PUBG Mobile İsim Değiştirme

PUBG Mobile İsim Değiştirme

PUBG, ülkemizde ve dünya çapında giderek artan bir popülariteye sahiptir. Bununla birlikte, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, PUBG mobil oynamaya PC versiyonundan daha istekli. Pek çok yeni oyuncu oyuna katılıyor ancak bazılarının karakter, isim değiştirme veya bir klana katılma gibi bazı temel işlevlerini anlaması biraz zor. Durum böyle olunca bizde sizler için PUBG Mobile isim değiştirme asımlarını bu haberde derledik. 

PUBG Mobile’da İsim Nasıl Değiştirilir?

PUBG Mobile’da artık isim değiştirmek mümkün. Uzun bir süredir PUBG Mobile’da bir oyuncunun isim değiştirmesine izin veren özellik yoktu. Birkaç güncellemeden sonra, oyuna nihayet isim değiştirme özelliği geldi. Artık Pubg’da yeniden adlandırma kartını kullanarak adınızı değiştirebilirsiniz. Pubg, ilk aşamada yeniden adlandırma kartını ücretsiz sağlar. Yeniden adlandırma kartınız yoksa mağazadan yeniden adlandırma kartı satın alabilirsiniz.

PUBG’de İsim Değişikliği Şartları

  • Oyun oynamak için yeterince kararlı bir internet bağlantısına (hücresel veri veya WiFi) sahip olun.
  • PUBG mobil oyununu bir akıllı telefona indirip yüklemeniz gerekir.
  • En az 200 UC olmalıdır.

En Kolay PUBG’de İsim Değiştirme

  • Oyunu başlatın ve ana ekrandan envantere dokunun.
  • Ekranın sağ alt köşesindeki sandık simgesine dokunun.
  • Kullanılabilir Yeniden Adlandırma Kartları olup olmadığını kontrol edin ve üzerlerine dokunun.
  • Daha sonra yeni bir isim girin. Seçtiğiniz isim mevcutsa, onu kullanmaya başlayabilirsiniz – aksi takdirde başka bir oyuncu tarafından alınmamış bir isim seçmeniz gerekecektir.

PUBG oyununda isminizi şekilli yapmak istermisin? Cevabın evet ise ”PUBG Şekilli Nick” başlıklı haberimiz ile sende en havalı nickleri oluşturabilirsin.