The fairy tale you don’t know Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

The fairy tale you don’t know

The fairy tale you don’t know Sistem Gereksinimleri nedir? The fairy tale you don’t know kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada The fairy tale you don’t know oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz The fairy tale you don't know fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı The fairy tale you don't know PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The fairy tale you don't know oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişik Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

《Bilmediğiniz Peri Masalı》, OTAKU Plan tarafından yayınlanan Flying Panjandrum developed chasing ら い ん ぐ パ ン ジ ャ ン ド ラ ム) tarafından geliştirilen bir kovalamaca-bulmaca RPG’sidir.

Bu oyunda tasvir edilen tüm karakterler 18 yaşlarında yada daha büyük

HİKAYE

《Kırmızı Başlıklı Kız》 , 《Pamuk Prenses》 , 《Alice Harikalar Diyarında》 , 《Thumbelina》 …… ,Bu ünlü masal yaşamına gezi edelim ve kahramanlarla saklambaç oynayalım!Bu oyunda, bu meşhur masalların sonunu yeniden yazabilirsiniz.

OYNANIŞ

Sıra tabanlı bir sahnede hanım kahramanları kovalamak için arayan tarafı oynayacaksınız.Eşsiz becerilerinizi zekice kullanın ve her aşamada tuzaklardan ve arazilerden yararlanın!Kahramanlar, siz onların gözü önündeyken sizden kaçmak için ellerinden geleni yapacaklar!

ÖZELLİKLERİ

Kahraman vokal Sıra tabanlı sahne Bulmaca öğeleri Eşsiz beceriler ve tuzaklar Kazanmanın birden oldukca yolu

The fairy tale you don't know Sistem Gereksinimleri

The fairy tale you don't know Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Kahraman vokal
 • Sıra tabanlı sahne
 • Bulmaca öğeleri
 • Eşsiz beceriler ve tuzaklar
 • Kazanmanın birden çok yolu

The fairy tale you don't know Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 7 / 8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: 2+ GHz Processor
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 9/OpenGL 4.1 capable GPU
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

The fairy tale you don't know Sık Sorulan Sorular

The fairy tale you don't know oyununun konusu nedir?

《Kırmızı Başlıklı Kız》 , 《Pamuk Prenses》 , 《Alice Harikalar Diyarında》 , 《Thumbelina》 …… , Bu meşhur peri masallarının hayatına seyahat edelim ve kahramanlarla saklambaç oynayalım! Bu oyunda, bu ünlü masalların sonunu tekrar yazabilirsiniz.

The fairy tale you don't know nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

The fairy tale you don't know nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

The fairy tale you don't know kaç GB?

The fairy tale you don’t know bilgisayarınızda 2 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 2 GB alandan biraz daha fazla yerinizin olması önerilir.

The fairy tale you don't know Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

The fairy tale you don't know yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkında daha fazla bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

The fairy tale you don't know hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: Basitleştirilmiş Çince, İngilizce

Multiplayer var mı?

Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

The fairy tale you don't know ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 22.01.2021 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

OTAKU Plan

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Flying Panjandrum / ふらいんぐパンジャンドラム

The fairy tale you don’t know oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. The fairy tale you don’t know oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. The fairy tale you don’t know Kaç GB? The fairy tale you don’t know hangi ekran kartı modelini destekler? The fairy tale you don’t know kurmak için ne kadar yer olmalı? The fairy tale you don’t know Türkiye Fiyatı Ne Kadar? The fairy tale you don’t know hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.