The Sims™ 3 Fast Lane Stuff Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

The Sims™ 3 Fast Lane Stuff

The Sims™ 3 Fast Lane Stuff Sistem Gereksinimleri nedir? The Sims™ 3 Fast Lane Stuff kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada The Sims™ 3 Fast Lane Stuff oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz The Sims 3 Fast Lane Stuff fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı The Sims 3 Fast Lane Stuff PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The Sims 3 Fast Lane Stuff oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişik Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

The Sims 3 Fast Lane Stuff ile Vites değiştirin ve Sim’lerinizi bir tura çıkarın. Bir eşya paketinde ilk defa, Sim’leriniz dört değişik araç konulu yaşam tarzında mobilyalar, dekor ve giysilerin yanı sıra yeni arabalara haiz olabilir. Sim’leriniz hız iblisi yaşam tarzını somutlaştıracak mı? Ya da klasik lüks otomobillerde yukarıdan aşağıya doğru seyir mi yapacaksınız? Pin-up kız elbiseleri ve rockabilly sert erkek giysileri ile kuruluşa başkaldırı edecekler mi? Ya da casus konulu, seksi giysiler ve arabalarla entrika dolu bir yaşamın arkasından mi gitmek istiyorsunuz? Yaşam tarzları ne olursa olsun, The Sims 3 Fast Lane Stuff Sim’lerinizi hayatlarının sürüşlerine çıkarır!

Ana Özellikler:

Sim’lerinize her zaman hayal ettikleri sürüşleri ve onlarla beraber gelen ömür tarzlarını verin. Dört yepyeni moda, mobilya ve araç stilinin keyfini çıkarın: Racing, Entrigue, Rockabilly ve Classic Luxury. Sim’inizin profesyonel yarış arabasını veya yarış arabasını barındıracak nihai garajı oluşturun. Sim’inizin evini şık yeni, lüks sürüşlerine müsait lüks aksesuarlarla süsleyin.

Çevrimiçi Sorumluluk Reddi:

İNTERNET BAĞLANTISI VE SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİNİN KABULÜ SIMS 3 DİJİTAL İNDİRME ÜRÜNÜNÜ OYNAMAK İÇİN GEREKLİDİR. ÇEVRİMİÇİ HİZMETLERE ERİŞİM, SAĞLANAN BİR KEZ KULLANIM SERİ KODU İLE BİR İNTERNET BAĞLANTISI, EA HESABI VE OYUN KAYDI GEREKTİRİR. KAYIT, SERİ KOD BAŞINA BİR EA HESABIYLA SINIRLIDIR VE DEVREDİLEMEZ. EA ONLINE GİZLİLİK POLİTİKASI VE HİZMET ŞARTLARI www.Ea.Com ADRESİNDE BULUNABİLİR . BİR EA HESABINA KAYDOLMAK İÇİN 13 OLMALISINIZ. MAC KULLANICILARI, SIMPOINTS VE İNDİRMELER DAHİL ÇEVRİMİÇİ HİZMETLERE ERİŞİM İÇİN SIMS 3 BAŞLATICISININ EN SON SÜRÜMÜNÜ GÜNCELLEMELİDİR. ÖNCEDEN VEYA DAHA SONRA YÜKLENEN TÜM SIMS 3 ÜRÜNLERİ İÇİN OYUN İÇİ REKLAMLARI SAĞLAMAK VE ETKİNLEŞTİRMEK İÇİN GEREKLİ VERİLERİ ÇEVRİMİÇİ TOPLAYAN YAZILIMI DAHİLDİR. EA, www.Ea.Com/2/service-updates ADRESİNDE YAYINLANAN 30 GÜNLÜK BİLDİRİMDEN SONRA ÇEVRİMİÇİ ÖZELLİKLERİ GERİ ALABİLİR .

The Sims 3 Fast Lane Stuff Sistem Gereksinimleri

The Sims 3 Fast Lane Stuff Minimum Sistem Gereksinimleri

  The Sims 3 Fast Lane Stuff Sık Sorulan Sorular

  The Sims 3 Fast Lane Stuff oyununun konusu nedir?

  The Sims 3 Fast Lane Stuff ile Vites değiştirin ve Sim’lerinizi bir tura çıkarın. Bir eşya paketinde ilk defa, Sim’leriniz dört farklı araç konulu ömür tarzında mobilyalar, dekor ve giysilerin yanı sıra yeni arabalara haiz olabilir. Sim’leriniz hız iblisi yaşam tarzını somutlaştıracak mı? Ya da klasik lüks otomobillerde yukarıdan aşağıya doğru seyir mi yapacaksınız?

  The Sims 3 Fast Lane Stuff nereden indirilir?

  Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

  The Sims 3 Fast Lane Stuff nereden satın alınır?

  Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

  The Sims 3 Fast Lane Stuff Türkçe mi?

  Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

  The Sims 3 Fast Lane Stuff yaş sınırı nedir?

  Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkındaki daha fazla bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

  The Sims 3 Fast Lane Stuff hangi dilleri destekliyor?

  Desteklenen diller şu şekildedir: Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Lehçe, Rusça, Kastilya İspanyolcası, İsveççe, Portekizce – Portekiz

  Multiplayer var mı?

  Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

  The Sims 3 Fast Lane Stuff ne zaman çıkacak?

  Oyunun çıkış zamanı 27.01.2011 olarak belirtilmiştir.

  Oyunun yayıncısı kim?

  Electronic Arts

  Oyunu hangi firma geliştirdi?

  The Sims Studio

  The Sims™ 3 Fast Lane Stuff oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. The Sims™ 3 Fast Lane Stuff oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. The Sims™ 3 Fast Lane Stuff Kaç GB? The Sims™ 3 Fast Lane Stuff hangi ekran kartı modelini destekler? The Sims™ 3 Fast Lane Stuff kurmak için ne kadar yer olmalı? The Sims™ 3 Fast Lane Stuff Türkiye Fiyatı Ne Kadar? The Sims™ 3 Fast Lane Stuff hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.