theHunter: Call of the Wild™ – Tents & Ground Blinds Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

theHunter: Call of the Wild™ – Tents & Ground Blinds

theHunter: Call of the Wild™ – Tents & Ground Blinds Sistem Gereksinimleri nedir? theHunter: Call of the Wild™ – Tents & Ground Blinds kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada theHunter: Call of the Wild™ – Tents & Ground Blinds oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz theHunter: Call of the Wild - Tents

Korucular Conni ve Doc’a yeni bir parti ekipman geldi ve Robert Sommer’in bağlantıları yardımıyla artık bir çadır ve evsin de ellerinde. Bu yeni öğeler ile, Hirschfelden ve Layton Gölü Bölgesi av sahalarındaki av deneyimin daha da mükemmelleşecek.

ÇADIR:

ELITE 2 ÇADIRÇadır kurabilme imkânı arazide istediğin noktaya daha hızlı seyahat imkânı sağlayacak (ama unutma ki oyun kamp kurma ücreti ödemen gerekiyor), bu sayede yeni alanları keşfedecek, haritanın muhtelif hayvanlarla dolu türleriyle dolu değişik bölgelerine ulaşıp buralarda avlanabileceksin.ELITE 2 ÇADIR, tüm hava şartlarında kullanılabilecek iki benlik bir çadır. Patentli yüksek teknoloji Mosquito Wall 2.0, İskandinavya’nın kuzeyinde sert şartlarda test edilmiş ve bir önceki modeline göre kullanıcı kan kaybını yüzde 5’e kadar azalttığı ispatlanmış – azca buz kan değil bu! Bu ödüllü ürün bununla birlikte geniş bir depolama kapasitesi da sunuyor ve mobil bir evi adeta tam fonksiyonlu bir karakola dönüştürüyor. Gün boyu süren takip ve avın ardından yorgunluğunu atıp dinlenebileceğin bu Çadır üzerinden mağazaya erişerek envanterin için yeni araç-gereç ve öğeler de satın alabilirsin. Yalnız, şunu unutma: Çadırı kurarken ve çadırlar içinde hızla hareket ederken belli bir gürültü oluşuyor ki bu da çevredeki birtakım hayvanları ürkütüp kaçırabilir.İlave özellikler: Her av sahasına aynı anda en fazlaca 8 çadır kurulabilir. Çadırı istediğin anda söküp başka yere taşıyabilirsin. Mevcut renkler: Beyaz, Mavi, Pembe, Yeşil ve Kamuflaj.

EVSİN:

INCOGNITO DELUXE EVSİNEvsin harika bir mobil kamuflaj imkânı sunarken bununla beraber hava şartlarına karşı koruma da sağlıyor. Evsini kurup içerisine girdiğinde kendin adeta görünmez oluyorsun fakat neredeyse müddetsiz bir görüş ve atış açısıyla! En mühim özellikleri arasında istenilen yere kurulabilme, yüksek kamuflaj seviyesi ve 2 avcıyı içine alabilecek genişliği öne çıkıyor.Aklında bulunsun, evsin kurulumu sırasında belli bir gürültü oluşuyor ki bu da çevredeki bazı hayvanları ürkütüp kaçırabiliyor.İlave özellikler: Her av sahasına aynı anda en fazlaca 16 çadır kurulabilir. Evsini istediğin anda söküp başka yere taşıyabilirsin. Mevcut renkler: Ahşap ve Çam Y.

theHunter: Call of the Wild – Tents & Ground Blinds Sistem Gereksinimleri

theHunter: Call of the Wild – Tents & Ground Blinds Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Her av sahasına aynı anda en fazla 8 çadır kurulabilir.
  • Çadırı istediğin anda söküp başka yere taşıyabilirsin.
  • Mevcut renkler: Beyaz, Mavi, Pembe, Yeşil ve Kamuflaj.

theHunter: Call of the Wild – Tents & Ground Blinds Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • Her av sahasına aynı anda en fazla 16 çadır kurulabilir.
  • Evsini istediğin anda söküp başka yere taşıyabilirsin.
  • Mevcut renkler: Ahşap ve Çam Y.

theHunter: Call of the Wild – Tents & Ground Blinds Sık Sorulan Sorular

theHunter: Call of the Wild – Tents & Ground Blinds oyununun konusu nedir?

Korucular Conni ve Doc’a yeni bir parti ekipman geldi ve Robert Sommer’in bağlantıları yardımıyla artık bir çadır ve evsin de ellerinde. Bu yeni öğeler ile, Hirschfelden ve Layton Gölü Bölgesi av sahalarındaki av deneyimin daha da mükemmelleşecek.

theHunter: Call of the Wild – Tents & Ground Blinds nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

theHunter: Call of the Wild – Tents & Ground Blinds nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam, JoyBuggy, WinGameStore

theHunter: Call of the Wild – Tents & Ground Blinds Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

theHunter: Call of the Wild – Tents & Ground Blinds yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği hakkında daha çok bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

theHunter: Call of the Wild – Tents & Ground Blinds hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, Almanca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Lehçe, Japonca, Basitleştirilmiş Çince

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

theHunter: Call of the Wild – Tents & Ground Blinds ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 27.04.2017 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Expansive Worlds

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Expansive Worlds

theHunter: Call of the Wild™ – Tents & Ground Blinds oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. theHunter: Call of the Wild™ – Tents & Ground Blinds oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. theHunter: Call of the Wild™ – Tents & Ground Blinds Kaç GB? theHunter: Call of the Wild™ – Tents & Ground Blinds hangi ekran kartı modelini destekler? theHunter: Call of the Wild™ – Tents & Ground Blinds kurmak için ne kadar yer olmalı? theHunter: Call of the Wild™ – Tents & Ground Blinds Türkiye Fiyatı Ne Kadar? theHunter: Call of the Wild™ – Tents & Ground Blinds hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.