Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle

Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle Sistem Gereksinimleri nedir? Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

Ücretsiz Monarch’s Reign İndirilebilir İçeriğiyle yayınlanan tüm ücretli manzara ögelerini içeren Monarch’s Reign Bundle ile Pilot’larınıza ve Titan’larınıza asil bir hava katın. Ögeleri anında açın ve Frontier’da tarzınızı konuşturun!Ronin Prime ve Tone Prime’ı özelleştirin — Bu 2 büyük güç için yeni ana gövdeleri, ses efektlerini ve infazları anında açın.Yeni mükemmel Art Pack’leri elde edin — Her bir Titan için 5 Nose Art ve bir Warpaint kaplamasını alın.Havalı Camo’ları açın — Monarch’s Reign Camo Pack, her Titan, Titan silahı, Pilot ve Pilot silahı için 20 özel Camo ile birlikte gelir.Yeni Callsign’lar ile dikkat çekin — Sizi tanımayan kalmasın; Monarch’s Reign Callsign Pack ile 20 yeni Callsign ve 10 Callsign Patch elde edin.

İçindekiler

Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle Sistem Gereksinimleri

Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Ronin Prime ve Tone Prime’ı özelleştirin — Bu 2 büyük güç için yeni ana gövdeleri, ses efektlerini ve infazları anında açın.
  • Yeni harika Art Pack’leri elde edin — Her bir Titan için 5 Nose Art ve bir Warpaint kaplamasını alın.
   • Havalı Camo’ları açın — Monarch’s Reign Camo Pack, her Titan, Titan silahı, Pilot ve Pilot silahı için 20 özel Camo ile birlikte gelir.
    • Yeni Callsign’lar ile dikkat çekin — Sizi tanımayan kalmasın; Monarch’s Reign Callsign Pack ile 20 yeni Callsign ve 10 Callsign Patch elde edin.

Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • Yeni harika Art Pack’leri elde edin — Her bir Titan için 5 Nose Art ve bir Warpaint kaplamasını alın.
  • Havalı Camo’ları açın — Monarch’s Reign Camo Pack, her Titan, Titan silahı, Pilot ve Pilot silahı için 20 özel Camo ile birlikte gelir.
   • Yeni Callsign’lar ile dikkat çekin — Sizi tanımayan kalmasın; Monarch’s Reign Callsign Pack ile 20 yeni Callsign ve 10 Callsign Patch elde edin.

Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle Sık Sorulan Sorular

Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle oyununun konusu nedir?

Paket içinde ne olduğu: Her Titan için Ronin Prime, Tone Prime ve Art Pack, ayrıca Monarch’s Reign Camo Pack ve Monarch’s Reign Callsign Pack.

Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle kaç GB?

Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle bilgisayarınızda 45 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 45 GB alandan birazcık daha fazla yerinizin olması önerilir.

Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının iyi mi belirlendiği hakkında daha çok bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Rusça, Latin ABD İspanyolcası, Geleneksel Çince, Portekizce – Portekiz

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

Titanfall® 2: Monarch's Reign Bundle ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 18.06.2020 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Electronic Arts

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Respawn Entertainment

Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle Kaç GB? Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle hangi ekran kartı modelini destekler? Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle kurmak için ne kadar yer olmalı? Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Titanfall® 2: Monarch’s Reign Bundle hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.