Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™

Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ Sistem Gereksinimleri nedir? Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth , ödüllü Civilization serisine yeni bir bilim kurgu temalı giriş. Gelecekte geçen küresel olaylar, uygar camianın çöküşüne, yeni bir dünya düzenine ve insanlık için belgisiz bir geleceğe yol açan dünyayı istikrarsızlaştırdı. İnsan ırkı iyileşmek için çabalarken, yine geliştirilen ülkeler kaynaklarını insanlık için yeni bir başlangıcı planlamak için derin feza yolculuğuna odaklıyor. Dünyanın ötesinde bir ev bulmak için gönderilen bir bulgu gezisinin parçası olarak, insanlarınızı yeni bir sınıra götürürken ve uzayda yeni bir medeniyet yaratırken insanlık için bir sonraki bölümü yazacaksınız. Yabancı bir gezegeni keşfedin ve kolonileştirin, yeni teknolojileri araştırın, kuvvetli ordular toplayın, inanılmaz Harikalar inşa edin ve yeni dünyanızın çehresini şekillendirin. Yolculuğunuza çıkarken eleştiri kararlar vermelisiniz. Sponsor seçiminizden ve koloninizin oluşumundan medeniyetiniz için seçtiğiniz nihai yola kadar her karar yeni olanaklar açar.

İçindekiler

Özellikleri

Serüveni Tohumlayın: Her biri kendi lideri ve benzersiz oynanış avantajlarına sahip sekiz değişik bulgu sponsorundan birini seçerek kültürel kimliğinizi oluşturun. Yeni gezegene vardığınızda başlangıç koşullarını doğrudan belirleyen bir takım seçenek aracılığıyla uzay geminizi, kargonuzu ve kolonistlerinizi bir araya getirin. Yabancı Bir Dünyayı Kolonileştirin: Tehlikeli araziler, mistik kaynaklar ve Dünya’dakilerden değişik hasım ömür formlarıyla dolu yeni bir gezegenin tehlikelerini ve faydalarını keşfedin. Karakollar inşa edin, eski uzaylı kalıntılarını ortaya çıkarın, yeni ömür biçimlerini evcilleştirin, gelişen metropoller geliştirin ve halkınız için huzur yaratmak için tecim yolları oluşturun. Teknoloji Ağı: Belirsiz bir geleceğe doğru ilerlemeyi yansıtmak için, teknolojik ilerleme, insanlığın gelişimini etkileyen bir dizi doğrusal olmayan seçim yöntemiyle gerçekleşir. Teknoloji ağı, her biri değişik bir zafer koşuluna sahip üç geniş tema çevresinde düzenlenmiştir. Yörünge Katmanı: Yörüngeden stratejik taarruz, müdafaa ve destek yetenekleri elde eden gelişmiş askeri, ekonomik ve bilimsel uydular oluşturun ve konuşlandırın. Birim Özelleştirme: Teknoloji internet üzerinden değişik yükseltmelerin kilidini açın ve birimlerinizi oyun tarzınızı yansıtacak biçimde özelleştirin. Çok oyunculu: Yeni bir uzaylı dünyanın egemenliği için 8 oyuncuya kadar rekabet edebilir. Mod desteği: Sağlam mod desteği, oyun deneyiminizi özelleştirmenize ve genişletmenize imkan tanır.

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth Sistem Gereksinimleri

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Serüveni Tohumlayın: Her biri kendi lideri ve benzersiz oynanış avantajlarına sahip sekiz farklı keşif sponsorundan birini seçerek kültürel kimliğinizi oluşturun. Yeni gezegene vardığınızda başlangıç koşullarını doğrudan belirleyen bir dizi seçenek aracılığıyla uzay geminizi, kargonuzu ve kolonistlerinizi bir araya getirin.
 • Yabancı Bir Dünyayı Kolonileştirin: Tehlikeli araziler, mistik kaynaklar ve Dünya’dakilerden farklı düşman yaşam formlarıyla dolu yeni bir gezegenin tehlikelerini ve faydalarını keşfedin. Karakollar inşa edin, eski uzaylı kalıntılarını ortaya çıkarın, yeni yaşam biçimlerini evcilleştirin, gelişen şehirler geliştirin ve halkınız için refah yaratmak için ticaret yolları oluşturun.
 • Teknoloji Ağı: Belirsiz bir geleceğe doğru ilerlemeyi yansıtmak için, teknolojik ilerleme, insanlığın gelişimini etkileyen bir dizi doğrusal olmayan seçim yoluyla gerçekleşir. Teknoloji ağı, her biri farklı bir zafer koşuluna sahip üç geniş tema etrafında düzenlenmiştir.
 • Yörünge Katmanı: Yörüngeden stratejik saldırı, savunma ve destek yetenekleri sağlayan gelişmiş askeri, ekonomik ve bilimsel uydular oluşturun ve konuşlandırın.
 • Birim Özelleştirme: Teknoloji web üzerinden farklı yükseltmelerin kilidini açın ve birimlerinizi oyun tarzınızı yansıtacak şekilde özelleştirin.
 • Çok oyunculu: Yeni bir uzaylı dünyanın egemenliği için 8 oyuncuya kadar rekabet edebilir.
 • Mod desteği: Sağlam mod desteği, oyun deneyiminizi özelleştirmenize ve genişletmenize olanak tanır.

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows® Vista SP2 / Windows® 7
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 64 2.0 GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 256 MB ATI HD3650 veya daha iyisi, 256 MB nVidia 8800 GT veya daha iyisi veya Intel HD 3000 veya daha iyisi entegre grafikler
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • İlave Notlar: Diğer Gereksinimler: İlk kurulum, Steam kimlik doğrulaması için tek seferlik İnternet bağlantısı gerektirir; gerekli yazılım kurulumları (oyuna dahildir) Steam Client, Microsoft Visual C ++ 2012 Runtime Libraries ve Microsoft DirectX’i içerir.

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth Sık Sorulan Sorular

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth oyununun konusu nedir?

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth, ödüllü Civilization serisine yeni bir bilim kurgu temalı giriş. Dünyanın ötesinde bir ev bulmak için gönderilen bir bulgu gezisinin parçası olarak, halkınızı yeni bir sınıra götürün, yabancı bir gezegeni keşfedin ve kolonileştirin ve uzayda yeni bir uygarlık yaratın.

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Playstore, Steam, Fanatical, GamersGate, Gamesforpc, Allyouplay

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth kaç GB?

Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth bilgisayarınızda 8 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 8 GB alandan biraz daha çok yerinizin olması önerilir.

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Metacritic skoru kaç?

Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth oyununun Metacritic puanı 81’dir. Fakat kimi oyunculara nazaran daha iyi ya da daha fena olabilir. Bu nedenle oyunun incelemesini okumanı ve Twitch yayınlarında biraz vakit geçirmeni tavsiye ederiz.

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği ile alakalı daha fazla bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Korece, Lehçe, Rusça, Geleneksel Çince

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 23.10.2014 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

2K, Aspyr (Mac), Aspyr (Linux)

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Firaxis Games, Aspyr (Mac), Aspyr (Linux)

Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ Kaç GB? Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ hangi ekran kartı modelini destekler? Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ kurmak için ne kadar yer olmalı? Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.