaçırıp onu ölüme terk ettiler. Ama bu muz adamı ailesinden ayırmak o kadar kolay değil. Aksiyon hastası arkadaşınız Pedro’ya, üzerine mermi serpiştirilmiş buz gibi bir intikam alması için yardım edin!

Çılgın Muz Pedro; kan, mermi ve muzlarla dolu yepyeni bir mobil macera ile geri döndü. Aksiyonla dolu ve birbirinden farklı 37 seviyede rakiplerinizle çarpışarak, motosiklete binerek ve hatta kaykay kullanarak mermiler yağdırın ve ilerleyin. En iyi puanlar için yüksek nitelikli koreografini planlayın, kendinize güveniyorsunuz becerilerinizi Zamana Karşı oyun modunda test edebilirsiniz. Bu mobil oyunu hem iOS hem de Android’de oyunu ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

my friend pedro ripe for revenge cikti2

MY FRIEND PEDRO HAKKINDA (2019 İLK ÇIKIŞ TARİHİ)

My Friend Pedro şiddetin baş rolü oynadığı bir bale adeta. Hisli bir muzun isteği üzerine atıldığı mücadelede yoluna çıkan herkesi ve her şeyi kana bulayan bir adamın dostluk ve hayal gücüne odaklı hikâyesi. Vahşi yeraltı dünyasında cereyan eden müthiş mücadelede, ayrık atışlar, hareket yavaşlatma ve o klasik pencereleri kırıp geçme hareketleri ile müthiş bir aksiyon adeta şiir gibi akıyor.

Bedenin, hareketlerin ve silahların üzerinde müthiş bir kontrole sahipsin ve sağanak halinde ölüm yağdırıyorsun. Bükülüp kıvrılırken veya taklalar atarken aynı zamanda iki elindeki iki ayrı silahla iki ayrı hedefe atış yapabiliyor hatta mermilerini sektirerek hedefine gönderebiliyorsun. Fiziğe meydan okuduğun bu oyunda düşmanlarınla çarpış.

Bu yüksek oktanlı müthiş aksiyonda, motosikletli kovalamaca gibi daha da dinamik sekanslarda ölüm yağdırmaya devam edebilir veya hareketi yavaşlatarak biraz beynini çalıştırıp fizik temelli hesaplar yaparak bir dizi zeki (ve muhtemelen ölümcül) hamleler planlayabilirsin.

RESMÎ SİTESİ