The Witcher® 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

The Witcher® 3: Wild Hunt

The Witcher® 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri nedir? The Witcher® 3: Wild Hunt kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada The Witcher® 3: Wild Hunt oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz The Witcher® 3: Wild Hunt fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı The Witcher® 3: Wild Hunt PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The Witcher® 3: Wild Hunt oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişik Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

The Witcher® 3: Wild Hunt Ürün Görselleri

The Witcher: Wild Hunt, anlamlı seçimler ve etken neticelerle dolu görsel olarak büyüleyici bir fantezi evreninde geçen, hikaye odaklı bir aleni dünya RPG’sidir. The Witcher’da ticaret şehirleri, korsan adaları, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfedilecek unutulmuş mağaralarla zengin geniş bir aleni dünyada bir kehanet çocuğunu bulmakla görevlendirilmiş profesyonel canavar avcısı Geralt of Rivia olarak oynuyorsunuz.

ANA ÖZELLİKLER

KİRALAMA İÇİN YÜKSEK EĞİTİMLİ BİR CANAVAR SLAYER OLARAK OYNA

the witcher 3 wild hunt rt4qvizhl4 1663928959

Erken çocukluktan itibaren eğitilmiş ve insanüstü beceriler, güç ve refleksler kazanmak için mutasyona uğramış büyücüler, arasında yaşadıkları canavar istilasına uğramış dünyaya karşı bir balans sağlar.
Bir dizi yükseltilebilir silah, mutasyon iksirleri ve cenk sihri ile donanmış ustalaşmış bir canavar avcısı olarak düşmanları korkunç bir şekilde yok edin. Dağ geçitlerinde gezinen vahşi hayvanlardan yoğun nüfuslu kasabaların gölgelerinde gizlenen sinsi doğaüstü yırtıcılara kadar oldukça muhtelif egzotik can alıcıları avlayın. Silahlarınızı yükseltmek ve hususi zırh satın almak için ödüllerinize yatırım yapın veya bunları at yarışlarında, kart oyunlarında, yumruk dövüşlerinde ve gecenin getirmiş olduğu öteki zevklerde harcayın.

AHLAKLA BAĞIMSIZ BİR FANTEZİ AÇIK DÜNYAYI KEŞFEDİN

Sonsuz macera için tasarlanan The Witcher’ın dev gibi aleni dünyası, boyut, derinlik ve karmaşıklık açısından yeni standartlar belirliyor.
Fantastik bir açık dünyayı gezin: unutulmuş harabeleri, mağaraları ve vapur enkazlarını keşfedin, şehirlerde tüccarlar ve cüce demircilerle tecim yapın ve açık ovalar, dağlar ve denizlerde avlayın. Karanlık ve tehlikeli hizmetler sağlamak için hain generaller, sinsi cadılar ve yozlaşmış kraliyetlerle uğraşın. İyinin ve kötünün ötesine geçen seçimler yapın ve geniş kapsamlı sonuçlarıyla yüzleşin.

PEYGAMBERİN ÇOCUĞUNU KEŞFEDİN

Bu dünyayı kurtarmanın yada yok etmenin anahtarı olan kehanetin çocuğunu bulmak için en mühim sözleşmeyi üstlenin.
Savaş zamanlarında, eski elf efsanelerinin öncesinden bildirdiği canlı bir silah olan kehanet çocuğunu kovalayın. Acımasız yöneticilere, vahşi tabiatın ruhlarına ve hatta perdenin ötesinden gelen bir tehdide karşı savaşım edin – hepsi bu dünyayı kontrol etmeye kararlı. Kurtarılmaya değmeyecek bir dünyada kaderinizi tanımlayın.

the witcher 3 wild hunt zcoqto8gjl 1663928957

TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRİLEN YENİ NESİL

Yeni nesil donanımlar için özel olarak tasarlanan REDengine 3, The Witcher dünyasını görsel olarak incelikli ve organik, reel bir reel fantezi haline getiriyor. Dinamik hava sistemleri ve gündüz / gece döngüleri, kasaba sakinlerinin ve vahşi yaratıkların iyi mi davrandığını etkisinde bırakır. Hem ana hem de alt kurguda öykü seçimleriyle zengin olan bu büyük aleni dünya, daha ilkin asla olmadığı kadar oyuncudan etkileniyor.

