Réussir : Code de la Route Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Réussir : Code de la Route

Réussir : Code de la Route Sistem Gereksinimleri nedir? Réussir : Code de la Route kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Réussir : Code de la Route oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Réussir : Code de la Route fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı Réussir : Code de la Route PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Réussir : Code de la Route oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ilişik Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini tekrar sitemizin oyun sayfalarında incele.

Fransız Karayolu Kodunu öğrenmenin en iyi yolunu keşfedin! Sınava hazırlanın, bilginizi test edin ve hususi mini oyunlarda arkadaşlarınıza meydan okuyun. Tek başınıza veya diğer oyuncularla her modun tadını çıkarın, özel test serileri ile kör noktalarınızın üstesinden gelin ve çevrimiçi sıralamaların zirvesine ulaşın. Gelecekteki ehliyetiniz derhal köşede!- Aynı ekranda 4 oyuncuya kadar: arkadaşlarınıza ve ailenize yol güvenliği becerileri konusunda meydan okuyunuz!- Özel mini oyunlar: Hayatta Kalma Modunda en yüksek puanı hedefleyin ve Yol İşaretleri Oyunu ile şekilleri ve simgeleri tanımayı öğrenin- Her resmi mevzuyu ve daha fazlasını kapsayan, tamamen Fransızca olarak seslendirilmiş 3200 soru / yanıt. Her duruma hazırlıklı olmak için 100’den fazla tam ders ve en kolaydan en zora kadar 130 düzen.- Özel deneyim: bireysel oyuncu profiliyle ilerlemenizi izleyin. Tam sonuçlarınızı keşfedin, sıska noktalarınız üzerinde çalışın ve geliştikçe kupaların kilidini açın!- Gerçek sınavın tam koşullarını tekrar gerçekleştiren bir Sınav Modu içeren Fransız Karayolu Yönetmeliğine tam ahenk. Lisanslı yol güvenliği uzmanları tarafınca açılan bütün içerik.SORUMLULUK REDDİ: Yalnızca Fransızca. Bu ürün Fransız Otoyol Yönetmeliğine dayanmaktadır. Sonuç olarak, oyun içinde ne olduğu Fransız toprakları dışındaki yol düzenlemelerine tam olarak uyarlanamayabilir.

Réussir : Code de la Route Sistem Gereksinimleri

Réussir : Code de la Route Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit)
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX Compatible Card
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Réussir : Code de la Route Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Réussir : Code de la Route Sık Sorulan Sorular

Réussir : Code de la Route oyununun konusu nedir?

Fransız Otoban Kodunu öğrenmenin en iyi yolunu keşfedin: Nintendo Switch’te! Sınava hazırlanın, bilginizi kontrol edin ve özel mini oyunlarda arkadaşlarınıza meydan okuyunuz. Tek başınıza veya diğer oyuncularla her modun tadını çıkarın, özel test serileri ile kör noktalarınızın üstesinden gelin ve çevrimiçi sıralamaların zirvesine ulaşın.

Réussir : Code de la Route nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Réussir : Code de la Route nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

Réussir : Code de la Route kaç GB?

Réussir : Code de la Route bilgisayarınızda 2 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 2 GB alandan birazcık daha fazla yerinizin olması önerilir.

Réussir : Code de la Route Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Réussir : Code de la Route yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği ile alakalı daha fazla bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Réussir : Code de la Route hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: Fransızca

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

Réussir : Code de la Route ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 29.11.2019 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Microids

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Smart Tale Games

Réussir : Code de la Route oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Réussir : Code de la Route oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Réussir : Code de la Route Kaç GB? Réussir : Code de la Route hangi ekran kartı modelini destekler? Réussir : Code de la Route kurmak için ne kadar yer olmalı? Réussir : Code de la Route Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Réussir : Code de la Route hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.