Sürat Kargo Çalışma Saatlari | Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Sürat Kargo Çalışma Saatlari | Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Sürat Kargo hangi saatler çalışıyor? Çalışma saatleri ne? diye merak ediyorsanız bu haberde Sürat Kargo’nun mesai saatlerini sizlerle paylaştık. Peki Sürat Kargo kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Sürat Kargo çalışma saatleri kargo bekleyen veya kargo göndermek isteyen vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Birçok kurum saat 17.00’den sonra hizmet vermemektedir. Sürat Kargo tıpkı diğer firmalarda olduğu gibi mesai saati belirlidir. Sürat Kargo çalışanları belirlenen mesai saatine göre çalışmaktadır. Özellikle Sürat Kargo şubelerine gitmek istiyor fakat saat kaça kadar açık olduğunu bilmiyorsanız bu haber sizin için.

Sürat Kargo Çalışma Saatlari

Sürat Kargo çalışma saatleri  Batı illerinde hafta içi her gün 09.00’da, Doğu illerinde 08.30’da başlar ve saat 18.00’a kadar hizmet verir. Sürat Kargo’nun hafta sonu çalışma saatleri ise bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir.

Sürat Kargo Bayramda Çalışıyor mu?

Diğer kargo firmalarında olduğu gibi Sürat Kargo resmi tatillerde konumdadır. Sürat Kargo’nun kapalı olduğu resmi tatiller ise şu şekilde: Yılbaşı, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Emek ve Dayanışma Günü, Ramazan Bayramı, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Kurban Bayramı ve Zafer Bayramı, Cumhuriyet Bayramı.