 • Bir dizi yükseltilebilir silah, mutasyon iksirleri ve savaş sihri ile donanmış profesyonel bir canavar avcısı olarak düşmanları korkunç bir şekilde yok edin.
 • Dağ geçitlerinde gezinen vahşi hayvanlardan yoğun nüfuslu kasabaların gölgelerinde gizlenen kurnaz doğaüstü yırtıcılara kadar çok çeşitli egzotik canavarları avlayın.
 • Silahlarınızı yükseltmek ve özel zırh satın almak için ödüllerinize yatırım yapın veya bunları at yarışlarında, kart oyunlarında, yumruk dövüşlerinde ve gecenin getirdiği diğer zevklerde harcayın.
 • Fantastik bir açık dünyayı gezin: unutulmuş harabeleri, mağaraları ve gemi enkazlarını keşfedin, şehirlerde tüccarlar ve cüce demircilerle ticaret yapın ve açık ovalar, dağlar ve denizlerde avlayın.
 • Karanlık ve tehlikeli hizmetler sağlamak için hain generaller, sinsi cadılar ve yozlaşmış kraliyetlerle uğraşın.
 • İyinin ve kötünün ötesine geçen seçimler yapın ve geniş kapsamlı sonuçlarıyla yüzleşin.

The Witcher® 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

The Witcher® 3: Wild Hunt Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10
 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD CPU Phenom II X4 940
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 veya AMD GPU Radeon HD 7870
 • Gerekli Depolama Alanı: 35 GB kullanılabilir alan

The Witcher® 3: Wild Hunt Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10
 • İşlemci: 3.4 GHz Intel CPU Core i7 3770 veya 4 GHz AMD CPU AMD FX-8350
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 veya AMD GPU Radeon R9 290
 • Gerekli Depolama Alanı: 35 GB kullanılabilir alan

The Witcher® 3: Wild Hunt Sık Sorulan Sorular

The Witcher® 3: Wild Hunt oyununun konusu nedir?

Kuzey Krallıkları süresince savaş devam ederken, hayatınızın en büyük sözleşmesini üstlenirsiniz – Dünyanın şeklini değiştirebilecek canlı bir silah olan Kehanet Çocuğu’nun izini sürersiniz.

The Witcher® 3: Wild Hunt nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

The Witcher® 3: Wild Hunt nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam, GOG

The Witcher® 3: Wild Hunt kaç GB?

The Witcher® 3: Wild Hunt bilgisayarınızda 35 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme esnasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 35 GB alandan biraz daha fazla yerinizin olması önerilir.

The Witcher® 3: Wild Hunt Türkçe mi?

Evet, Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Metacritic skoru kaç?

The Witcher® 3: Wild Hunt oyununun Metacritic puanı 93’dir. Fakat kimi oyunculara nazaran daha iyi veya daha kötü olabilir. Bu nedenle oyunun incelemesini okumanı ve Twitch yayınlarında biraz vakit geçirmeni tavsiye ederiz.

The Witcher® 3: Wild Hunt yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği ile alakalı daha çok bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

The Witcher® 3: Wild Hunt hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Arapça, Çekçe, Macarca, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Geleneksel Çince, Türkçe, Basitleştirilmiş Çince

Multiplayer var mı?

Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

The Witcher® 3: Wild Hunt ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 18.05.2015 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

CD PROJEKT RED

Oyunu hangi firma geliştirdi?

CD PROJEKT RED

The Witcher® 3: Wild Hunt oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. The Witcher® 3: Wild Hunt oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. The Witcher® 3: Wild Hunt Kaç GB? The Witcher® 3: Wild Hunt hangi ekran kartı modelini destekler? The Witcher® 3: Wild Hunt kurmak için ne kadar yer olmalı? The Witcher® 3: Wild Hunt Türkiye Fiyatı Ne Kadar? The Witcher® 3: Wild Hunt hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.