STAR WARS™ Jedi Knight II – Jedi Outcast™ Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

STAR WARS™ Jedi Knight II – Jedi Outcast™

STAR WARS™ Jedi Knight II – Jedi Outcast™ Sistem Gereksinimleri nedir? STAR WARS™ Jedi Knight II – Jedi Outcast™ kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada STAR WARS™ Jedi Knight II – Jedi Outcast™ oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz STAR WARS Jedi Knight II - Jedi Outcast fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı STAR WARS Jedi Knight II - Jedi Outcast PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda STAR WARS Jedi Knight II - Jedi Outcast oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ilişik Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini tekrar sitemizin oyun sayfalarında incele.

The Legacy of Star Wars Dark Forces ve Star Wars® Jedi Knight, Jedi Outcast’in yoğun birinci şahıs aksiyonunda yaşıyor. Yeni Cumhuriyet ajanı Kyle Katarn olarak, galaksiyi saran yeni bir kötülükle savaşmak için Işın Kılıcınızı ve Gücün tüm gücünü kullanın. Jedi Mind Trick, Force Lightning ve Force Grip dahil 8’den fazla Güç kabiliyeti kullanın. Bozucu tüfek, termal patlayıcılar, tuzak mayınları ve Wookiee bowcaster dahil 13 silahtan oluşan cephanelikten akıllıca seçim yapın. 2-32 oyuncuyla çevrimiçi olarak veya çeşitli AI Bot’lara karşı oynayın ve ek 7 Güç gücü kazanın. Jedi Master, Holocron, Capture the Ysalamiri, Duel, Deathmatch ve Capture the Flag dahil olmak suretiyle 24 tek oyunculu görevde ve 6 değişik oldukca oyunculu oyunda becerilerinizi kontrol edin. Luke Skywalker ve Lando Calrissian şeklinde efsanevi Star Wars karakterleriyle (Billy Dee Williams’ın Lando olarak seslendirdiği) etkileşime geçin. Büyük beğeni toplayan Raven Studios tarafınca geliştirildi ve Quake III Arena motoruyla güçlendirildi.

İçindekiler

STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast Sistem Gereksinimleri

STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Yeni Cumhuriyet ajanı Kyle Katarn olarak, galaksiyi saran yeni bir kötülükle savaşmak için Işın Kılıcınızı ve Gücün tüm gücünü kullanın.
 • Jedi Mind Trick, Force Lightning ve Force Grip dahil 8’den fazla Güç yeteneği kullanın.
 • Bozucu tüfek, termal patlayıcılar, tuzak mayınları ve Wookiee bowcaster dahil 13 silahtan oluşan cephanelikten akıllıca seçim yapın.
 • 2-32 oyuncuyla çevrimiçi olarak veya çeşitli AI Bot’lara karşı oynayın ve ek 7 Güç gücü kazanın.
 • Jedi Master, Holocron, Capture the Ysalamiri, Duel, Deathmatch ve Capture the Flag dahil olmak üzere 24 tek oyunculu görevde ve 6 farklı çok oyunculu oyunda becerilerinizi test edin.
 • Luke Skywalker ve Lando Calrissian gibi efsanevi Star Wars karakterleriyle (Billy Dee Williams’ın Lando olarak seslendirdiği) etkileşime geçin.
 • Büyük beğeni toplayan Raven Studios tarafından geliştirildi ve Quake III Arena motoruyla güçlendirildi.

STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 2000, XP veya Vista
 • İşlemci: Pentium II veya Athlon 350 MHz
 • Bellek: 64 MB
 • Ekran Kartı: 16 MB OpenGL uyumlu
 • DirectX®: 9.0a
 • Sabit Disk: 800 MB
 • Ses: Direct X 8.0a
 • Çok Oyunculu Gereksinimleri: Pentium II veya Athlon 400MHz

STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast Sık Sorulan Sorular

STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast oyununun konusu nedir?

The Legacy of Star Wars Dark Forces ve Star Wars® Jedi Knight, Jedi Outcast’in yoğun birinci kişi aksiyonunda yaşıyor.

STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Playstore, Steam, Fanatical, JoyBuggy, Allyouplay, Gamesforpc, GOG, GamersGate

STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Metacritic skoru kaç?

STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast oyununun Metacritic puanı 89’dir. Fakat kimi oyunculara nazaran daha iyi ya da daha fena olabilir. Bu nedenle oyunun incelemesini okumanı ve Twitch yayınlarında biraz zaman geçirmeni öneririz.

STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkında daha fazla bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Geleneksel Çince

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 16.09.2009 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

LucasArts, Lucasfilm, Disney

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Raven Software

STAR WARS™ Jedi Knight II – Jedi Outcast™ oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. STAR WARS™ Jedi Knight II – Jedi Outcast™ oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. STAR WARS™ Jedi Knight II – Jedi Outcast™ Kaç GB? STAR WARS™ Jedi Knight II – Jedi Outcast™ hangi ekran kartı modelini destekler? STAR WARS™ Jedi Knight II – Jedi Outcast™ kurmak için ne kadar yer olmalı? STAR WARS™ Jedi Knight II – Jedi Outcast™ Türkiye Fiyatı Ne Kadar? STAR WARS™ Jedi Knight II – Jedi Outcast™ hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.