SaveFrom.Net Sitesi Nedir? Ne İşe Yarar?

SaveFrom.Net Sitesi Nedir? Ne İşe Yarar?

Savefrom.net, herhangi bir web sitesinden herhangi bir video, fotoğraf veya ses dosyasını ücretsiz olarak kolayca indirmenize izin veren etkili bir tarayıcı uzantısıdır.

Not : İndirmeden önce videonun herkese açık olup olmadığını ve telif hakkıyla korunmadığını kontrol edin. 

SaveFrom.net Ana Özellikleri

  • Tarayıcı uzantısı : SaveFrom.net, ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sitesine entegre olur ve oradan tek bir tıklamayla video indirmenize izin verir.
  • Herhangi bir web sitesi : SaveFrom.net, YouTube , DailyMotion, Vimeo ve diğerleri gibi en popüler paylaşım platformları da dahil olmak üzere herhangi bir web sitesini destekler .
  • Desteklenen tarayıcılar : SaveFrom.net uzantısı Google Chrome, Mozilla Firefox , Opera , Safari , Chromium tarayıcılarını destekler.
  • Kalite : SaveFrom.net indirilen videonun kalitesini seçmenize izin verir, böylece kalite kaybı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz!

SaveFrom.net Nasıl Çalışır?

SaveFrom.net, herhangi bir web sitesinden herhangi bir videoyu ücretsiz olarak indirmenize izin veren tarayıcınızın bir uzantısı olarak çalışır.

SaveFrom.net Nasıl Kurulur?

1. Bu sitedeki yeşil düğmeye tıklayarak uzantıyı indirin ve tarayıcınızı kapatın.
2. Yükleyiciyi çalıştırın ve ekrandaki talimatları izleyin. Her tarayıcı için kurulum adımlarını kontrol edin.

SaveFrom.net İle Instagram Videoları ve Fotoğrafları Nasıl İndirilir?

Instagram videolarını Savefrom.net ile indirmek için Instagram web sitesine gidin ve indirmek istediğiniz video veya fotoğrafın üzerindeki küçük İndir düğmesine tıklayın.

Savefrom.net Güvenli mi?

Savefrom.net Helper güvenlidir, ancak yine de kullanmadan önce gizlilik politikasını dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz .

Savefrom.net Ücretsiz mi?

SaveFrom.net Helper tamamen ücretsizdir.

Savefrom.net Sistem Gereksinimleri

SaveFrom.net Helper’ı bilgisayarınızda çalıştırmak için belirli bir sistem gereksinimi yoktur, tarayıcınızı güncel tutmanız yeterlidir.