SMITE® Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

SMITE®

SMITE® Sistem Gereksinimleri nedir? SMITE® kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada SMITE® oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz SMITE® fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı SMITE® PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda SMITE® oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişik Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Tanrıların Savaş Alanı’na girDünyanın en popüler aksiyon oldukça oyunculu çevrimiçi cenk arenası SMITE’ta 35 milyondan fazla oyuncuya katıl. Bir mitin efsanesi ol, Tanrıların Savaş Alanı’na gir ve şimdi ÜCRETSİZ oyna!Her tanrının eşi olmayan stratejisini, efsanevi silahını ve yeri sarsa güçlerini ortaya çıkar. Zeus olarak düşmanlarının üzerine şimşek yağdır, Loki benzer biçimde gölgelerden çıkıp düşmanlarını katlet ya da Maymun Kral Sun Wukong olarak düşmanlarını dönüştür ve şaşırt. Hangi tanrıyı seçeceksin?Diğer MOBA’ların aksine SMITE, üçüncü kişi kamera ile seni direkt savaş alanına sokar. Kör nokta pusularından hedefli atışlara kadar bir dizi strateji seni bekliyor.Daha ilkin asla harp arenası oynamadın mı? Telaş etme. Otomatik satın alma, otomatik düzen ve ölüm maçı benzeri Arena ile direkt tanrısal MOBA aksiyonuna dalacaksın. Pro olmak mı istiyorsun? Basamakları tırman, rekabetçi bir takıma katıl ve sen de SMITE Dünya Şampiyonası’nda savaşım et.

SMITE® Sistem Gereksinimleri

SMITE® Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer
 • İşlemci: Core 2 Duo 2.4 GHz or Athlon X2 2.7 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800 GT
 • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX compatible sound card

SMITE® Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 8/10 64-bit (latest Service Pack)
 • İşlemci: Intel Core i5 or AMD Phenom II X3, 2.8 GHz
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 or ATI Radeon HD 7950
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX compatible sound card

SMITE® Sık Sorulan Sorular

SMITE® oyununun konusu nedir?

Tanrıların Savaş Alanı SMITE’ta 35 milyondan fazla oyuncuya katıl! Thor’un çekicini savur, Medusa benzer biçimde düşmanlarını taşa çevir ya da 100’da fazla mitolojik ikondan birini seç. Bir Tanrı ol ve bugün ÜCRETSİZ oyna!

SMITE® nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

SMITE® nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam, Epic Games

SMITE® kaç GB?

SMITE® bilgisayarınızda 30 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme esnasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 30 GB alandan birazcık daha fazla yerinizin olması önerilir.

SMITE® Türkçe mi?

Evet, Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Metacritic skoru kaç?

SMITE® oyununun Metacritic puanı 83’dir. Fakat kimi oyunculara gore daha iyi yahut daha kötü olabilir. Bu nedenle oyunun incelemesini okumanı ve Twitch yayınlarında birazcık vakit geçirmeni tavsiye ederiz.

SMITE® yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği ile alakalı daha fazla bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

SMITE® hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Rusça, Brezilya Portekizcesi, Türkçe, Basitleştirilmiş Çince, Japonca

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

SMITE® ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 08.09.2015 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Hi-Rez Studios

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Titan Forge Games

SMITE® oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. SMITE® oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. SMITE® Kaç GB? SMITE® hangi ekran kartı modelini destekler? SMITE® kurmak için ne kadar yer olmalı? SMITE® Türkiye Fiyatı Ne Kadar? SMITE® hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.